Ajan, Chiefs'ten BJ Thompson'ın tıbbi bir olaydan sonra hastaneden çıktığını söyledi

HalaycıBaşı

New member
Bu içeriğe erişim için Haberler'e katılın

Maksimum makale sayınıza ulaştınız. Okumaya devam etmek için giriş yapın veya ÜCRETSİZ bir hesap oluşturun.

E-postanızı girip devam düğmesine bastığınızda, Mali Teşvik Bildirimimizi içeren Haberler'in Kullanım Koşullarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.

Geçerli bir e.

Sorun yaşıyorsanız? Buraya tıklayın.

Menajeri, Kansas City Chiefs savunma oyuncusu BJ Thompson'ın geçen hafta antrenman sırasında geçirdiği kalp krizi ve nöbet sonrasında Pazartesi günü hastaneden taburcu edildiğini söyledi.

Thompson Perşembe sabahı tıbbi korkuya maruz kaldı ancak Cuma günü ilerleme kaydetti.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Kansas City Chiefs'in savunma oyuncusu BJ Thompson (53 numara), 7 Ocak 2024'te Inglewood, Kaliforniya'daki SoFi Stadyumu'nda Los Angeles Chargers'a karşı ilk yarıyı izliyor. (Orlando Ramirez-USA TODAY Sports)

United Athlete Sports Agency'den Chris Turnage, NFL Network'e yaptığı açıklamada, “Aile, duaları için herkese teşekkür ediyor ve özellikle Chiefs'in sağlık ve antrenman ekibine bu duruma hızlı müdahaleleri ve profesyonellikleri için teşekkür etmek istiyor.” dedi.

Thompson'a hemen olay yerindeki sağlık personeli müdahale etti ve bildirildiğine göre ambulansla götürüldü. Harrison Butker'ın Thompson'a katılan ilk kişilerden biri olduğu söylendi.

ŞEF PERSONELİ, HARRISON BUTKER'IN NÖBET VE KALP DURMASI SIRASINDA BJ THOMPSON'UN KURTARILMASINDA HAYAT BİR ROL OYNADIĞINI SÖYLÜYOR

BJ Thompson, Easton Stick'le mücadele ediyor

Los Angeles Chargers'ın 2 numaralı oyun kurucusu Easton Stick, SoFi Stadyumu'nda dördüncü çeyrekte Kansas City Chiefs'in defans oyuncusu 53 numaralı BJ Thompson'ın baskısından kurtuluyor. (Getty Images aracılığıyla Wally Skalij/Los Angeles Times)

ESPN'e göre Chiefs, Perşembe günkü antrenmanı iptal etti ve ertesi gün için yeniden planladı.

“Orada olmayı başardım, ofisimden oraya atladım, o yüzden aşağı inip içeri girdim. Pek yardımcı olamadım, her şeyi kontrol altına aldılar ama bu zor, bu zor bir durum. ” Chiefs baş antrenörü Andy Reid Cuma günü söyledi. “Benim zamanımda bunlardan birkaçını yaşadık ve asla eğlenceli olmadı.

“Yine de çok şükür, yani böyle bir şey olması gerekiyorsa, ne yapılacağını bilen destek biriminin bulunduğu buradan daha iyi bir yer olamaz.”

BJ Thompson Cardinals'a karşı

Kansas City Chiefs'in 53 numaralı oyuncusu BJ Thompson, 19 Ağustos 2023'te Glendale, Arizona'daki State Farm Stadyumu'nda Arizona Cardinals'a karşı oynanan maç sırasında sahadan çıkıyor. (Ric Tapia/Getty Images)

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Thompson, NFL Draftının beşinci turunda seçildikten sonra Chiefs'te ikinci sezonuna giriyor. Çaylak sezonunda 18. Haftada Los Angeles Chargers'a karşı iki mücadele kaydettiği bir maçta yer aldı.

Haberler'tan Ryan Morik bu rapora katkıda bulundu.

Haberler Digital'i takip edin
X'te spor yayını ve abone olun Haberler Sports Huddle bülteni.