Celtics’ten Jayson Tatum, konseri ertelemeye zorladığı için Janet Jackson’dan özür diledi

HalaycıBaşı

New member
Boston Celtics başardı Atlanta Hawks’ı ortadan kaldırın Perşembe günü oynanan altı maçta NBA Playoff’larından deplasmanda 128-120 galip ayrıldı.

Bununla birlikte, Celtics sezon sonrası devam etmekten memnun olsa da, Hawks’ı beş maçta kapatamamaları, üzerinde etkili oldu. ünlü şovmen.

Janet Jackson, 5 Kasım 2022’de Los Angeles’ta Microsoft Theatre’da düzenlenen 37. Yıllık Rock & Roll Onur Listesi Giriş Töreni’nde sahnede konuşuyor. (Rock and Roll Hall of Fame için Theo Wargo/Getty Images)

Hawks’ın evi State Farm Arena, bir maça ev sahipliği yapacaktı. janet jackson konseri Perşembe günü ancak serinin 6. Oyunu nedeniyle gösteriyi Cuma gününe ertelemek zorunda kaldı.

EN İYİ 5 NBA DRAFT SEÇİMİ, VAHŞİ EUROLEAGUE KAVGASINDA YERİNİ YERLEŞTİRDİ

Perşembe akşamı alınan galibiyetin ardından, Celtics’in yıldızı Jayson Tatum gecikme için Jackson’dan özür diledi.

Tatum, “Efsane Janet Jackson’a bir özür göndermek istiyorum,” dedi. “Boston’da kapatmamız gerekiyordu. Gösterisini ertelemek zorunda kaldı. Umarım bunu görür. Bunun için özür dilerim ama bugün hallettik”

Jayson Tatum, Atlanta Hawks'ı yendikten sonra tepki gösterdi

Boston Celtics’in 0 numaralı oyuncusu Jayson Tatum, 27 Nisan 2023’te Atlanta’da State Farm Arena’da Doğu Konferansı Birinci Tur Playoffları’nın Altıncı Maçını 128-120’lik galibiyetlerinin ardından Atlanta Hawks’ın 5 numaralı oyuncusu Dejounte Murray ile tepki gösteriyor. (Kevin C. Cox/Getty Images)

Live Nation yaptığı açıklamada, Perşembe gecesi konseri için tüm biletlerin Cuma günü onurlandırılacağını söyledi.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

“Atlanta Hawks eleme maçı nedeniyle, Janet Jackson şovunun başlangıçta 27 Nisan Perşembe günü Eyalet Çiftliği Arenası 28 Nisan Cuma gününe taşındı. Perşembe gecesi gösteri için tüm biletler Cuma gecesi için geçerli olacaktır. Şirket, katılamayanlar için satın alma noktasında geri ödeme yapacak” dedi.

Tatum, Celtics’in galibiyetinde 30 sayı ve 14 ribaund toplarken, Boston dördüncü çeyreğin sonlarına doğru 11-0’lık bir seri ile galibiyeti garantiledi.

HABERLER SUNULDU

İstiklal Marşı çalınırken Al Horford

Boston Celtics’in 42. numarası Al Horford, 25 Nisan 2023’te Boston’daki TD Garden’da 2023 NBA Playoffları Beşinci Turunda Atlanta Hawks’a karşı oynanan maçtan önce İstiklal Marşı’nı temsil ediyor. (Getty Images aracılığıyla Brian Babineau/NBAE)

Celtics pivotu Al Horford, “Oyunu bitirmek hakkında konuştuk,” dedi. “Son maçın çoğunda iyiydik. Ama bu gece o aciliyet duygusu vardı. Seriyi uzatmamanın ne kadar önemli olduğunu anladık.”

Boston karşı karşıya gelecek Philadelphia 76ers ikinci turda

Haberler’den Ryan Gaydos bu rapora katkıda bulundu

Joe Morgan, Haberler için bir Spor Muhabiridir.