Colorado transferinin sıkı sonu, Deion Sanders’ın antrenman filmi çekmesine izin vermeyeceğini iddia ediyor

HalaycıBaşı

New member
Colorado Buffaloes, bu hafta futbol takımından 18 oyuncunun girmesiyle toplu bir çıkış gördü. aktarım portalı Pazartesi gününde.

18 oyuncunun ayrılışı, o zamandan beri portala giren toplam sayıyı 41’e çıkardı. Deion Sanders The Athletic’e göre baş antrenörlük işini aldı.

Colorado Üniversitesi Buffaloes baş antrenörü Deion Sanders, 22 Nisan 2023’te Folsom Field’daki Black and Gold maçından önce ısınmak için sahaya çıkıyor. (Andy Cross/MediaNews Group/Getty Images aracılığıyla The Denver Post)

Adını portala girecek oyunculardan biri, 2022’de birinci sınıf öğrencisi olan sıkı son Zachary Courtney.

HOUSTON COUGARS TRANSFER PORTALINA GERİ DÖNEN YILDIZINI KAYBETTİ: ‘ÜZÜNTÜLÜ BİR GÜN’

Salı günü, Courtney Twitter’a gitti ve bilgi verdi. potansiyel gelecek koçları Sanders izin vermeyeceği için onlara alıştırma filmi sağlayamayacaktı.

“Beni işe almaya çalışan koçlar için. Üzgünüm ama CU’daki baş antrenör izin vermediği için almama izin verilmediği için geçen sezonki antrenmanlarımdan filmimi alamayacağım. o,” Courtney yayınladı. “Bu çok şanssız ve herhangi bir sorunuz varsa bana mesaj atın!

“Yine bu Deion’da bir şans değil, sadece koçların onlar için filmim olmadığını bilmelerini istedim!!”

Deion Sanders, Colorado'da Tanıtıldı

Colorado Buffaloes baş antrenörü Deion Sanders, Arrow Touchdown Club’da düzenlediği basın toplantısında konuşuyor. (Ron Chenoy-USA TODAY Sports)

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Günün ilerleyen saatlerinde Courtney, başka bir kullanıcıya yanıt verirken Twitter gönderisinden duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Courteny, “Deion ile asla kötü bir şey kastetmedim, bunu yayınladığım için pişmanım, zamanımı alıp tüm koçlara göndermeliydim, patlamasını hiç beklemiyordum,” diye yazdı Courteny.

Buffaloes’un baş antrenörü olarak ilk sezonuna girerken, devasa kadro revizyonu “Coach Prime” planının bir parçası.

The Athletic’e göre Sanders, bahar maçından sonra “Takım üyelerinden bazılarından ayrılacağımızı hepiniz biliyorsunuz ve yeniden yükleyeceğiz ve kendimizi gerçekten özdeşleştirdiğimiz bazı çocukları alacağız” dedi. “Yani, bu süreç hızlı olacak, hızlı olacak, ama biz bunu bitireceğiz.”

Sanders’ı işe aldı Aralık ayında Kolorado2022’de 1-11 giden bir programı tersine çevirmek ve 2002’den bu yana bir sezonda sadece bir kez çift haneli maçlar kazanmakla görevli.

Deion Sanders takımının Bahar Maçını izliyor

Colorado Buffaloes baş antrenörü Deion Sanders, takımının 22 Nisan 2023’te Boulder, Colorado’da Folsom Field’da oynayacağı bahar maçından önce ısınmasını izliyor. (Matthew Stockman/Getty Images)

Boulder, Colorado’ya gelişi, kadroya hemen yetenek aşıladı ve 21. sıradaki sınıf ve 247 Sports’a göre ilk beş transfer portalı sınıfı.

HABERLER SUNULDU

Sanders Ulusal İmza Günü’nde “Sıradan Tom, Dick ve Harry’yi işe almıyoruz” dedi. “Skor tablosunu aydınlatabilecek ve gollerin olmasını engelleyebilecek bazı adamları işe aldık. Geliyoruz. Bu konuda ciddiyiz.

“Umut evdedir. Umut havadadır. Umut şehirdedir. Umut toplumdadır.”

Joe Morgan, Haberler için bir Spor Muhabiridir.