Dennis Rodman, Pride geçit töreninde göründü, eleştirilere alkışlarla karşılık verdi: ‘Araştırmanızı yapın çocuklar’

HalaycıBaşı

New member
Basketball Hall of Fame oyuncusu Dennis Rodman, Pazar günü Houston’da düzenlenen Onur Yürüyüşü’ne katıldı ve Instagram’da aldığı olumsuz yorumlara alkış tuttu.

Rodman, yeşil bir etek ve üzerinde gülen surat olan bir şapka ve yüzünde güneş gözlüğü ile geçit töreni müdavimlerini selamlarken Instagram’da kendisinin bir fotoğrafını yayınladı.

Instagram’da “Aşk Daima Kazanacak” diye yazdı. “Mutlu Gurur.”

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Dennis Rodman, 24 Eylül 2022’de Atlanta’da 787 Windsor’da 2022 Revolt Summit’e katılıyor. (Prens Williams/tel görüntü)

Ancak Rodman, gönderiyle ilgili birkaç olumsuz yorum aldı ve yorumlar biriktikçe, Instagram Hikayelerinde nefret edenlere hitap eden bir mesaj yayınladı.

“Araştırmanızı yapın çocuklar,” diye yazdı, “#beenhim.”

Sözleri, Rodman’ın NBA kariyerinin zirvesindeyken bir gelinlik ve o zamanlar tartışmalı kabul edilen diğer kıyafetlerle çeşitli resimlerini gösteren bir kolajın üzerine asıldı.

2019’da Rodman, Business Insider’a spor dünyasında LGBTQ sporcularına yönelik tutumlar hakkında konuştu, çünkü bazı profesyonel oyuncular halka eşcinsel olarak görünmeye başladı. Rodman, o sırada profesyonel sporcuların yaklaşık %10-20’sinin LGBTQ topluluğunun bir parçası olduğunu tahmin ediyordu.

KEVIN DURANT, TWİTTER SOHBETİNİ İŞGAL ETTİ, HAYRANLARININ SIRALAMASINI TARTIŞMASINI YAPTI: “OYUNU NASIL TÜKETİYORSUNUZ ÇÖP”

Dennis Rodman Vegas'ta

Eski NBA oyuncusu Dennis Rodman, 4 Şubat 2023’te Las Vegas’ta Cox Pavilion’da düzenlenen NFL Pro Bowl Hafta Sonu Ünlüler All-Star Maçı 2023’te koçluk yapıyor. (Ethan Miller/Getty Images)

Ayrıca sürüklenerek poz verdiği 1995 Sports Illustrated kapağı hakkında da konuştu. Eşcinsel topluluğundan bir ton övgü aldığını söyledi.

“Aslını bilmiyorlardı ki, ne zaman [they] Rodman, Sports Illustrated için o kapağı çekti ve bunun şimdiye kadarki en çok satan Sports Illustrated olduğunu söyledi. Sonra eşcinsel topluluğu bana ulaşmaya başladı ve ‘Vay canına, topluluğumuzun böyle temsil edilebileceğini asla bilmiyorduk’ dedi. bu sporda.’ Ve insanlar o sırada bunu yaptığımı bilmiyorlardı.”

Bunun büyük bir anlaşma olduğunu asla düşünmediğini de sözlerine ekledi.

“Bilirsiniz, tüm drag kulüplerine gidiyordum, drag kıyafetleri giyiyordum. Kadın kıyafetleri giyiyordum. İç çamaşırları ve bunun gibi şeyler yapıyordum ve gey topluluğundaki insanlar beni kucaklamaya başladı” dedi.

1998 yılında Dennis Rodman

Chicago Bulls forveti Dennis Rodman, Haziran 1998’de Chicago’daki Petrillo Music Shell’de Chicago Bulls’un 6. NBA Şampiyonası kutlamaları sırasında kalabalığa hitap ediyor. (Raymond Boyd/Getty Images)

HABERLER SUNULDU

“Eğer eşcinselsen. Umrumda bile değildi.”

Ryan Gaydos, Haberler Digital’in kıdemli editörüdür.