Donna Kelce, NFL’nin Taylor Swift’e “bankaya kadar güldüğünü” söyledi, Travis Kelce’nin flört söylentileri

HalaycıBaşı

New member
Taylor Swift’in dedikodulara konu olan ilişkisinin etkisi inkar edilemez. Kansas City Chiefs’in zorlu sonu Travis Kelce NFL’de de vardı ve Donna Kelce’ye göre lig bunu tamamen benimsiyor.

Donna Kelce geçen sezon her iki oğulları Travis ve Philadelphia Eagles’ın pivotu Jason Kelce, Super Bowl’da birbirleriyle karşı karşıya geldiler. O zamandan beri NFL annesi kendini “gerçeküstü” olarak adlandırdığı bir hayat yaşarken buldu.

Kansas City Chiefs’in 87. numarası Travis Kelce, 12 Şubat 2023’te Glendale, Arizona’daki State Farm Stadyumu’nda Super Bowl LVII’de Philadelphia Eagles’ı 38-35 mağlup ettikten sonra Donna Kelce ile kutlama yapıyor. (Christian Petersen/Getty Images)

“Bu çok gerçeküstü. Aslında Pazar günü her iki maça da gitmeyi ve son 12 ay içinde olup bitenleri düşünüyordum ve ‘Alternatif bir evrendeymişim gibi hissediyorum’ dedim. Büyüdüğüm yer burası değil, orası kesin,” dedi Cuma günü “Annemden Aldım Podcast”inde yer aldığı sırada.

NFL, HAYRANLARIN TEPKİSİNE RAĞMEN TAYLOR SWIFT-TRAVIS KELCE’NİN AŞK SÖYLENTİLERİNE ODAKLANMASINI SAVUNUYOR

Kelce ailesiyle ilgili son dönemdeki manşetlerde, Kelce ile aralarındaki ilişki dedikoduları yer alıyor. en küçük oğlu Travis, ve uluslararası pop hissi Taylor Swift. Chiefs ve Chicago Bears arasındaki 4. Hafta karşılaşması sırasında Donna Kelce, Swift’le birlikte Arrowhead Stadyumu’ndaki bir süitte görüldüğünde işler gerçekten yükselmeye başladı.

NFL, filizlenen romantizmi vurgulamaktan çekinmedi ve hayranlar bunu destekliyor. NFL’nin resmi e-ticaret ortağı Fanatics’e göre, 87 numaralı Kansas City Chiefs formaları yakın zamanda yaklaşık bir değere sahipti. Satışlarda %400 artış.

Donna Kelce ve Taylor Swift

Taylor Swift, Arrowhead Stadyumu’ndaki GEHA Field’ın ilk yarısında Donna Kelce’nin yanında oturup Kansas City Chiefs – Chicago Bears maçını izlerken tepki gösteriyor. (Denny Medley-USA TODAY Sports)

“Sana söyleyebileceğim tek şey şu NFL Donna Kelce bu konudaki sorulara yanıt olarak bankaya kadar gülüyor” dedi. “Bu onlar için iyi bir şey gibi. Her şeyin sonuçlarına katlanıyorlar.”

FOXNEWS.COM’DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Ancak Donna Kelce, ailesine olan ilginin çoğunun hayranların onlarla ilişki kurma becerisinden kaynaklandığını açıklamaya devam etti.

“Şunu söyleyebilirim ki Kelce ailesinin futbol için bir PR firmasına bir milyon dolar ödeyebileceklerinden daha iyi PR yaptığını kişisel olarak bana söylediler.”

Sadece akraba olduğumuz için. Biz sadece normaliz, samimiyiz, özgünüz ve hava atmayız ya da olmadığımız ve çok yaklaşılabilir biri gibi görünmeye çalışmayız. Bence vermek istedikleri mesaj bu ve onlar da bu şekilde oluyor.”

Philadelphia Eagles’ın 62. oyuncusu Jason Kelce, 12 Şubat 2023’te Glendale, Arizona’daki State Farm Stadyumu’nda Super Bowl LVII sonrasında Kansas City Chiefs’in 87. oyuncusu Travis Kelce ile konuşuyor. Chiefs, Eagles’ı 38-35 mağlup etti. (Cooper Neill/Getty Images)

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Ancak taraftarların tümü Swift’in bu abartılı reklamını hoş karşılamadı, özellikle de ligin sosyal sayfaları bu dedikodulara gönderme yaptığında.

Lig daha sonra bir açıklama yaparak kendini savundu.

Açıklamada, “Biyografilerimizi ve profil görüntülerimizi, oyunlarımızın içinde ve çevresinde olup bitenlerin yanı sıra kültürel olarak da sık sık değiştiriyoruz” denildi. ” Taylor Swift ve Travis Kelce haberleri, spor ve eğlencenin kesiştiği bir yer olması nedeniyle gerçek zamanlı olarak eğildiğimiz popüler kültürel bir an oldu ve sporun etrafında inanılmaz miktarda pozitiflik gördük.”