Britney Spears, Victor Wembanyama’nın güvenliğiyle yaşadığı olaydan sonra ‘çaresiz’ olduğunu söyledi

HalaycıBaşı

New member
Britney Spears, Victor Wembanyama’nın güvenlik görevlisiyle yaşadığı son olay ve hemen ardından verdiği tepki hakkında konuştu.

TMZ tarafından elde edilen ve Spears’ın pop yıldızının eli San Antonio Spurs’ün 1 numaralı draft seçiminden çekildikten sonra kendine vurduğunu gösteren gözetleme videosu yayınlandı.

Olaydan sonra Spears, İngiliz aksanıyla “Bu sizin için Amerika. F — hepiniz” diye bağırdı.

Cuma gecesi bir Instagram gönderisinde, güvenlik görevlisine gölge atmaya devam etti ve tepkisinin “her düzeyde bir haykırış” olduğunu söyledi.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Britney Spears, Victor Wembanyama’nın güvenlik ekibinin bir üyesinin kendisine ters vuruş yaptığını iddia ediyor. (Getty Images)

Altyazı şöyleydi:

“Yıllardır sektörde çalışıyorum ve dünyanın en ünlü insanlarından bazılarıyla birlikteyim… NSYNC bir noktada The Beatles gibiydi… kızlar gittikleri her yerde kendilerini onlara atardı… hayatımda bir kez bile değil bir güvenlik görevlisi hiç başka birine vurdu mu !!! Bunu kurban olmak için paylaşmıyorum … SADECE DÜRÜST OLARAK ANLATIYORUM … tepkim paha biçilemezdi … KÖTÜ ??? EVET … Hakkımda belgeseller çektim ve hiçbiri ki onayladım… Çoğu durumda kendimi çaresiz hissettim ve Vegas’taki deneyimim ve tepkim her düzeyde bir haykırıştı… Bunu söyleyeceğim !!! Hayır, eşit biriymişim gibi davranıldığımı düşünmüyorum bu ülkede… tabii ki videoyu kendim izlediğimde… gerçekten de vurulduğumu duyunca etrafıma üşüşen insanlar bana önemliymişim gibi hissettirdi !!! O zamanlar bunun farkında değildim… tüm insanlar duyabiliyordu hepinizi sikeyim mi diyordum… ki bu ONA GERİ VURMAKTAN ÇOK DAHA İYİYDİ!!! Umarım hepiniz harika bir Cuma geçiriyorsunuzdur!!!”

Spears, güvenlik görevlileri tarafından saldırıya uğradığını iddia ediyor, ancak Las Vegas Polisi suç duyurusunda bulunmayacak.

Spears başlangıçta 1 numaralı seçimin güvenlik ekibinin bir üyesini, Çarşamba gecesi bir fotoğraf için ona yaklaştığında suratına ters vuruş yapmakla suçladı.

Britney Spears kırmızı elbise ve kırmızı halıda gümüş gerdanlık

Hayranları arasında Britney Spear’ın nerede olduğuna ilişkin endişeler arttı. (VALERIE MACON/AFP)

POLİS, VICTOR WEMBANYAMA’NIN GÜVENLİĞİNİN BRITNEY SPEARS TOKATTAN SORUMLULUK ALMADIĞINI SÖYLEDİ

Haberler Digital tarafından elde edilen bir olay raporuna göre, Spears’ın kampındaki bir kişi polise, güvenlik görevlisi tarafından “yüzüne yumrukla” “ters vuruş” yapıldığını söyledi. Kişi ayrıca akşam yemeğine oturduktan sonra güvenlik görevlisinin özür dilemek için geldiğini de kaydetti.

Ancak olay raporu, güvenlik kamerası görüntülerinde güvenlik görevlisinin Spears’ın “elini bakmadan oyuncudan çektiğini ve bunun da Britney’nin elinin kendi yüzüne çarpmasına neden olduğunu” gösterdiğini de kaydetti.

Kolluk kuvvetlerinden gelen güncelleme, Spears’ın Spurs güvenlik personeli tarafından saldırıya uğradığına dair açıklamasını takip ediyor.

“Oyuncunun ‘Onu arkadan yakaladım’ dediği ifadesini biliyorum ama ben sadece omzuna hafifçe vurdum. Daha sonra güvenlik görevlisi, kalabalığın önünde arkasına bakmadan yüzüme ters vuruş yaptı. Neredeyse beni yere yıkıyordu ve Gözlüklerimin yüzümden düşmesine neden oluyor” diyen Spears, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları yazdı:

“Sürekli etrafıma doluşuyorum. Hatta o gece. En az 20 kişilik bir grup tarafından etrafıma toplandım. Güvenlik ekibim hiçbirini vurmadı.”

Victor Wembanyama ve Britney Spears'ın bölünmüş görüntüsü

22 Haziran 2023’te 2023 NBA Seçmeleri sırasında medyaya konuşan Victor Wembanyama (solda) ve 2016 MTV Video Müzik Ödülleri’ne katılan Britney Spears’ın (sağda) bölünmüş görüntüsü. (Mike Lawrence/ Anthony Harvey/Getty Images)

HABERLER SUNULDU

Wembanyama daha önce gazetecilere verdiği demeçte, olaya karışan kişinin Spears olduğundan haberi olmadığını ve güvenlik görevlisi “onu itmeden” önce arkadan yakalandığını hatırladığını söyledi.

“Düz yürüdüğüm ve durmadığım için ne olduğunu görmedim. O kişi beni arkamdan tuttu, omzumdan değil. Beni arkadan tuttu” dedi. “Güvenliğin onu uzaklaştırdığını biliyorum. Ne kadar güç kullanarak onu uzaklaştırdı bilmiyorum. Güvenlik onu uzaklaştırdı. Durup bakmadım, böylece içeri girip güzel bir akşam yemeğinin tadını çıkarabilirdim.”