Elon Musk, Mark Zuckerberg ile potansiyel kafes maçından önce UFC efsanesi Georges St-Pierre ile antrenman yapmayı kabul etti

HalaycıBaşı

New member
Twitter’dan Elon Musk, milyarderin Mark Zuckerberg ile yapacağı kafes maçından önce yeni bir antrenman partneri buldu. Pazartesi akşamı Twitter’da Musk, UFC Hall of Famer Georges St-Pierre’den başkası ile eğitime başlamayı kabul etti.

Musk, başlangıçta Musk’ın “büyük bir hayranı” olduğunu ve onu eğitmenin “mutlak bir onur” olacağını söyleyen emekli UFC süper yıldızına, “Tamam, hadi yapalım,” diye yanıt verdi.

Tüm zamanların en iyi UFC savaşçılarından biri olarak kabul edilen GSP, “Sizin büyük bir hayranınızım ve Zuckerberg’e karşı mücadelede size yardımcı olmak ve eğitim partneriniz olmak benim için büyük bir onurdur.” karma dövüş sanatları tarihinin en büyük dövüşçülerinden.

İki farklı UFC ağırlık sınıfında şampiyonluklar kazanan Fransız-Kanadalı bir dövüşçü olan St-Pierre (26-2-0), en son 2017’de o zamanki UFC Orta Siklet Şampiyonu Michael Bisping’i yankılanan bir şekilde yendiğinde Octagon’da yarışmıştı. maç için şampiyonu yendi ve tekrar emekli oldu ve unvanı gönüllü olarak terk etti.

YÖNETİM ABBOTT, POTANSİYEL MARK ZUCKERBERG-ELON MİSK KAFESİ MAÇI: “EN BÜYÜK MÜCADELE” ÜZERİNE DÜŞÜNÜYOR

Elon Musk, Mark Zuckerberg ile muhtemel maçı öncesinde emekli UFC süperstarı Georges St-Pierre ile antrenman yapmayı kabul etti. (Getty Images)

Emekliyken, UFC gazisi düzenli olarak egzersiz ve eğitim videoları yayınlıyor.

SpaceX’in de sahibi olan Musk, daha önce “judo, Kyokushin (tam temas) ve kuralsız sokak dövüşü” eğitimi aldığını Cuma günü tweet atmasına rağmen, daha önce düzenli olarak çalışmadığını itiraf etmişti.

Twitter’ın sahibi ve işletmecisi olan Musk ile platformdaki birkaç kullanıcı arasında Twitter’da şakalaşma olarak başlayan şey, hızla onun Facebook ve Instagram’ın sahibi Meta’nın CEO’su Zuckerberg’e karşı bir kafes maçında dövüşmek için meydan okumasına dönüştü.

DANA WHITE, ELON MUSK VE MARK ZUCKERBERG’İN UFC OCTAGON’DAKİ DÖVÜŞ HAKKINDA “KESİNLİKLE ÖLÜ CİDDİ” OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Zuck daha sonra meydan okumayı kabul etti ve UFC Başkanı Dana White daha sonra iki milyarderin potansiyel bir maç hakkında “kesinlikle ciddi” olduğunu doğruladı.

Georges St-Pierre

UFC efsanesi Georges St-Pierre, Twitter üzerinden Elon Musk’a ulaştı ve onu Mark Zuckerberg ile olası kafes maçı öncesinde eğitmeyi teklif etti. (Getty Images)

“İkisi de ‘Evet, yapacağız’ dediler. İkisi de bunu yapmak istiyor,” dedi White, TMZ Sports’a.

White ayrıca ünlüler yarışmasının “dünya tarihindeki en büyük kavga” olabileceğini de tahmin etti.

UFC başkanı, “Bu, dünya tarihindeki en büyük dövüş olacak,” dedi. Şimdiye kadar yapılmış her şeyden daha büyük. Tüm izleme başına ödeme rekorlarını kırabilir. Bu adamlar yüz milyonlarca dolar toplayabilir. hayır için. Bu dövüşle ilgilenmek için dövüş hayranı olmanıza gerek yok. Herkes onu görmek isterdi.”

MARK ZUCKERBERG, ELON MUSK İLE KAFES DÖVÜŞÜNÜ KABUL ETTİ: ‘BANA YER GÖNDERİN’

Devam etti: “Tüm zamanların en büyük kavgası Floyd Mayweather ve Conor’du. [McGregor], Sadece bunu üçe katladığını düşünüyorum. Bence bunun yaptığını üçe katlıyor. O şeyin yapabileceklerinin sınırı yok. … Herkes izlerdi, herkes görmek isterdi.”

Kafes maçı fikri, Meta’nın platforma doğrudan rakip olacak Twitter benzeri bir uygulama üzerinde çalıştığına dair bir rapordan kaynaklandı.

Musk, rapora yanıt olarak tweet attı, “Eminim Dünya, başka seçeneği olmadan yalnızca Zuck’ın parmağının altında olmayı bekleyemez.”

Hall of Fame töreninde GSP

İki ağırlık bölümünde unvanlara sahip olan emekli UFC dövüşçüsü Georges St-Pierre, Eylül 2021’de UFC 2020 Onur Listesi’ne alındı. (Jeff Bottari/Zuffa LLC)

Daha sonra “eğer isterse bir kafes maçına hazır olduğunu” söyledi. [Zuckerberg] dır-dir.”

Ertesi gün Zuckerberg, Instagram’da “Bana Konum Gönder” diyerek kendi platformunda meydan okumayı kabul etmiş göründü.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Musk, “Eğer bu gerçekse, yapacağım,” diye yanıt verdi ve maçın Las Vegas’ta bir UFC Octagon içinde gerçekleşmesi gerektiğini öne sürdü.

GSP konuşma

Eski iki lig şampiyonu Georges St-Pierre, 23 Eylül 2021’de Las Vegas, Nevada’da Park MGM’deki Park Theatre’da düzenlenen UFC 2020 Onur Listesi Giriş Töreni sırasında UFC Onur Listesi’ne alındı. (Jeff Bottari/Zuffa LLC)

Eski iki bölümlü şampiyonun UFC’deki saltanatı sırasında, o sırada sporun en iyilerinden bazılarına karşı sunumlar ve TKO zaferleriyle ağırlıklı olarak ağır siklet bölümüne hakim oldu. Ayrıca Johny Hendricks, Nick Diaz, Carlos Condit, Jake Shields, Josh Koscheck, Dan Hardy, BJ Penn, Jon Fitch, Matt Serra ve Matt Hughes’a karşı galibiyetleri var.

HABERLER SUNULDU

UFC’nin 2020 Onur Listesi’ne alındı.