Eagles, Jalen Hurts ve AJ Brown arasındaki hararetli kenar tartışmasını küçümsedi: ‘Herkes oyun oynamak istiyor’

HalaycıBaşı

New member
Philadelphia Kartalları Oyun kurucu Jalen Hurts, Perşembe gecesi Minnesota Vikings’e karşı kazanılan galibiyet sırasında geniş alıcı AJ Brown ile hararetli bir kenar sohbeti yaparken yakalandı, ancak oyun sonrasındaki etkileşimi küçümseyerek Brown’u “harika bir arkadaş” olarak nitelendirdi.

Perşembe günkü yayında görünüşte hayal kırıklığına uğramış görünen Brown’un sözler söylediği görüldü acılarla Dördüncü çeyreğin başında Kartallar 13 sayı öndeydi.

Philadelphia Eagles’ın 11 numaralı oyuncusu AJ Brown, 14 Eylül 2023’te Philadelphia’daki Lincoln Financial Field’da Minnesota Vikings’e karşı oynuyor. (Mitchell Leff/Getty Images)

Baş antrenör Nick Sirianni’nin bir noktada devreye girip doğrudan 26 yaşındaki oyuncuyla konuştuğu görüldü.

EAGLES’TAN JASON KELCE, TRAVIS KELCE’NİN TAYLOR SWIFT İLE İLİŞKİSİ OLDUĞUNA İLİŞKİN SÖYLENTİLERİ SÖYLEDİ

Sirianni, yayın sırasında katılımı hakkında daha fazla baskı yapılmadan önce olayla ilgili olarak “Bilmiyorum. Bunda neler olduğunu anlamadım. Sadece oyunu yönetmeye çalışıyorduk” dedi. .

“Sahadaki konuşmalarımız özel olacak, soyunma odamızdaki konuşmalarımız da özel olacak. Orada neler olduğunu bilmenize gerek yok.”

UYGULAMA KULLANICILARI ETKİLEŞİMİ BURADAN GÖRÜNTÜLEYİN

Hurts, maç sonrası basın toplantısında sorunun Brown’ın katkılarıyla ilgili olduğunu öne sürdü oyun sırasında.

Jalen, Vikinglere karşı çalışırken acı çekiyor

Philadelphia Eagles’ın 1 numarası Jalen Hurts, 14 Eylül 2023’te Philadelphia’daki Lincoln Financial Field’da Minnesota Vikings’e karşı oynuyor. (Mitchell Leff/Getty Images)

FOXNEWS.COM’DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

“Sanırım herkes oynamak istiyor ve herkes katkıda bulunmak istiyor. Onun için endişelenmiyorum, o harika bir oyuncu, harika bir takım arkadaşı, harika bir arkadaş ve kazanmak için her şeyi yapacağız.”

Brown altı kez hedef alındı ve 29 yarda boyunca dört kez yakalandı ve gol atılmadı. Karşılaştırıldığında, Eagles’ın galibiyetinde 10 kez hedef alındı ve 79 karşılama yardası vardı. Yeni ingiltere yurtseverleri geçen hafta.

Hurts, “Kazandık. Kazandık, durumu olduğundan daha fazla büyütmek istemiyorum” diye ekledi. “Burada dış faktörlerden bahsediyoruz, bunların hiçbir önemi yok. Bu grubu potansiyel olarak bölebilecek şekilde dışarıda söylenenlerin bir önemi yok. Biz kazandık.”

AJ Brown yakalamaya çalışıyor

Minnesota Vikings’in 21 numaralı oyuncusu Akayleb Evans, Philadelphia Eagles’ın 11 numaralı oyuncusu AJ Brown’ın 14 Eylül 2023’te Philadelphia’da Lincoln Financial Field’da oynanan NFL futbol maçının dördüncü çeyreğinde pas yakalamaya çalışmasını savunuyor. (Kevin Sabitus/Getty Images)

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir hedefi eksik olan, 131 yarda boyunca dört resepsiyon ve bir gol atan DeVonta Smith de bu duyguyu yineledi.

ESPN aracılığıyla “Bu, rekabetçi olmanın bir parçası dostum. Her zaman takımın bir parçası olduğunu, takıma yardım ettiğini ve bunun gibi şeyleri hissetmek istiyorsun” dedi. “Ne zaman böyle bir şey olsa, bu kötü bir şey değil. Kimseye saldırmıyor. Sadece takımın bir parçası olduğunu hissetmek istiyor, bize yardım etmek istiyor.”

Kartallar 2-0’a yükseldi ve bir sonraki karşılaşmaya çıkacak. Tampa Körfezi Korsanları 25 Eylül Pazartesi günü prime time maçında.