Eagles’tan Jalen Hurts, ‘bastırmanın’ tehditlere yol açtığını öne sürdü: ‘Bir adamın bu yüzden benim incinmemi istediğini duydum’

HalaycıBaşı

New member
Philadelphia Eagles, belki de NFL’deki diğer tüm takımlardan daha fazla, ragbi tarzı oyun kurucu sinsice ustalaştı.

Kısa mesafeli oyunlarda, oyun kurucu Jalen Hurts genellikle arkasında iki veya üç oyuncuyla merkezin altında sıraya giriyor.

Topu kullanıyor, hücum hattı öne çıkıyor ve Hurts arkadan büyük bir itiş alıyor. Kartallar genellikle ilk mağlup için ihtiyaç duydukları mesafeyi elde edecek ve bazıları ligden oyunu oyundan çıkarması yönünde çağrıda bulundu.

Çarşamba günü Hurts’a “itmeli oyunun” yasaklanması gerekip gerekmediği soruldu.

FOXNEWS.COM’DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Philadelphia Eagles’tan Jalen Hurts (1), 25 Eylül 2023’te Tampa, Florida’daki Raymond James Stadyumu’nda Tampa Bay Buccaneers’a karşı ikinci çeyrekte gizlice oynuyor. (Mike Carlson/Getty Images)

Hurts, “Bu konuda hiçbir fikrim yok” dedi. “Bunu bizim kadar iyi yapan tek kişi biziz. Biliyorsun, bir adamın benim de bu yüzden incinmemi istediğini duydum.”

KARTALLAR BAŞARIYI ‘TUŞ İTME’ İLE BULUYOR; SIKI SON DİĞER TAKIMLARIN BUNU NASIL DURDURACAĞINI GÖSTERİYOR

Eagles oyunlarında QB gizlice kullanıyor

Philadelphia Eagles oyun kurucusu Jalen Hurts (1), 12 Şubat 2023’te Glendale, Ariz’deki State Farm Stadyumu’nda 2023 Super Bowl sırasında Kansas City Chiefs’e karşı oyun kurucu gizlice koşuyor. (Getty Images aracılığıyla Adam Bow/Icon Sportswire)

Oyun, NFL’nin kural kitabından saldırgan oyuncuları itmeyi yasaklayan ifadeyi kaldırmasının ardından 2005’ten beri yasal.

Eagles’ın sıkı sonu Dallas Goedert oyunu yürütmek için elinden geleni yaptı.

Eagles, Komutanlara karşı oynuyor

Philadelphia Eagles oyun kurucusu Jalen Hurts (1), 21 Aralık 2021’de Philadelphia’daki Lincoln Financial Field’da Washington Futbol Takımı’na karşı oynanan maçta oyun kurucunun gizlice attığı gol. (Andy Lewis/Getty Images aracılığıyla Icon Sportswire)

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

“Açıkçası bu, son birkaç yılda büyük başarı elde ettiğimiz bir oyun ve sadece fiziksel bir oyun” dedi. “Jalen bölgenin zayıf noktasını bulmakta iyi iş çıkarıyor. Bugün yığının üzerinden atlamaya çalışıyorlardı ama ben arkada buna hazırdım. Eğer bir yardaya ihtiyacımız varsa, O’muzla bir yarda alacağız. -line. … Jalen bunun için savaşacak.”

Haberler’tan Ryan Gaydos ve Associated Press bu rapora katkıda bulundu.

Chantz Martin, Haberler Digital’de spor yazarıdır.