Aaron Rodgers, Big Pharma’ya saldırıyor ve görünüşe göre Novak Djokovic’in ABD Açık’ta aldığı Kovid aşısı kararını övüyor

HalaycıBaşı

New member
New York Jets’in oyun kurucusu Aaron Rodgers Pazar günü CJ Uzomah ve Randall Cobb ile ABD Açık’a katıldı ve Rodgers’ın Nisan ayında Jets’e katıldığından beri katıldığı birçok spor etkinliğine katkıda bulundu.

Dört kez MVP ödülü alan oyuncu, tüm zamanların en iyi tenis oyuncularından birinin Arthur Ashe Stadyumu’ndaki maçını izledi. Novak Djokovic ilk kez yüz yüze maç.

Aaron Rodgers, 3 Eylül 2023’te New York City’nin Queens ilçesinin Flushing semtindeki USTA Billie Jean King Ulusal Tenis Merkezi’nde 2023 ABD Açık’ın Yedinci Gününde izliyor. (Clive Brunskill/Getty Images)

Rodgers, Borna Goja’ya karşı servise hazırlanan Djokovic’in hikayesini anlatan bir fotoğraf paylaşmak için Instagram’a girdi.

20 YAŞINDAKİ BEN SHELTON, ÇEYREK FİNALLERE GİDERKEN TARİHİ AÇIKLAMAK İÇİN SAATTE 149 MİL HIZI KULLANIYOR

Rodgers, saha kenarındaki Moderna tabelasının üzerini çizerken “novaxdjokovic” etiketini kullandı ve Djokovic’i bizzat izlemenin “yapılması gerekenler listesinde” olduğunu ekledi.

Djokovic, aşı durumu nedeniyle geçen yılki turnuvada ABD’ye girişi yasaklandıktan sonra 2021’den bu yana ilk kez ABD Açık’ta oynayacak.

ABD yaptırımı kaldırdı COVİD-19 aşı zorunluluğu 11 Mayıs’ta uluslararası seyahat edenler için.

Turnuva başlamadan önce, 23 kez Grand Slam şampiyonu yaşananlardan dolayı herhangi bir kırgınlık beslemediğini söyledi.

Djokovic omuzlarını silkerek, “Hayır, öfke yoktu. Geçen yıl Açık’ta orada olamadığım için üzülmüştüm. Katılamadığım için üzülmüştüm” dedi. gri bir kapüşonlu. “Ama bu yıl, yani bu yıl. Geçen yılda veya son birkaç yılda olanları düşünmüyorum. Sadece dikkatimi bu yılki turnuvaya odaklıyorum.”

FOXNEWS.COM’DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Rodgers ayrıca, 2021 sezonu öncesinde gazetecilere KOVİD’e karşı “bağışıklık kazandığını” söyledikten sonra kendini zor durumda bulan, Kovid-19 aşısına ilişkin tutumuyla da manşetlere çıktı.

Kasım 2021’de, COVID-19 testi pozitif çıkan Rodgers, aşı olmadığını açıkladıktan sonra yaptığı yorumların yanıltıldığını hisseden kişilerden özür diledi.

Aaron Rodgers ve Zach Wilson

New York Jets’in oyun kurucusu Aaron Rodgers (solda) ve Zach Wilson, 23 Temmuz 2023 Pazar günü New Jersey’deki Florham Park’taki NFL futbol takımının antrenman tesisinde esneme yaparken konuşuyor. (AP Fotoğrafı/Seth Wenig)

“İnsanların yanıltıcı olduğunu düşünebileceği bazı yorumlarda bulundum. Bu yorumların yanıltıldığını hisseden herkes için, bu yorumların tüm sorumluluğunu üstleniyorum. Daha iyi hissettiğim için heyecanlıyım. İlerleyeceğim ve umarım geri döneceğim için heyecanlıyım.” takımım ve en iyi yaptığım şeye geri dönüyorum, bu da top oynamak. Ondan uzakta olmak zordu. Açıkça COVİD ile uğraşıyorum ve çok şükür diğer tarafta olduğumu hissediyorum. ESPN’e göre Rodgers, “The Pat MacAfee Sow”da şöyle konuştu: “Ve umarım bu hafta sonu sabırsızlıkla bekleyecek bir şeye sahip olabildiğim için hâlâ minnettarım.”

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Rodgers, kariyerinin ilk 18 sezonunu Green Bay Packers’ta geçirdikten sonra Jets üyesi olarak ilk normal sezon maçına hazırlanıyor.

Jetler memnuniyetle karşıladı Bufalo Faturaları 11 Eylül’de MetLife Stadyumu’na.

Rodgers’ın temsilcisi, yayınlandığı tarihte yorum talebine yanıt vermemişti.

Associated Press bu rapora katkıda bulundu

Joe Morgan, Haberler’un Spor Muhabiridir.