Adrian Peterson, hatıra eşyalarının izni olmadan satıldığı iddiası üzerine yasal işlem başlatmakla tehdit etti

HalaycıBaşı

New member
Bu içeriğe erişim için Haberler'e katılın

Üstelik ücretsiz hesabınızla binlerce makaleye, videoya ve daha fazlasına sınırsız erişim elde edin!

Geçerli bir e.

E-postanızı girerek, Mali Teşvik Bildirimimizi içeren Haberler Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz. İçeriğe erişmek için e-postanızı kontrol edin ve verilen talimatları izleyin.

Adrian Peterson'ın şanlı kariyeri boyunca kazandığı pek çok kupa açık artırmaya çıkarıldı, ancak görünüşe göre onun izni olmadan.

Minnesota Vikings efsanesi, depolama birimlerini boşaltması için Texmax Auctions adında bir şirket kiraladığını, ancak “kişisel eşyalara dokunulmaması yönündeki açık talimatlara rağmen” eşyaları satışa çıkardığını söyledi.

Açık artırma için listelenen ürünler, kariyerinde 50 milyon doların üzerinde garantili kazancı olmasına rağmen Peterson'ın iflas ettiği yönünde söylentilere yol açtı. Bu spekülasyon, Peterson'un bir Instagram gönderisinde havayı temizlemesine yol açtı.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Minnesota Vikings'in 28 numaralı oyuncusu Adrian Peterson, 18 Eylül 2016'da Minneapolis, Minnesota'daki US Bank Stadyumu'nda Green Bay Packers'a karşı topu taşıyor. (Hannah Foslien/Getty Images)

Peterson, “Son söylentilere ve medyada çıkan haberlere açıklık getirmek istiyorum: Bir emlak satış şirketi, kişisel eşyalarıma dokunulmaması yönündeki açık talimatlara rağmen benim iznim olmadan, ödüllerimin bir kısmını satışa dahil etti” dedi. “Kupalarımdan hiçbirinin satışına izin vermedim ve yasal yollara başvuracağım. Denetim olmadan bu şirkete güvenmek benim hatamdı. Açık talimatlarla birkaç depolama birimimize girmelerine izin verdim. Açıkça bir şey yaptılar yasadışı.

“Finansal açıdan istikrarlı olduğumu ve zorlukla kazandığım kupalarımı asla satmayacağımı vurgulamak istiyorum. Ve eğer onları satacak olsaydım, onları satabileceğim insanları biliyorum. İnternete girip kişisel ödüllerimi satmazdım. öğeler, o yüzden bırakın bunun içinize sinmesine izin verin.”

Peterson ayrıca “çoğunun” kendi telefon numarasına sahip olduğu medya mensuplarını da eleştirdi.

Adrian Peterson Vikings maçında

Adrian Peterson, 15 Ocak 2023'te Minneapolis, Minnesota'da US Bank Stadyumu'nda New York Giants ile Minnesota Vikings arasındaki NFC Wild Card playoff maçı öncesinde sahada görülüyor. (Stephen Maturen/Getty Images)

WALTER PAYTON'UN OĞLU, HALL OF FAMER STEVE MCMICHAEL'IN HASTANEDEN TABURCU EDİLECEĞİNİ SÖYLEDİ

“Ama olan bu. Sadece bu konuya değinmek ve kendi kelimelerimle ifade etmek istedim çünkü insanlar son bir saattir bana burada mesaj atıyor. Her şey yolunda. Ben yukarı çıkıp Tanrı'ya şükretmeye devam edeceğim. Ben Şeytanın kazanmasına izin vermeyeceğim. Tanrı korusun.”

Peterson, tek bir sezonda 2.000 yarda koşan altı oyuncudan biri; Eric Dickerson'ın 2.105 yardlık rekorunu kırmaya sekiz yarda kalmıştı.

2007 NFL Draftında Oklahoma'dan yedinci seçilmişti ve dört kez Birinci Takım All-Pro ve yedi kez Pro Bowler'dı. 2015'te ön çapraz bağındaki yırtıklardan döndükten sonra koşu sahalarında ve gol sayılarında NFL'ye liderlik etti; bu, tek bir sezonda en çok koşan sahalara sahip olduğu üçüncü ve son seferdi.

Adrian Peterson

Adrian Peterson, 12 Şubat 2022'de Los Angeles, Kaliforniya'da Century City Park'ta Sports Illustrated Super Bowl Partisine katıldı. (Rodin Eckenroth/Getty Images)

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Peterson sahada 14.918 yarda ile emekli oldu ve toplam 126 gol attı.

Haberler Digital'i takip edin X'te spor yayını ve abone olun Haberler Sports Huddle bülteni.