Chiefs’ten Andy Reid, Taylor Swift ve Travis Kelce’yi ayarlama konusunda şaka yapıyor

HalaycıBaşı

New member
Kansas City Chiefs koçu Andy Reid, Pazar günü takımın Chicago Bears’ı 41-10 yenmesinin ardından basın toplantısını bir şakayla noktaladı.

Kansas City, Chicago’yu nispeten kolay bir şekilde geçti, ancak tüm dikkat, maçı Arrowhead Stadyumu’nun çok yukarılarından yakalayan özel bir konuk olan Taylor Swift’deymiş gibi görünüyordu. Onun maça çıkması, süperstar Travis Kelce ile bir ilişki yaşadığı yönündeki söylentileri daha da artırdı.

Reid’e Swift’le tanışıp tanışamayacağı soruldu.

FOXNEWS.COM’DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Kansas City Chiefs baş antrenörü Andy Reid, 23 Temmuz 2023 Pazar günü St. Joseph, Missouri’deki Missouri Western State Üniversitesi’ndeki antrenman kampında Chris Jones’un savunma mücadelesi konusuna değindi. (Tammy Ljungblad/Kansas City Star/Getty Images aracılığıyla Tribune Haber Servisi)

Reid, “Biliyor musun, onunla daha önce tanışmıştım” dedi. “Onları ben ayarladım.”

Oda kahkahalarla doldu ve odadan çıkarken Reid’in yüzünde kocaman bir gülümseme vardı.

Maç sırasında Kelce’ye gol pası atan Patrick Mahomes de Swift’in maçta olduğuna dikkat çekti. Swift’in geleceğini bildiğini ancak hafta başında takım arkadaşının ona bunu söylediğinde ciddi olup olmadığından emin olmadığını söyledi.

ŞEFLERDEN PATRICK MAHOMES, TAYLOR SWIFT WATCHING İLE TOPU TRAVIS KELCE’YE GÖNDERMEK ZORUNDA Olduğunu BİLİYOR

Taylor Swift ve Donna Kelce

Taylor Swift, 24 Eylül 2023’te Kansas City, Missouri’deki Arrowhead Stadyumu’ndaki GEHA Field’da Chicago Bears ile Kansas City Chiefs arasında oynanan maçın ilk yarısında tepki gösteriyor. (Jason Hanna/Getty Images)

Mahomes, “Bana son dakikada söyledi” dedi. “Trav’la ilgili bazı şeyler var ki öyle söylüyor ve siz bunun doğru olup olmadığını bilmiyorsunuz. Bunu o kadar sakin bir şekilde söylüyor ki, bir keresinde ‘Hey ben birine gideceğim’ dediğini hatırlıyorum. playoff beysbol maçlarından biri,’ ve sanki bunu rastgele söyledin ve sonra gitti.

“Ama aynı şey, Cuma günü olduğu gibi, ‘Evet, sanırım bu hafta sonu maça gelecek’ dedi ve sonra işine devam etti. Yani, sen bir nevi…sanırım bu öyle oluyor, sanırım, ben bilmiyorum, bu Travis.”

Mahomes Swift’e övgüler yağdırdı.

Taylor Swift KC'de

Taylor Swift, 24 Eylül 2023’te Kansas City, Missouri’deki Arrowhead Stadyumu’ndaki GEHA Field’da Chicago Bears ile Kansas City Chiefs arasında oynanan maçın ilk yarısında gülümsüyor. (Jason Hanna/Getty Images)

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

“Evet, demek istediğim o bir pop yıldızı, muhteşem bir şarkıcı, yaptığı her şeyde muhteşem ve onunla tanışma fırsatım olmadı ama sanırım Travis’le birlikte olmaya başlarsa muhtemelen bir noktada onunla tanışabilirim. yani iyi bir insana benziyor. Umarım bir gün onunla tanışırım” dedi.

Ryan Gaydos, Haberler Digital’in kıdemli editörüdür.