Colorado’lu Shedeur Sanders, Nebraska’yı ‘aşırı saygısızlık’ nedeniyle eleştirdi

HalaycıBaşı

New member
Colorado Buffaloes’un oyun kurucusu Shedeur Sanders, Cumartesi günkü 30-14 galibiyetinin ardından Nebraska Cornhuskers’ın baş antrenörü Matt Rhule ve futbol takımının geri kalanına seslendi.

Rhule, bazı futbol programlarının NCAA transfer portalı aracılığıyla nasıl oluşturulduğuna dair bir şeyler denediği için oyunun yapımı aylar sürdü. Daha sonra maçtan önce Cornhuskers, 50 yarda çizgisinde Buffaloes’un logosunda buluştu. Bütün bunlar 393 pas ve iki touchdown pasını besliyor gibiydi.

FOXNEWS.COM’DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Colorado Buffaloes’un 2 numarası Shedeur Sanders, 9 Eylül 2023’te Boulder, Colorado’daki Folsom Field’da Nebraska Cornhuskers’a karşı ilk çeyrekte pas attı. (Dustin Bradford/Getty Images)

Sanders, “Son derece kişiseldi, oraya çıkıp ısınıyorsunuz ve diğer takımın baş antrenörü Buff’un ortasında duruyor” dedi. “Birkaç oyuncunun bunu yapması sorun değil, sorun değil, sadece manzaranın tadını çıkarın. Ama tüm takım buna saygısızlık etmeye çalışıyorsa, ben buna hiç yanaşmıyorum. Oraya gittim ve düzeni bozdum. .

“Buffalo’lar kişisel olarak benim için çok şey ifade ediyor ve maç öncesinde de bunu söylüyordum. İşte o zaman bunun aşırı bir saygısızlık olduğunu anladım. Koç babam ve program hakkında birçok şey söyledi. Saygı duymuyorum. çünkü başka bir adamdan nefret ediyorsun, bunu yapmamalısın. Onlara ve programlarına olan tüm saygı sona erdi.

Shedeur Sanders ısınıyor

Colorado Buffaloes’un 2 numaralı oyun kurucusu Shedeur Sanders, 9 Eylül 2023’te Boulder, Colorado’daki Folsom Field’da Nebraska Cornhuskers’a karşı oynayacağı maç öncesinde ısınıyor. (Dustin Bradford/Getty Images)

COLORADO FUTBOLCULARI, DEION SANDERS TARAFINDAN TASARLANAN ÖZEL MICHAEL STRAHAN TAKIMLARINI GÖSTERİYOR

“Onlara (savunma koordinatörüne) karşı oynamayı seviyorum, ancak saygı düzeyi orada değil çünkü ilk önce o bize saygısızlık etti.”

Cornhuskers ilk yarıda oyunu birbirine yakın tuttu ve Colorado’yu sadece 13 sayıya kadar korudu. Jeff Sims üçüncü çeyrekte 57 yarda golü atarak oyunu ulaşılabilir hale getirdi. Ancak Sanders ve Colorado bir sonraki sürüşte yanıt verdi. Sanders, Xavier Weaver’a 12 yardalık bir gol attı.

Shedeur Sanders ve Van Wells

Colorado’lu oyun kurucu Shedeur Sanders (solda), 9 Eylül 2023 Cumartesi günü Boulder, Colorado’da oynanan NCAA üniversite futbol maçının ikinci yarısında Nebraska’ya attığı golün ardından pivot Van Wells ile kutlama yapıyor. (AP Fotoğrafı/David Zalubowski)

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Sanders dördüncü çeyrekte bir sayı daha atarak oyunu tamamen ulaşılmaz hale getirdi.

Ryan Gaydos, Haberler Digital’in kıdemli editörüdür.