Broncoslu Sean Payton'ın eleştirmenler için 'iki orta parmağı' var

HalaycıBaşı

New member
Sean Payton'ın koçluğa dönüşü pek de törensel olmadı.

Payton, Russell Wilson'ın tesisteki ofisini kapattığında ve ardından kendisinden önceki rejimi eleştirdiğinde neredeyse anında ilgi odağı haline geldi. Takımın sezonun ilk altı maçından beşini kaybetmesiyle işler Payton için daha da kızıştı.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Denver Broncos baş antrenörü Sean Payton, 27 Şubat 2024'te Indianapolis'te Indiana Convention Center'da düzenlenen NFL Combine sırasında medyaya konuşuyor. (Stacy Revere/Getty Images)

Denver Broncos, Kansas City Chiefs'e karşı mağlubiyet serisini 8. Haftada sonlandırmayı başardı, ancak Wilson'ın ilk oyun kurucu olarak kalıp kalmayacağı konusundaki tartışmalar ve Jerry Jeudy'nin takımdaki statüsüne ilişkin söylentiler kafalarını kaldırmaya başladı. Takım karşılaşmayı 8-9 tamamladı.

Payton'ın Denver'daki ikinci yılına giren Broncos, Wilson'ı kadrosundan çıkardı ve Jeudy'yi Cleveland Browns'a takas etti. Ekip aynı zamanda NFL dünyasını şok eden bir hareketle Bo Nix'i draftta 12. sırada seçti.

Ek olarak, Payton'ın kendisini eleştirenlerin hepsine verecek bir şeyleri var.

Salı günü Pro Football Talk aracılığıyla gazetecilere verdiği demeçte, “Sanırım iki orta parmağım var” dedi. “Yaşlandıkça bunları kullanmamaya başladım. Sanırım bu daha çok – ve bunun benim için değiştiğini söyleyebilirim – kendi ekibimize ve yaptığımız işe kıyasla daha çok içe odaklılık. Bu konuda yaşlandıkça, Kalorileri 2006, '07, '08'de almış olabileceğim bazı şeylere harcamayın.

ŞEFLERDEN TRAVIS KELCE EMEKLİLİKLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERE SAĞLAM CEVAP VERDİ: 'TEKERLEKLER KÜRESELERE KADAR'

Sean Payton ön taslak konferansında

Denver Broncos baş antrenörü Sean Payton, 18 Nisan 2024'te Englewood, Colorado'da düzenlenen draft öncesi basın toplantısında medyaya konuşuyor. (RJ Sangosti/MediaNews Group/Getty Images aracılığıyla Denver Post)

“Çok fazla video oyunu oynamıyorum, ancak 'X' miktarda pil ömrü ve enerjiniz var ve bunu takıma en iyi şekilde yardımcı olacağını düşündüğünüz yerde kullanmaya çalışıyorsunuz. Yani zamanla oynamamayı öğreniyorsunuz. Kontrol edemediğiniz şeylere, mutlaka listelere harcayın.

“Eğer bu beni ilgilendiriyor olsaydı, eğer buna dikkat etseydim, Bo Nix'i seçtiğimiz yerde seçmezdik. Bu, kimin kullandığını kimsenin bilmediği 'NFL treni' ve buna dikkat etmeniz gerekiyor, ama Üzerine atlamak istemezsiniz ya da sadece kararlar vermeye başlarsınız… Ve hala kimin kullandığını bilmiyoruz, sadece içgüdülerinize, deneyiminize ve gördüklerinize dikkat ediyorsunuz. şu anda beni harekete geçiren şeyler.”

Denver'ın antrenman kampına girerken pek çok sorusu olacak, en önemlisi de Nix ile Zach Wilson arasında bir mücadele gibi görünen oyun kurucu durumu.

Sean Payton ve Bro Nix kampta

Denver Broncos'un 10 numaralı oyuncusu Bo Nix, 11 Mayıs 2024'te Englewood, Colorado'daki Centura Sağlık Eğitim Merkezi'nde Denver Broncos Çaylak Mini Kampı sırasında esneme yaparken baş antrenör Sean Payton ile konuşuyor. (Matthew Stockman/Getty Images)

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Denver'ın kadrosunu netleştirmesi birkaç haftayı alacak.

Haberler Digital'i takip edin X'te spor yayını ve abone ol Haberler Sports Huddle bülteni.

Ryan Gaydos, Haberler Digital'in kıdemli editörüdür.