Deion Sanders’ın kız arkadaşı Tracey Edmonds, koçun ameliyatı hakkında: ‘Tanrı’nın iyileştirici gücü için minnettarım’

HalaycıBaşı

New member
Deion Sanders’ın kız arkadaşı Tracey Edmonds, bacaklarındaki kan pıhtılarını gidermek için ameliyat olan Colorado futbol koçunun sağlığı hakkında bilgi verdi.

Edmonds Cumartesi günü Sanders’ın ameliyattan sonra dinlendiğini söyledi.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Instagram’da “Tanrı’nın iyileştirici gücü ve tüm dua savaşçılarımız için çok minnettarız” diye yazdı. “Uzun ama başarılı bir gündü! #CoachPrime @deionsanders bu gece ameliyatından sonra dinleniyor ve çok iyi gidiyor! Tanrıya şükür! Teşekkürler Fam! Seni seviyoruz.”

Pazar günü Edmonds, Sanders’ın başucundan bir fotoğraf paylaştı ve Sanders’ın iş bitene kadar oradan ayrılmayacağını söyledi.

Phoenix’teki Phoenix Convention Center’daki Symphony Hall’da düzenlenen NFL Honors’ta kırmızı halıda yürüyen Tracey Edmonds, solda ve Deion Sanders. (Getty Images aracılığıyla Anthony Behar/PA Resimleri)

“#CoachPrime @deionsanders’ın çok yakında olmasını umduğumuz buradan çıkma zamanı gelene kadar bu noktadan ayrılmıyorum! Herkese SEVGİ gönderiyorum” diye yazdı.

KIRK HERBSTREIT’İN OĞLU, OHIO EYALETİNDEKİ SIKINTILI BİR SON, KALP “SORUNLARI” OLARAK HASTANEYE KALDIRILDIKTAN SONRA “RUHU İYİ”

Deion Sanders ulusal şampiyonada

Deion Sanders, 9 Ocak 2023’te Inglewood, California’daki SoFi Stadyumu’nda TCU Boynuzlu Kurbağalar ile Georgia Bulldogs arasında oynanan CFP ulusal şampiyonluk maçından önce seyirciyle birlikte. (Jayne Kamin-Oncea-USA TODAY Sports)

Sanders geçen hafta neyle uğraştığını açıklarken, doktorlar onu kan pıhtılarını düzeltememenin riskleri konusunda uyardı.

Sanders, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Geçen gün kontrol için doktora gittim ve bacağımda iki pıhtı var” dedi. “Biri sağ bacağımda, biri sol bacağımda, yani kalçalarım. Şimdi, yarın bu pıhtıları almaya çalışmak için bir ameliyatım var, böylece artık bacağımdan düzgün kan akışı sağlayabilirim, böylece onları düzeltebilirim. Ayak parmakları.

“Olan bu. İşte bu. Benden duydun. Olan bu. Seni takdir ediyorum. Jestlerini takdir ediyorum. Dualarını takdir ediyorum.”

Bahar maçında Deion Sanders

Colorado Üniversitesi futbol baş antrenörü Deion Sanders, 22 Nisan 2023’te Black and Gold Day kapsamında bahar futbol maçında kulaklığını kovboy şapkasının altına alıyor. (Getty Images aracılığıyla The Washington Post için Michael Ciaglo)

HABERLER SUNULDU

Sanders, Jackson State’teyken, görev süresi boyunca onu kenarda bir scooter’a bindirmeye zorlayan ayak sorunları yaşadı. Sol ayağında kan pıhtılaşması nedeniyle kesilmiş iki parmağı vardı.

Haberler’den Joe Morgan bu rapora katkıda bulundu.

Ryan Gaydos, Haberler Digital’in kıdemli editörüdür.