Coltslu Anthony Richardson, NFL kariyerindeki ilk golü attı

HalaycıBaşı

New member
Indianapolis Colts’un çaylak oyun kurucusu Anthony Richardson, Pazar günü Jacksonville Jaguars’a karşı ikinci çeyreğin başlarında sayı sıralamasında yer aldı.

Richardson av tüfeğinin içindeydi ve Jaguarların 2 yarda çizgisinden bir fotoğraf çekti. Bir dikiş yeri buldu ve gol atmak için içinden geçti.

Bu, Richardson’ın kariyerindeki ilk NFL golüydü.

FOXNEWS.COM’DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Indianapolis Colts’tan Anthony Richardson, 10 Eylül 2023’te Indianapolis’teki Lucas Oil Stadyumu’nda Jacksonville Jaguars’a karşı oynanan maçın ikinci çeyreğinde gol atmak için koştuktan sonra topa smaç vuruyor. (Michael Hickey/Getty Images)

Yarının bitimine yaklaşık 14:57 kala skor maçı 7-7’ye eşitledi. Jaguarlar, Trevor Lawrence’ın Calvin Ridley’e attığı golle sahaya çıktı.

UYGULAMA KULLANICILARI BURADAN DOKUNMAYI GÖRÜNTÜLER

Florida’nın eski gözde oyuncusu, 1. Hafta başlangıç görevinde Gardner Minshew II’yi yendi. Colts, Andrew Luck’ın sezon başlamadan aniden emekli olmasının ardından yıldan yıla deneyimli oyun kurucularla birlikte çalıştıktan sonra Richardson’ın serinin uzun vadeli yüzü olmasını umuyor. 2019 sezonu.

AYILARIN EQUANIMEOUS ST. BROWN GÜVENLİ CHICAGO ‘HARİKA BİR TAKIM OLMANIN EŞİĞİNDE’

Richardson, maça giden günlerde sadece elindeki göreve odaklandığını söyledi.

Anthony Richardson topu yönetiyor

Indianapolis Colts oyun kurucusu Anthony Richardson, 10 Eylül 2023 Pazar günü Indianapolis’te Jacksonville Jaguars’a karşı oynanan maçın ilk yarısında topla koşuyor. (AP Fotoğrafı/Darron Cummings)

Richardson Çarşamba günü, “Sadece maça hazırlanmaya çalışıyorum ve hazır olduğumdan emin olmaya çalışıyorum” dedi. “Tünelin dışına koşmak ve benzeri şeyler olacak, ama ben hazır olmak ve hazır olmak; şu anda odaklandığım tek şey bu.”

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Anthony Richardson aşağıya bakıyor

Indianapolis Colts oyun kurucusu Anthony Richardson, 10 Eylül 2023 Pazar günü Indianapolis’te Jacksonville Jaguars’a karşı oynanan maçın ilk yarısında pas vermek için geri düşüyor. (AP Fotoğrafı/Jeff Dean)

Colts geçen sezon 4-12-1’di ve üst üste ikinci sezonda play-off’ları kaçırdı.

Associated Press bu rapora katkıda bulunmuştur.

Ryan Gaydos, Haberler Digital’in kıdemli editörüdür.