49ers'tan Kyle Shanahan, Bill Belichick'e teknik direktör kadrosunda yer teklif etti

HalaycıBaşı

New member
Bu içeriğe erişmek için Haberler'e katılın

Ayrıca hesabınızla seçili makalelere ve diğer premium içeriklere ücretsiz erişim.

E-postanızı girip Devam'a basarak, Haberler'in Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş olursunuz. Bu politikaya Finansal Teşvik Bildirimimiz de dahildir.

Geçerli bir e.

Sorun mu yaşıyorsunuz? Buraya tıklayın.

Bill Belichick NFL'deki koçluk kariyerine bir yıl ara vermiş olabilir, ancak onu kendi organizasyonlarına veya koçluk kadrolarına katmaya çalışan takımların sayısı hiç de az değil.

Baş antrenör Kyle Shanahan, San Francisco 49ers'ın bile Belichick çekilişine adını yazdırdığını söyledi.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR KAPSAMI İÇİN TIKLAYIN

San Francisco 49ers baş antrenörü Kyle Shanahan, 4 Haziran 2024'te Kaliforniya, Santa Clara'da düzenlenen mini kamp çalışmasının ardından düzenlediği basın toplantısında medyaya konuşuyor. (Thearon W. Henderson/Getty Images)

“Yaptım, ona fırlattım. Futbolu o kadar çok seviyor ki ne yapacağını asla bilemezsiniz… Şu anda bir takımın baş antrenörü olmadığına inanamıyorum,” dedi Shanahan Salı günü “The TK Show” podcast'inde. “Eğer bir takım sahibi olsaydım ne yapacağımı biliyorum, bu beni şok ediyor ve yapmak isteyeceğiniz son şey Bill Belichick gibi birine hakaret etmek.

“Ama onun topu en basit haliyle sevdiğini biliyorum, bu yüzden ona her şeyi söyledim, ne yapmak isterse (defans koordinatörü dahil). 'İlgilenir misin?' diye sordum. O da çok nazik ve takdir ediciydi ve beni nazikçe reddetti.”

Bill Belichick muhabirlere konuşuyor

New England Patriots'un eski baş antrenörü Bill Belichick, ayrılığıyla ilgili Gillette Stadyumu'nda basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. (John Tlumacki/The Boston Globe via Getty Images)

CHIEFS YILDIZI TRAVIS KELCE, ŞÖHRETLER KÖŞESİ MÜZİKÇİLERİ MICHAEL IRVIN'DEN ÖNEMLİ 3-PEAT TAVSİYESİ ALDI

Belichick'in New England Patriots'taki serüveni, altı Super Bowl şampiyonluğu ve ligdeki iki ayrı hanedan döneminin ardından kendisi ve takım arasında karşılıklı anlaşmayla yollarını ayırmasıyla bu yılın başlarında sona erdi.

Belichick'in Atlanta Falcons'un baş antrenörlüğüne aday olduğu söyleniyordu ancak bu hiçbir zaman gerçekleşmedi.

Bill Belichick aşağı bakıyor

New England Patriots baş antrenörü Bill Belichick, 3 Aralık 2023'te Massachusetts, Foxborough'daki Gillette Stadyumu'nda Los Angeles Chargers'a karşı oynanan maç sırasında kenardan izliyor. (Maddie Meyer/Getty Images)

FOX NEWS UYGULAMASINI ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Bunun yerine Belichick bu futbol sezonunda medyanın bir parçası olacak. Bu yıl “The Pat McAfee Show” ve “ManningCast” programlarına çıkması bekleniyor.

Haberler Digital'ı takip edin X'te spor haberleri, ve abone ol Haberler Sports Huddle bülteni.

Ryan Gaydos, Haberler Digital'ın kıdemli editörüdür.