Chiefs'ten Patrick Mahomes, Super Bowl LVIII öncesinde Tom Brady karşılaştırmalarını küçümsedi

HalaycıBaşı

New member
Patrick Mahomes ve Tom Brady arasındaki karşılaştırmalar, Kansas City Chiefs yıldızının NFL efsanesini yedi sezondaki üçüncü yüzüğüyle eşleştirebilmesi nedeniyle Super Bowl LVIII'e giden temel tema oldu.

Mahomes'in bunu başarabilmesi için San Francisco 49ers'ın acımasız savunmasının üstesinden gelmesi gerekecek. Eğer bunu yaparsa, New England Patriots'ın 2003 ve 2004 sezonlarında yaptığından bu yana ilk kez bir takım arka arkaya mücadele edecek. Brady üçüncü yüzüğünü bu şekilde kazandı ve Mahomes de kendisininkini bu şekilde kazanabildi.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Kansas City Chiefs oyun kurucusu Patrick Mahomes, 5 Şubat 2024 Pazartesi günü Las Vegas'taki Allegiant Stadyumu'nda Super Bowl LVIII Açılış Gecesi sırasında. (Marc Sanchez/Getty Images aracılığıyla Icon Sportswire)

Super Bowl açılış gecesinde Brady'yi geçmeye odaklanmış gibi görünmüyordu.

Mahomes Pazartesi günü NFL.com aracılığıyla şunları söyledi: “Demek istediğim, yolun yarısına bile yaklaşmadım, bu yüzden üzerinde pek fazla düşünmedim.” “Demek istediğim, amacınız olabileceğiniz en iyi oyuncu olmak. Etrafımda birçok harika oyuncunun olduğu için şanslı olduğumu biliyorum.

“Ve şu anda harika bir 49ers takımını yenmek ve üçüncü yüzüğü almak için elimden geleni yapıyorum. Ve sonra bana bu soruyu 15 yıl sonra sorarsanız, yediye yaklaşabilecek miyim göreceğim. . Ama yedi hâlâ çok uzakta gibi görünüyor.”

ESKİ NFL YÖNETİCİSİ, LİG'İN ESKİ KUMAR OLAN 'EN BÜYÜK TABUNUN' SONRA LAS VEGAS'TA SUPER BOWL'DA SES VERİYOR

Patrick Mahomes ve Brock Purdy

San Francisco 49ers'tan Brock Purdy ve Kansas City Chiefs'ten Patrick Mahomes, 5 Şubat 2024'te Las Vegas'ta Super Bowl LVIII Açılış Gecesi sırasında sahnede. (Candice Ward/Getty Images)

Mahomes, en azından bir açıdan Brady'yi takip etmek istediğini ekledi. 40'lı yaşlarına kadar oynuyor.

“Amaç bu; oynamana izin verdikleri sürece oynamak istiyorsun” dedi. “Binanın dışında da çok iş gerekiyor. Vücudunuza bakım yapmayı gerektiriyor, sağlıklı beslenmeyi ve sahip olduğum baba bedeninden kurtulmaya çalışmayı gerektiriyor. Ama sağlıklı olmak ve gitmek için elinizden geleni yapmaya çalışın. Orada ol ve olabileceğin en iyi oyuncu ol.”

Mahomes dördüncü Super Bowl maçına çıkacak. Bu maçlarda 2-1 önde.

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Tom Brady ve Patrick Mahomes oyun kurucu yuvarlak masa toplantısına katılıyor

Tom Brady ve Patrick Mahomes, 1 Haziran 2022'de Las Vegas'ta Wynn Golf Club'da Capital One'ın The Match VI etkinliği öncesinde oyun kurucu yuvarlak masasına katılıyor. (Maç için Carmen Mandato/Getty Images)

Kansas City, maça girerken San Francisco karşısında iki puanlık bir kayıp olarak görülüyor.

Haberler Digital'i takip edin X'te spor yayını ve abone olun Haberler Sports Huddle bülteni.

Ryan Gaydos, Haberler Digital'in kıdemli editörüdür.