Eagles AJ Brown hayır amaçlı bisiklet gezisi sırasında arabayla çarpışmadan kıl payı kurtuldu

HalaycıBaşı

New member
All-Pro geniş alıcı AJ Brown, hayır amaçlı bir bisiklet gezisi sırasında neredeyse bir araba çarpıyordu.

Philadelphia Eagles yıldızı, takımın yıllık Otizm Mücadelesi yarışına katılımını Instagram Live aracılığıyla belgeliyordu.

Kameraya bakıp takipçileriyle konuşmaya başladıktan kısa bir süre sonra telefonu aniden elinden fırladı ve bozuk bir ses duyuldu.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Philadelphia Eagles geniş alıcı AJ Brown, Philadelphia’daki Lincoln Financial Field’da 21 Ocak 2023’te New York Giants’a karşı NFC tümen playoff maçından önce. (Getty Images aracılığıyla Zengin Graessle/Icon Sportswire)

Brown’ın video bitmeden saniyeler önce “Kamerayı çevir … Abi seyyar satıcılık bile yapmıyor,” dediği duyuldu.

Korkudan yaklaşık 30 dakika sonra Brown, herkesin iyi olduğunu bildirmek için Twitter’a gitti.

Brown, “Herkese iyiyim lol. Biri dur işaretini geçti. Bisikletimden düşmedim, sadece telefonumu düşürdüm ve yolumdan çekildim. Herkes güvende olsun,” diye yazdı Brown.

EAGLES’IN AJ BROWN’UN CEEDEE KUZU KIYASLAMALARINA SON VERME GİRİŞİMLERİ, ‘AYNI OLMADIĞINI’ SÖYLEDİ

NFL takımları, sporcuları sezon dışında mümkün olduğunca güvende kalmaya teşvik eder.

Bazı durumlarda, oyuncu sözleşmeleri belirli faaliyetleri açıkça yasaklar.

AJ Brown, Giants'a karşı oynuyor

Philadelphia Eagles geniş alıcı AJ Brown, Philadelphia’daki Lincoln Financial Field’da 21 Ocak 2023’te New York Giants’a karşı NFC tümen playoff maçından önce. (Getty Images aracılığıyla Zengin Graessle/Icon Sportswire)

Cleveland Browns, iki kez All-Pro defans oyuncusu Myles Garrett’ın sezon dışında basketbol oynamasını sakatlık riskini gerekçe göstererek yasakladı.

AJ Brown başka bir tank avcısı ile yükseliyor

Philadelphia Eagles geniş alıcı AJ Brown, 30 Ekim 2022’de Philadelphia’da Pittsburgh Steelers’a karşı oynanan bir maçın ilk yarısında bir touchdown resepsiyonunu kutluyor. (AP Fotoğrafı/Mat Slocum)

Brown, sürücünün bir Dallas Cowboys hayranı olabileceğini şaka yollu ima etti.

Brown, Kovboyların logosuna atıfta bulunarak, “Sanırım plakada bir yıldız gördüm,” diye tweet attı.

HABERLER SUNULDU

Brown, Eagles’la verimli bir ilk yıl geçirdi ve normal sezonu 1.496 yarda 88 yakalama ve 11 golle tamamladı.

Chantz Martin, Haberler Digital için bir spor yazarıdır.