Aaron Rodgers, Jets ile sezona hazırlanmanın ‘bir süredir yaşadığım en eğlenceli’ olduğunu söyledi

HalaycıBaşı

New member
Görünüşe göre Aaron Rodgers’ın Green Bay’den çıkması gerekiyordu.

Packers ile 18 sezonun ardından, Rodgers’ın NFC North’daki görev süresi sona erdi ve New York Jets’e takas edildi.

Big Apple’a geldiğinden beri şehir hayatından yararlanan yeni New Yorklu için yeni bir soluk oldu.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

New York Jets’in oyun kurucusu Aaron Rodgers, 9 Haziran 2023’te Florham Park, NJ’deki Atlantic Health Jets Eğitim Merkezi’ndeki OTA’lar sırasında geçmek istiyor (Rich Schultz/Getty Images)

Nisan ayında takım tarafından resmi olarak tanıtıldıktan sonra, birkaç takım arkadaşıyla New York Knicks ve Madison Square Garden’daki Rangers playoff maçlarına giderek zaman geçirdi.

19. NFL sezonuna girerken kendini yenilenmiş hissediyor.

Rodgers Cuma günü gazetecilere verdiği demeçte, “Son altı hafta, bir süredir yaşadığım en eğlenceli şeydi.” “İşe gelmek ve yaptığımız şey hakkında heyecanlanmak eğlenceli.”

Aaron Rodgers'ın basın toplantısı

New York Jets’in oyun kurucusu Aaron Rodgers, OTA’lardan sonra 9 Haziran 2023’te Florham Park, NJ’deki Atlantic Health Jets Eğitim Merkezinde gazetecilerle konuşuyor (Rich Schultz/Getty Images)

STEPHEN A. SMITH, NFL NETWORK’TEN UZAKTAN ALINMASININ ARDINDAN MICHAEL IRRIN’İN ESPN Şovuna Katılmasını İstediğini Söyledi

Rodgers’ın Green Bay’den ayrılışı pek de iyi bitmemiş gibi görünüyor. Packers, dört kez MVP’lik unvanını geride bırakmaya hazır olduklarını ima etmişti.

Packers’ın 2020 NFL Draft’ın ilk turunda oyun kurucu Jordan Love’ı seçmesinden bu yana bu hareketin üzerinde çalışıldığı düşünüldüğünde, dahil olan herkes için bir kazan-kazan gibi görünüyor.

Aaron Rodgers formasıyla

New York Jets’in oyun kurucusu Aaron Rodgers, takımın Florham Park, NJ’deki antrenman tesisinde düzenlediği basın toplantısının ardından formayla poz veriyor, 26 Nisan 2023. (AP Fotoğrafı/Seth Wenig)

HABERLER SUNULDU

Jetler, OTA’ları Cuma günü tamamladı ve başlangıçta gelecek hafta için planlanan mini kamplarını iptal etti. Yani Jetler sahaya bir dahaki sefere eğitim kampı için çıkacak.