Bills koçu, Josh Allen’ın tarzının ‘oyun kurucu oynamak için sağlıklı bir yol’ olmadığını söylüyor

HalaycıBaşı

New member
Bufalo Faturaları baş antrenör Sean McDermott, 2023 sezonuna girerken oyun tarzını ayarlaması için oyun kurucu Josh Allen’ı arıyor, bu da mevcut tarzının uzun vadede sürdürülebilir olmadığını öne sürüyor.

McDermott, ligin yıllık toplantısından önce hafta sonu NFL Network’e verdiği demeçte, sahadaki cesur oyunuyla tanınan iki kez Pro Bowl seçimi olan Allen’ın kendisini sağlıklı tutmak için bir “ayarlama” yapması gerekeceğini söyledi.

Buffalo Bills takımından Josh Allen, 9 Ekim 2022’de New York Orchard Park’ta Highmark Stadyumu’nda Pittsburgh Steelers’a karşı yarışıyor. (Bryan M. Bennett/Getty Images)

“Bunun oyun kurucu oynamanın sağlıklı bir yolu olduğunu düşünmüyorum. bu lig” McDermott, Allen’ın aldığı isabet sayısının “kesinlikle” onu gerginleştirdiğini belirterek, şunları söyledi:

BILLS’İN ED OLIVER HİSSESİ ŞİFRELİ SOSYAL MEDYA YAYINLARI DİZİSİ, TİCARET SPEKÜLASYONUNU YÜKSELTİYOR

“Bu tarzda, o marka futbol oynadığınızda bazı şeylerin olacağı gerçekten yenilmezlik ve bu yüzden bunu ayarlamamız gerekiyor. Hiçbir zaman tamamen ortadan kalkmayacak, ancak uygulanabilir bir yere gelmesi gerekiyor. “

Allen normal sezonu tamamladı 762 hızlı yarda ve yerde yedi gol ile, normal sezonu 819 yarda ve beş golle bitiren eski Bills’in geri koşan Devin Singletary’nin hemen ardından ikinci.

Buffalo Bills'in oyun kurucusu Josh Allen, 15 Ocak 2023'te New York Orchard Park'ta Miami Dolphins'e karşı oynanan joker playoff maçında pas vermek istiyor.

Buffalo Bills’in oyun kurucusu Josh Allen, 15 Ocak 2023’te New York Orchard Park’ta Miami Dolphins’e karşı oynanan joker playoff maçında pas vermek istiyor. (AP Fotoğrafı/Adrian Kraus)

McDermott, “Kişiliğini, imzasını elinden almak istemiyorum, ancak bu oyun tarzında bir ayarlama yapılması gerekiyor,” diye ekledi McDermott.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Allen, 9. Haftada fırlatma kolunda bir dirsek yaralanması geçirdi. Cincinnati Bengals AFC Bölüm Turunda Allen, bu sakatlığın sezonun ikinci yarısındaki performansını nasıl etkilediğini anlattı.

O sırada takımın web sitesi aracılığıyla, “Birkaç haftanın hemen ardından oldukça rahatsız edici bir dönem oldu” dedi. “Ama yine de beni çok fazla etkilemedi. Sadece mekanik olarak biraz farklı atmaya çalıştığımı, birkaç şeyi değiştirmek zorunda kaldığımı ve alıştığımdan biraz uzaklaştığımı hissettim. topu atmak.”

Buffalo Bills takımından Josh Allen, 2 Ekim 2022'de Baltimore'da Ravens takımından Jason Pierre-Paul tarafından müdahale edilirken topla koşarken.

Buffalo Bills takımından Josh Allen, 2 Ekim 2022’de Baltimore’da Ravens takımından Jason Pierre-Paul tarafından müdahale edilirken topla koşarken. (Patrick Smith/Getty Images)

HABERLER SUNULDU

NFL Network’e göre Allen, saha dışı koşularının %66’sında isabet aldı – bu, McDermott’un gelecek sezon kesinlikle azaltmayı umduğu bir risk faktörü.