DJ Khaled’in golf sevgisi her turda yeni zirvelere ulaşıyor: ‘Profesyonel olmak istiyorum’

HalaycıBaşı

New member
Kime sorarsanız size şunu söyleyeceklerdir: Golf zordur, ancak son derece bağımlılık yapabilir.

Çimenli yolun ortasından aşağı doğru şerit çekme hissi, bir yaklaşma şutunu lobutun yakınına yapıştırmak için sifonla vurmak ve kuş vuruşlarını devirmek, profesyonellerin ve amatörlerin benzer şekilde golf sahasına geri dönmelerinin nedenleridir.

Müzik kralı ve hayırsever DJ Khaled için golf, temelde tam zamanlı bir iş haline geldi. Oyuna olan sevgisi sosyal medyada tam anlamıyla sergileniyor ve sahaya çıkmadan bir gün bile gitmediğini söylüyor.

Hayatında yaptığı her şey gibi, golf oyunuyla yıldızları hedefliyor.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

DJ Khaled, 3 Haziran 2023’te SiriusXM Miami stüdyosunda SiriusXM’nin “Gold Minds With Kevin Hart” canlı kaydı sırasında görülüyor. (Alexander Tamargo/SiriusXM için Getty Images)

Salı sabahı Fanatics’in Merch Madness Fan Gear Giveaway’iyle Miami topluluğuna geri dönerken telefonda Haberler Digital’e “Profesyonel olmak istiyorum” dedi.

“Bunu söylememin nedeni, herhangi bir nedenle profesyonel olamazsam, gerçekten büyük maçlarda oynayabilmek istiyorum.”

Elbette, Khaled’in profesyonel seviyeye ulaşmak için kat etmesi gereken yollar var, ancak hayal kırıklıklarıyla dolu bir spordaki amansız pozitifliği ilham verici.

DJ KHALED SÖRF KAZASINDA YERİNİ YOK OLDU, ‘iyileşme’ çabalarını masaj ve golf ile paylaşıyor

Golf güzel bir spor” dedi. “Golf hayat gibidir: Kolay değil ama güzel. Her gün mükemmeli yapmaya çalışıyorsun. [your game]. Kursta her gün daha büyük olmak için kendinizle savaşıyorsunuz. Bu özel bir bağımlılık çünkü topa vurma şeklin ve o sesi aldığın gibi, topa her vurduğunda aynı sevgiyi almaya devam etmek istiyorsun.

“Çocukken severdim, ama şimdi benim için tam zamanlı bir şey. Artık adımın yanına golfçü eklemelisiniz çünkü artık gerçek bir golfçüyüm.”

Sosyal medya sayfalarına bir göz atarsanız, iyi bir atış yaptığında, özellikle de normalde böyle bağırarak sürücüsüne “tam ortasından” vurduğunda, her zamanki şamatacı kişiliğinin patladığını görürsünüz.

Elbette tipik golf görgü kuralları olmayabilir ama Khaled sahada kim olduğunu değiştirmeyecek. Heyecanı ve saf sevinci kontrol altına alınamaz.

Ayrıca topluma geri verme konusundaki doğal isteğini de ortaya çıkardı.

“Eğlenmek ama aynı zamanda genç dünya için, çocuklar için golf bilincini getirmek istiyorum. Bu oyunu, bu sporu ve ne kadar güzel olduğunu bilmelerini istiyorum” dedi.

DJ Khaled'in pozları

DJ Khaled, 11 Şubat 2023’te Phoenix’te Biltmore Hotel’de düzenlenen 2023 Fanatics Super Bowl Partisine katılıyor. (Jesse Grant/Getty Images)

Khaled’in NBA All-Star Steph Curry’ye ve her topluluktan öğrenci-sporcular için eşit fırsat ve oyuna erişim sağlamayı taahhüt eden Underrated Golf Turuna katılması buna en iyi örnektir. Turnuva sırasında sahadaki yeteneklerin bir kısmını alırken, artık imzası olan sürüşlerinden biriyle genç golfçüleri heyecanlandırırken görüldü.

Khaled, “13, 14, 15 yaşlarındaydılar ve şimdiden profesyoneller gibi oynuyorlardı” dedi. “Geleceğe bakıyordum. Bu yüzden, golfün kendime neler yaptığını görmek ilham verici, ben de bundan ilham alıyorum. Ama sevgimi çocuklara ve genç dünyayla paylaşabilmek için ilham alıyorum. Umarım.” , [they] onu kucaklayabilir ve hissettiğim neşeyi hissedebilir.”

Khaled aynı zamanda bu yıl Eylül ayının sonunda yapılması planlanan etkinliğin Ryder Kupası elçisidir. O etkinlikte dünyanın dört bir yanından oyunun en iyilerine hayran kalacak olsa da, ilk büyük maçı da kayıtlarda.

Khaled’in We The Best Vakfı, Jordan Brand’in sponsor olduğu ilk ünlüler golf turnuvasına 20 Temmuz’da Miami’de ev sahipliği yapacak. Hayran olduğu oyuna hayırsever ayak izini yerleştirmek için Michael Vick, Odell Beckham Jr., Kenny Smith ve Shannon Sharpe dahil olmak üzere etkinliğe katılan ünlüler, sporcular ve çok sayıda golf fenomeni ile tüm engelleri kaldırdı.

2023 PGA Şampiyonası “halkın şampiyonu” Michael Block bile etkinlikte oynamayı taahhüt etti.

Khaled’in dediği gibi “Harika bir amaç için harika golf”.

KEEGAN BRADLEY, YANLIŞLIKLA TRAVELERS ŞAMPİYONASI KUPASINI ALDIKTAN SONRA İNGİLTERE ÇOK YENİ BİR TEPKİ ALDI

Instagram’da 35,1 milyon takipçisi bulunan golf oyunu Khaled’in gözünden izleniyor ve öğreniliyor. Ve her zamanki sopa vuruşları ve maçın zorlu anları ekranda yok – parkurdaki her saniyeyi gerçekten seviyor.

Tabii ki, Haberler Digital’in “sürücüden tam ortadaki tutarlılık” olduğunu söylediği oyununda geliştirilecek çok şey var. Ancak kısa oyunu ve vuruş becerileri onu cesaretlendiriyor.

Onu hayata kilitleyen, oyununun büyümesi – tıpkı ilk kez bir sopa seti alan diğer tüm golfçüler gibi -.

DJ Khaled gülümsüyor

DJ Khaled, 7 Haziran 2023’te Miami’deki Kaseya Center’da NBA Finalleri’nin 3. Maçına katılacak. (Getty Images aracılığıyla Jim Poorten/NBAE)

HABERLER SUNULDU

“Her sabah o parkurda olmak için uyanmamı sağlayan şey bu çünkü bir sonraki seviyeye geçmek üzere olduğunu biliyorum” dedi.

Scott Thompson, Haberler Digital için bir spor yazarıdır.