Aaron Rodgers’ın önümüzdeki hafta dönüş izni alması muhtemel: rapor

HalaycıBaşı

New member
Aaron Rodgers’ın cesur öngörüsü görünüşe göre gerçekleşmek üzere.

Dört kez MVP seçilen oyuncu, 11 Eylül’de New York Jet’teki dördüncü hamlesinde aşilini kırdı.

Dört gün sonra, “Bana şüphelerinizi bildirin, bana öngörülerinizi bildirin ve sonra da” diyerek dünyayı şok etti. ne yaptığımı izle.”

FOXNEWS.COM’DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

New York Jets’ten Aaron Rodgers, 6 Kasım 2023’te East Rutherford, NJ’deki MetLife Stadyumu’nda Los Angeles Chargers’a karşı oynanan maçtan önce (Getty Images aracılığıyla Zengin Graessle/Icon Sportswire)

O dönemde Rodgers, “her şeyin mümkün olduğunu” söyleyerek bu sezon geri dönüş ihtimalini dışlamamıştı. Çoğu kişi şüpheliydi ama aslında bu bir gerçeklik haline gelebilir.

ESPN’e göre, 40 yaşındaki oyuncunun önümüzdeki hafta geri dönmesi için tıbbi açıdan onay alınması bekleniyor.

Rodgers, sakatlığının üzerinden yaklaşık yedi hafta geçtikten sonra 29 Kasım’da antrenmana döndü. Böyle bir sakatlıktan sonra antrenman yapmak eşi benzeri görülmemiş bir zaman dilimiydi.

Ancak Rodgers, bu sezon sahalara geri dönebilmek için elinden gelen çabayı göstererek “yenilikçi” bir ameliyat geçirdiğini söyledi.

Rodgers, Noel arifesinde geri dönmek istediğini söyledi. Jets’in Rodgers’ı sakat rezervden aktif hale getirip getirmeyeceğine karar vermek için Çarşamba gününe kadar zamanı var. Aksi takdirde sezonun geri kalanını kaçıracaktı.

Aaron Rodgers başını kaldırıp bakıyor

New York Jets’ten Aaron Rodgers, Los Angeles Chargers’ın 6 Kasım 2023’te East Rutherford, New Jersey’deki MetLife Stadyumu’nda New York Jets’i 27-6 mağlup etmesinin ardından sahada tepki gösterdi. (Elsa/Getty Images)

Rodgers, ne kadar hızlı ilerleyişiyle organizasyondaki hemen hemen herkesi hayrete düşürdü. Hatta bu haftanın başlarında, scout takımında defans oyuncusu olarak sıraya girdi ve tek elle müdahale etti.

Ancak aklanmak Rodgers’ın oynayacağının garantisi değil.

Oyun kurucu ve Jets, geri dönüp dönmemesinde takımın play-off şansının rol oynayacağını söyledi. Bu hafta sonu gerçekleşebilecek play-off’lardan matematiksel olarak elenirlerse muhtemelen geri dönmeyecek.

COLTS, STEELERS’A KARŞI BÜYÜK BİR KAZANÇLA PLAY-OFF ŞANSINI ARTIRDI

Rodgers geçtiğimiz günlerde bu sezon sahaya çıkmanın neredeyse hiç risk taşımadığını söyledi.

“Benim meselem şu; olabilecek en kötü şey nedir?” antrenmana döndükten kısa bir süre sonra gazetecilere söyledi. “Yine talihsiz bir durum ve sonra rehabilitasyonu yavaşlatırsınız. Benim zaman çizelgeme göre, eğer rehabilitasyonu daha yavaş ve biraz daha planlı bir şekilde gerçekleştirirseniz – maksimum beş ay, altı ay – muhtemelen %100’e geri dönme süresi olacaktır diye düşünüyorum. eğer gerçekten yavaşlarsan. Yani bana göre geri dönüp onu yeniden yaralamanın hiçbir dezavantajı yok.”

Aaron Rodgers fırlatıyor

New York Jets’ten Aaron Rodgers, 15 Ekim 2023’te East Rutherford, New Jersey’deki MetLife Stadyumu’nda Philadelphia Eagles’a karşı oynanan maç öncesinde atış yapıyor (Dustin Satloff/Getty Images)

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Jetler Noel arifesinde Washington Komutanlarıyla karşı karşıya gelir. İlk olarak Pazar günü Miami Dolphins ile karşılaşacaklar.