Cameron Smith, LIV golfçülerinin ‘artık gerçek golf oynamadığını’ iddia eden eleştirmenlere ‘BS’ diyor

HalaycıBaşı

New member
2023 Masters Turnuvasının başlamasına bir haftadan kısa bir süre kala, odak noktası Augusta’da başlayacak olan LIV golfçülerine çevrilecek.

LIV’e sıçrayan ve daha sonra tarafından askıya alınan on sekiz oyuncu PGA Turu Perşembe gününden itibaren yeşil ceket için yarışacak.

Augusta National’da Masters logolu bir bayrak. (Simon Bruty/Getty Images aracılığıyla Spor Resimleri)

Bu oyunculardan biri maçın galibi 2022 Açık ŞampiyonaCameron Smith.

JORDAN SPIETH GÖRÜNÜŞE GÖRE TARAFTARIN IPHONE’UNU WGC ŞAMPİYONASI’NDA HATALİ TİŞÖRT ÇEKİMİYLE KIRDI

Smith, İskoçya’daki The Old Course’da ilk ana dalını kazandıktan kısa bir süre sonra LIV’e geçti. Bu hafta sonu yılın dördüncü turnuvasında oynuyor. canlı orlando.

LIV golfçüleri, oynadıkları format – 54 delikli, kesintisiz turnuvalar – ve LIV’in bu yıl oynayacağı turnuvaların sayısı nedeniyle eleştirilere maruz kaldılar, ancak Smith, format etrafındaki “gevezeliğin” onu iyi oynamak için motive ettiğini söyledi. Masters’ta.

Avustralyalı Cameron Smith, Suudi Arabistan'ın Al Murooj kentinde 3 Şubat 2023'te Royal Greens Golf and Country Club'da PIF Saudi International'da 17. delikte tee vuruşunu yapıyor.

Avustralyalı Cameron Smith, Suudi Arabistan’ın Al Murooj kentinde 3 Şubat 2023’te Royal Greens Golf and Country Club’da PIF Saudi International’da 17. delikte tee vuruşunu yapıyor. (Getty Images aracılığıyla Luke Walker/WME IMG/WME IMG)

ESPN’e göre Smith Perşembe günü gazetecilere verdiği demeçte, “Açıkçası, her şeyden önce benim için oraya gidip elimden gelen en iyi golfü oynamaya çalışıyorum.” “Oraya gitmenin, hepimizin yapabileceğini bildiğimiz yüksek bir golf standardı göstermenin bizim için önemli olduğunu düşünüyorum.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

“Çoğumuz bu yıl dört çatlak alacağız [in the majors]ve umarım bundan bir galibiyet alırız. Belki de gerçekten içten bir çaba gösteriyoruz. Sanırım, bizim için, dahili olarak, ‘bu adamlar artık gerçek golf oynamıyor’ hakkında çok fazla gevezelik var. Ve dürüst olmak gerekirse BS olduğunu düşünüyorum. Ve biz sadece insanlara bunu göstermek istiyoruz.”

Smith yedincisini yapacak Augusta’da görünüm ve son beş Master’ının dördünde ilk 10’da bitirdi.

Ripper GC'den Cameron Smith, LIV Golf Davetiyesi - Tucson 17 Mart 2023, Tucson, Arizona'da 18. golf sahasında bir vuruşa tepki veriyor.

Ripper GC’den Cameron Smith, LIV Golf Davetiyesi – Tucson 17 Mart 2023, Tucson, Arizona’da 18. golf sahasında bir vuruşa tepki veriyor. (Christian Petersen/Getty Images)

HABERLER SUNULDU

LIV golfçüleri Phil Mickelson, Bubba Watson, Sergio Garcia, Dustin Johnson ve diğerleri de Augusta’ya gidecekler ve Smith, Tour oyuncularının sıcak karşılamasını umuyor.

Smith, “Dürüst olmak gerekirse gerçekten emin değilim. Umarım iyidir,” dedi. “Augusta’da harika bir kariyerim oldu ve umarım kimseyi kızdırmamışımdır. Sanırım bekleyip göreceğiz. Daha güçlü bir duruşu olan birkaç adam var.” [on LIV].”

Joe Morgan, Haberler için bir Spor Muhabiridir.