Charles Barkley, büyükbaba olurken hayatı hakkında samimi: ‘Dokuzda gerideyim’

HalaycıBaşı

New member
Charles Barkley geçen ay 60 yaşına girdi ve Pazar günü, hayatının geri kalan yılları ve yayın kabini dışında yapmaktan hoşlandığı şeyler hakkında biraz gerçeklikle beslendi.

Barkley “60 Minutes” programına çıktı ve büyükbaba veya büyükbaba olmaktan coşkulu bir şekilde bahsetti. Kızı Christiana’nın yeni bir oğlu oldu ve Barkley bunu “hayatımda başıma gelen en harika şey” olarak nitelendirdi.

Büyükanne veya büyükbaba olma konusundaki yeni sevgisinden bahsederken, CBS programında hayatının “dokuzu gerisinde” olduğunu anladığını söyledi.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

NBA Efsanesi Charles Barkley, 20 Şubat 2022’de Cleveland’daki Wolstein Center’da 2022 NBA All Star Hafta Sonu kapsamında 71. NBA All-Star Maçı sırasında Guy Fieri ile konuşuyor. (Getty Images aracılığıyla Juan Ocampo/NBAE)

Basketball Hall of Famer, “Söylenenleri karşılıyor,” dedi. “Onunla zaman geçirmek istiyorum çünkü hastalıklı değilim, üzgün değilim, arka dokuzdayım. Umarım 10. veya 11. delikte olurum ama asla bilemezsin. 17 ve 18. Bu yüzden onunla mümkün olduğunca çok zaman geçirmek istiyorum. Sonra yaşlanınca beni Google’da aramasını istiyorum.”

Barkley, torununun biraz büyüdüğünde sonunda onu araştıracağını umduğunu da sözlerine ekledi.

“Umarım benim hakkımda biraz araştırma yapar,” dedi. “Çoktan gideceğim ama hayatımda bazı şeyler başardığımı bilmesini isterim.”

Charles Barkley, 9 Eylül 2022'de Connecticut, Uncasville'deki Mohegan Sun Arena'da düzenlenen 2022 Basketball Hall of Fame Anma Töreni kapsamında 2022 Sınıfı Tip-Off Kutlaması ve Ödül Galası sırasında kalabalığa sesleniyor.

Charles Barkley, 9 Eylül 2022’de Connecticut, Uncasville’deki Mohegan Sun Arena’da düzenlenen 2022 Basketball Hall of Fame Anma Töreni kapsamında 2022 Sınıfı Tip-Off Kutlaması ve Ödül Galası sırasında kalabalığa sesleniyor. (Getty Images aracılığıyla Jesse D. Garrabrant/NBAE)

CHARLES BARKLEY, KEVIN DURANT ‘KENDİSİNİN ELEŞTİRİLENMEYECEĞİNİ DÜŞÜNEN O NESİLİN BİR PARÇASI’ DİYOR

Phoenix Suns ile MVP ödülü kazanan Alabama yerlisi, kızının bir basketbolcu olmayacağını öğrendiği anı da hatırladı.

“Bu acımasızdı. Doğuştan 1,80 boyundaydı,” dedi gülerek. “Dünyadaki en iyi kadın basketbolcuya sahip olacağım. Yeterince büyüyene kadar bekleyemem. Ona her şeyi öğreteceğim. Sonra oynamaya başlıyoruz ve ben tribünlerde oturuyorum ve Kendi kendime, “Aman Tanrım, hiç saldırgan değil,” diyorum.

“Bir gün ona soruyorum, ‘basketbol sevmiyorsun, değil mi?’ ‘Ah, baba, basketboldan nefret ediyorum’ diyor. Ben de ‘Oh, tamam’ dedim. Ve bunu aşmam biraz zaman aldı….”

Charles Barkley, dört bölümlük belgesel için HBO galasına katıldı SHAQ 14 Kasım 2022'de Atlanta'da Illuminarium'da.

Charles Barkley, 14 Kasım 2022’de Atlanta’da Illuminarium’da dört bölümlük belgesel “SHAQ”ın HBO galasına katılıyor. (HBO için Paras Griffin/Getty Images)

HABERLER SUNULDU

Barkley, okulda iyi notlar aldığı için mutlu olduğunu söyledi.

Ryan Gaydos, Haberler Digital’in kıdemli editörüdür.