Andy Dalton, Panthers takım arkadaşı Miles Sanders’tan Onur Listesi onayını aldı

HalaycıBaşı

New member
Andy Dalton, Jim Kelly, Phil Simms ve Kurt Warner’dan daha fazla pas sahasına (38.150) ve Len Dawson, Steve Young ve Terry Bradshaw’dan daha fazla gol pasına (244) sahip üç kez Pro Bowl oyun kurucusudur.

Ancak herhangi bir play-off galibiyeti olmadan ve Cincinnati Bengals ile geçirdiği süre sona erdikten sonra ilk oyun kurucu olarak devam edemediği için, diğer bazı harikalarla birlikte Kanton’a ait mi? Yeni Carolina Panthers takım arkadaşı Mile Sanders öyle düşünüyor.

Haftanın başlarında WFNZ radyosunun “Mac and Bone Podcast” programında geri koşan emektar, Dalton’un Pro Football Hall of Famer olmasını onayladı.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Carolina Panthers oyun kurucusu Andy Dalton, mini kamp sırasında atış yapıyor. (Jim Dedmon-USA Today Sports)

Sanders ilk olarak Panthers takım arkadaşları hakkında “Bu adamlar hakkında iyi hislerim var,” dedi. “Bu adamlar çalışıyor ve OTA’larda fark ettiğim en önemli şey bu. Çok, çok, çok iyi bir oyun kurucu, geleceğin Hall of Famer’ı tarafından akıl hocalığı yapılan çok, çok iyi bir genç oyun kurucumuz (çaylak Bryce Young) var. Çok saygı duyduğum Andy Dalton.

“Ve genç alıcılara akıl hocalığı yapan Adam Thielen gibi adamlarınız var ve bu, not almak için harika bir adam. Sevdiğim tecrübeli bir O-line’ımız var – Filmi seviyorum, filmlerini izlemeyi seviyorum. Ve savunma yığılmış .”

Bir oyun kurucu ve Dalton olarak başka bir sağlam sezon, kariyerlerinde yalnızca 23 kişinin başardığı toplam 40.000 pas yardasını geçiyor olabilir.

Bryce Young, Andy Dalton'u izliyor

Carolina Panthers oyun kurucusu Andy Dalton, mini kamp sırasında atış yapıyor. (Jim Dedmon-USA Today Sports)

DOLPHINS’ TYREEK HILL 2023 SEZONU İÇİN CESUR BİR TAHMİNDE BULUNUYOR: ‘GELECEK YIL 2.000 YARDI KIRACAĞIM’

Dalton, New Orleans Saints ile ilk beşte oynadığı bir sezondan çıkıyor. 14 maçta 2.871 pas yardası, 18 gol atışı ve dokuz müdahale yaptı. 18 gol, Cincinnati Bengals ile 21 olduğu 2018’den bu yana attığı en fazla pas oldu.

Panthers, seçmelerde 1 numara olan Young’ı seçti. 1. Hafta için kesin başlatıcı olup olmadığı belli değil.

Dalton, bu ayın başlarında hala bir başlangıç olabileceğini düşündüğünü söyledi.

Dalton, Fort Worth Star-Telegram’a “Kendimi bu ligde bir başlangıç olarak görüyorum. Benden daha iyi 32 kişi olduğunu düşünmüyorum,” dedi.

Andy Dalton ısınıyor

New Orleans Saints takımından Andy Dalton, 5 Aralık 2022’de Tampa, Florida’da Raymond James Stadyumu’nda Buccaneers maçından önce ısınıyor. (Julio Aguilar/Getty Images)

“Ama içinde bulunduğum durum bu ve bunu anlıyorum. En iyi 32’den biri olmadığımı veya biraz daha aşağıda olduğumu düşünmezsem, televizyonda futbol izliyor olacağım.”

HABERLER SUNULDU

Kıdemli oyun kurucu, dokuz yıl sonra 2019 sezonunun ardından Bengals’tan ayrıldığından beri kalıcı bir yuva bulamadı. O zamandan beri Saints, Dallas Cowboys ve Chicago Bears için oynadı.

Ryan Gaydos, Haberler Digital’in kıdemli editörüdür.