Brett Favre ve Pat McAfee arasındaki hukuki anlaşmazlık sona eriyor gibi görünüyor

HalaycıBaşı

New member
NFL Onur Listesi üyesi Brett Favre, kariyerini geri çekti. hakaret davası podcast sunucusu Perşembe günü yaptığı açıklamada, eski NFL oyuncusu ve mevcut podcast sunucusu Pat McAfee’ye karşı.

Şubat ayında Favre, McAfee, Mississippi Eyalet Denetçisi Shad White ve Fox Sports kişiliği Shannon Sharpe Favre’nin 77 milyon dolarlık bir Mississippi refah dolandırıcılığı davasına karıştığı iddiasıyla ilgili.

Eski NFL oyuncusu ve sunucu Pat McAfee, 9 Şubat 2023’te Phoenix’teki Phoenix Kongre Merkezi’nde Super Bowl LVII öncesi radyo sırasında konuşuyor. (Mike Lawrie/Getty Images)

McAfee, davanın geri çekildiğini söyleyerek Perşembe programına başlayacağını duyurdu.

PAT MCAFEE, BRETT FAVRE’NİN KENDİSİNE YÖNELİK İFTİRA DAVASININ REDDİ İSTEDİ, YERİNE HAYIR BAĞIŞI İSTEDİ

“Birçoğunuzun bildiği gibi, Brett Favre McAfee, Perşembe günü yaptığı açıklamada, “Mahkeme belgelerimde de onayladığım ve burada tekrarladığım gibi, komik üslupla ifade ettiğim ifadelerim, yalnızca kamuya açık bilgilere ve iddialara dayanıyordu.

“Daha önce de belirttiğim gibi, futbolcu Brett Favre’ye saygı duyuyorum. Hall of Fame kariyeri sahada. Ve Mississippi’de Brett’in karıştığı herhangi bir dava hakkında kişisel bilgim yok.

Kolej futbolu ulusal şampiyonluk maçında Pat McAfee

Pat McAfee, 9 Ocak 2023’te California, Inglewood’daki SoFi Stadyumu’nda Kolej Futbolu Playoff Ulusal Şampiyonası maçında TCU Boynuzlu Kurbağalara karşı Georgia Bulldogs maçında. (Getty Images aracılığıyla Brian Rothmuller/Icon Sportswire)

“Brett’in, yalnızca benim bu noktaları yeniden açıklamama dayanarak, uzlaşma ödenmeden, bana karşı açtığı davayı geri çektiğini bildirmekten memnuniyet duyuyorum.”

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Şubat ayında McAfee’ye karşı yapılan şikayet iddia edildi McAfee Favre dedi “Mississippi’deki fakir insanlardan çalan” bir “hırsız” idi. Twitter’da da benzer açıklamalar yapmakla suçlandı.

Favre, Twitter’da görevden alındığını doğrulayan bir açıklama yaptı.

Brett Favre bir NBA basketbol maçına katılıyor

Eski futbol dehası Brett Favre, sağda 11 yaşındaki torunu Parker Valkenburg ile saha kenarında oturuyor ve 16 Mart 2022’de Sacramento, California’da Golden 1 Center’da Milwaukee Bucks ve Sacramento Kings arasında oynanan NBA basketbol maçını izliyor. (Thearon W. Henderson/Getty Images)

HABERLER SUNULDU

Favre, “Pat McAfee ve ben bu davayı çözdüğümüz için mutluyum,” diye yazdı. “Pat’in dediği gibi, komik olmaya çalışıyordu ve herhangi bir kişisel bilgiye dayanarak yorum yapmıyordu. İkimiz de futbol hakkında konuşmayı tercih ederdik.”

Mississippi Today’in bir raporuna göre, Favre hâlâ, eyaletin 77 milyon dolarlık federal yardım parasının 24 milyon dolarını geri almak amacıyla 38 kişi veya şirketi dava ettiği Mississippi sosyal yardım skandalına bulaşmış durumda.

Joe Morgan, Haberler için bir Spor Muhabiridir.