49ers'tan Brock Purdy, haber spikerini yaklaşan çakal saldırısından kurtardığını hatırlıyor

HalaycıBaşı

New member
Brock Purdy, sahaya ve görünüşe göre saha dışında çağrıldığında öne çıkıyor.

Purdy Salı günkü sayısında göründü “Pat McAfee Gösterisi” ve John Deere ile yeni ortaklığının reklamını çekerken bir muhabiri çakal saldırısından nasıl kurtardığını açıkladı.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

San Francisco 49ers'ın 13 numaralı oyuncusu Brock Purdy, 5 Şubat 2024'te Las Vegas'ta Allegiant Stadyumu'nda Super Bowl LVIII Açılış Gecesi sırasında medyaya konuşuyor. (Perry Knotts/Getty Images)

San Francisco 49ers'ın oyun kurucusu, San Francisco caddesindeyken bir çakalın bir kadına ve köpeğine doğru yaklaştığını fark ettiğini söyledi. Iowa Eyaleti'nin eski gözdesi, kadına bağırdığını ve hayvanı korkutup kaçırdığını söyledi. Kadın CBS News Bay Area sunucusu Sara Donchey'di.

“Bu reklamı şehrin dışında bir tepede çekiyoruz” dedi. “Büyük bir kuyruğu olan bu şeyin yanımdan hızla geçtiğini görüyorum. 'Bu mini bir kurda benziyor' dedim. Kimse çığlık atmayacaktı, ben de 'Hey, bir çakal var!' diye bağırdım. O şey kaçtı. Çekimler için kötü bir gün olabilirdi ama onu kurtardık.”

Donchey aslında olaydan Şubat ayında bahsetmişti.

PANTHERS'TAN ADAM THIELEN NFL DRAFT DENEYİMİNİ PAYLAŞIYOR, ADAY OYUNCULARA TAVSİYELER SUNAR

Brock Purdy fotoğraf çekiyor

San Francisco 49ers Brock Purdy (13 numara), Allegiant Stadyumu'nda Kansas City Chiefs'e karşı savunmaya bakıyor. (Erick W. Rasco/Sports Illustrated, Getty Images aracılığıyla)

“Brock'un aniden 'Coyote!' diye bağırdığını duyduğumda Bernal Heights Park'tan izliyordum. Arkama döndüm ve şimdiye kadar gördüğüm en büyük çakalın arkamdan ve köpeğime gizlice yaklaştığını gördüm… Tepeden aşağı yürürken film ekibinden biri şöyle dedi: 'Hey, Brock Purdy hayatını kurtardı.' Tam olarak değil ama gelecek sezon anlatılacak güzel bir hikaye” dedi o zamanlar CBS Sports aracılığıyla.

Purdy'nin John Deere ile ortaklığı Salı günü erken saatlerde duyuruldu. İkili, şirketin ilk Traktör Şefi için insan avı başlattı.

John Deere Küresel Stratejik Halkla İlişkiler ve Kurumsal Sosyal Medya Direktörü, “Kahvaltınızdan kıyafetlerinize, araba kullandığınız yollara kadar günlük hayatımızın her bölümünün arkasında, perde arkasında anlatacak bir hikayesi olan isimsiz kahramanlar var.” Jen Hartmann bir basın bülteninde şunları söyledi.

Brock Purdy toplanıyor

San Francisco 49ers'ın 13 numaralı oyuncusu Brock Purdy, 11 Şubat 2024'te Las Vegas'taki Allegiant Stadyumu'nda Kansas City Chiefs'e karşı oynanan Super Bowl LVIII öncesinde takımını heyecanlandırıyor. (Michael Zagaris/San Francisco 49ers/Getty Images)

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

“Traktör Sorumlusu'nun rolü sadece içerik oluşturmak değil, hepimizi destekleyen insanlar ve sektörler hakkında ilgi çekici hikayeler yaratmaktır.”

Haberler Digital'i takip edin X'te spor yayını ve abone olun Haberler Sports Huddle bülteni.

Ryan Gaydos, Haberler Digital'in kıdemli editörüdür.