Aaron Rodgers, ‘burada birkaç güzel yıl’ da dahil olmak üzere geleceğe yönelik Jets oyun kurucu planını açıklıyor

HalaycıBaşı

New member
Aaron Rodgers, New York Jets ile ilk sezonuna odaklanmak isterken, 39 yaşındaki dört kez MVP olan Aaron şimdiden geleceğe bakıyor gibi görünüyor.

CBS New York ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Rodgers, kendisi için bire bir 2023 sezonunu içermeyen Jets oyun kurucu halefiyet planını açıkladı.

“Burada birkaç güzel yıl oynayabilmek ve ardından hemen Zach’e geri vermek istiyorum. [Wilson]Rodgers, “18 ila 20 yıllık harika bir oyun kurucu oyunu gerçekten özel bir oyun olurdu.”

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

New York Jets’in oyun kurucusu Aaron Rodgers (8), 9 Haziran 2023’te Florham Park, NJ’deki Atlantic Health Jets Eğitim Merkezi’nde takımın OTA’ları sırasında Zach Wilson’ın (2) baktığı pas atmaya çalışıyor. (Rich Schultz/Getty Images)

Rodgers daha önce bir Jets formasıyla iki sezon oynamaktan bahsetmişti, ancak taraftarlar, New York’taki planda flaş olmak istemediğini tekrarladığını duymaktan hoşlanacaklar.

Ve Jets’in iki yıl önceki 2 numaralı seçimleri olan Wilson’ı 18’den fazla sezonda yeşil ve beyaz bir formayla oynayarak göreceğine inanmak biraz abartılı olsa da, Rodgers’ın beklentilerine ne kadar güvendiğini gösteriyor. destek olmak.

JETS’DEN AARON RODGERS’IN SEZON ÖNCESİ FİNAL MAÇINDA OYNAMASI BEKLENİYOR VS. DEVLER: RAPORLAR

Wilson, Jetler için paniğe kapılmadı. Öyle olsaydı, Jetler bu sezon dışında Green Bay Packers’tan Rodgers’ı almaya çalışırken agresif olmazdı.

BYU ürünü, 2022’deki ikinci sezonunda geriledi ve baş antrenör Robert Saleh tarafından birçok kez yedek kulübesine alındı ve bir oyun kurucu hız treni yarattı.

Aaron Rodgers, Zach Wilson ile konuşuyor

New York Jets’in oyun kurucuları Aaron Rodgers (8) ve Zach Wilson (2), takımın 6 Haziran 2023’te Florham Park, NJ’deki Atlantic Health Jets Eğitim Merkezi’ndeki OTA’ları sırasında konuşuyor (Rich Schultz/Getty Images)

Rodgers’ın akıl hocası olduğu Wilson, oyunun beyinsel kısmını öğrenmeye devam ederken yeni takım arkadaşlarının bazı nüanslarını şimdiden alıyor gibi görünüyor.

New York Post’a göre Wilson, Rodgers için “Onu ve bana yardım etmeye ne kadar istekli olduğunu çok takdir ediyorum çünkü o kadar vokal olmasına gerek yok,” dedi. Rodgers, geçmişte de Wilson’a iltifat etmişti.

Jets hayranları, Rodgers işi bıraktığını söylediğinde oyun kurucuda sorunsuz bir geçiş olsaydı çok sevinirdi.

ısınma sırasında Aaron Rodgers ve Zach Wilson

Aaron Rodgers, solda ve New York Jets’ten Zach Wilson, 3 Ağustos 2023’te Canton, Ohio’da Tom Benson Hall Of Fame Stadyumu’nda Cleveland Browns’a karşı oynanan 2023 Onur Listesi Maçından önce. (Getty Images aracılığıyla Nick Cammett/Diamond Images)

HABERLER SUNULDU

Şimdilik, Jetler içinde bulundukları durumdan daha mutlu olamazlardı, Rodgers’ın takımın beklentilerini Super Bowl yarışmacısına yükselten diğer serbest oyuncu eklemeleriyle gemiye binmesi.

Scott Thompson, Haberler Digital için bir spor yazarıdır.