Charles Barkley yine siyahilerin Donald Trump'ın sabıka fotoğrafı tişörtleri giymesi hakkında bağırıyor: 'Kahrolası aptal'

HalaycıBaşı

New member
Bu içeriğe erişim için Haberler'e katılın

Ayrıca hesabınızla belirli makalelere ve diğer premium içeriklere özel erişim – ücretsiz.

Geçerli bir e.

E-postanızı girip devam düğmesine bastığınızda, Mali Teşvik Bildirimimizi içeren Haberler'in Kullanım Koşullarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz. İçeriğe erişmek için e-postanızı kontrol edin ve verilen talimatları izleyin.

Sorun yaşıyorsanız? Buraya tıklayın.

Charles Barkley, Çarşamba gecesi yaptığı bir konuşmada, ön tarafında eski Başkan Trump'ın sabıka fotoğrafı bulunan bir tişört giymeyi tercih eden Siyahları bir kez daha yırttı.

Basketball Hall of Fame'dan siyaset uzmanına dönüşen Barkley, hafta başında elinde Trump'ın sabıka fotoğrafıyla dolaşan başka bir Siyahi gördüğü takdirde birinin suratına “yumruk atacağını” söylemişti. Tehdidi biraz geri çekti ama bir hakaret daha savurdu.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Charles Barkley, 26 Şubat 2024'te West Palm Beach, Florida'da The Park West Palm'da Capital One'ın The Match IX maçını izliyor. (Maç için Cliff Hawkins/Getty Images)

“Vurmaya çalıştığım nokta, hayır, vurgulamaya çalıştığım nokta, bunu yapmaya çalışmıyordum; Donald Trump kendi durumunu Siyahi kişinin durumuyla karşılaştırdığında, benim sorunum da buydu” dedi. söz konusu.

“Şimdi şunu söylemek istiyorum. Bunu tamamen açıklığa kavuşturmak istiyorum… Eğer siyahi biriyseniz ve Donald Trump'ın sabıka fotoğrafını takıyorsanız, siz tam bir aptalsınız. Ve ben sadece 'Kahrolası' aptal diyorum çünkü onlar Gerçekten söylemek istediğimi söylememe izin vermiyor. Ama sen anlayabilirsin. F ile başlıyor.”

Daha sonra CNN'de Gayle King ile konuşurken tutumunu yineledi. Barkley, “korkunç aptal” yorumunun arkasında durduğunu söyledi. King, “sokaktaki insanlara rastgele saldırmayacağını” söyledi.

Trump'ın sabıka fotoğrafı gömleği

Eski Başkan Trump'ın sabıka fotoğrafı tişörtleri 30 Ağustos 2023'te Los Angeles'taki Y-Que mağazasında satışa sunuldu. (Getty Images aracılığıyla ROBYN BECK/AFP)

PELICANS'TAN ZION WILLIAMSON, NBA ALL-STAR SEÇİMİ BEKLENİYOR, SLAM DUNK YARIŞMASINA KATILIYOR

Barkley, “Eğer üzerlerinde Trump spor ayakkabıları da yoksa” diye ekledi.

Efsanenin tamamı Trump'ın Cuma günü Columbia, Güney Carolina'da yaptığı konuşmaya tepki olarak ortaya çıktı.

Trump kalabalığa “Kimin herkesten daha çok kucaklaştığını biliyor musunuz? Siyah nüfus” dedi. “İnanılmaz. Siyahilerin elimde sabıka fotoğrafımla dolaştığını görüyorsunuz; onların gömlek giydiğini biliyorsunuz.”

Charles Barkley dalgalanıyor

Spor analisti Charles Barkley, 13 Temmuz 2023'te Stateline, Nevada'daki Edgewood Tahoe Golf Sahasında 2023 Amerikan Yüzyıl Şampiyonası öncesinde 14. çukuru oynadıktan sonra taraftarlara el sallıyor. (Isaiah Vazquez/Getty Images)

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Trump, o zamandan beri Kasım ayında yapılacak genel seçimlerde Başkan Biden'a karşı olası bir rövanş maçına giderken Süper Salı'yı domine etti.

Haberler Digital'i takip edin X'te spor yayını ve abone olun Haberler Sports Huddle bülteni.