Erin Andrews, eski Buccaneers oyuncusunun onu ağlattığını hatırlıyor: 'Utandım'

HalaycıBaşı

New member
Bu içeriğe erişim için Haberler'e katılın

Ayrıca hesabınızla belirli makalelere ve diğer premium içeriklere özel erişim – ücretsiz.

Geçerli bir e.

E-postanızı girip devam düğmesine bastığınızda, Mali Teşvik Bildirimimizi içeren Haberler'in Kullanım Koşullarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz. İçeriğe erişmek için e-postanızı kontrol edin ve verilen talimatları izleyin.

Sorun yaşıyorsanız? Buraya tıklayın.

Spor medyasının en öne çıkan isimlerinden biri, daha kariyerine başlamadan neredeyse işten atılmaktan korkuyordu.

Erin Andrews, birkaç yıldır NFL ve Major League Baseball'u takip ederek spor dünyasının en tanınmış isimlerinden ve yüzlerinden biri haline geldi.

Ancak daha yeni başladığında bir kabus yaşadı.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Fox Sports kenar muhabiri Erin Andrews, Tennessee Titans ile Philadelphia Eagles arasında 4 Aralık 2022'de Philadelphia'daki Lincoln Financial Field'da oynanan bir maç sırasında. (Andy Lewis/Getty Images aracılığıyla Icon Sportswire)

Andrews, Charissa Thompson'la yaptığı “Calm Down” podcast'inde, Tampa Bay Buccaneers'ın eski bir üyesinin kendisine ne kadar “kötü” davrandığı için onu ağlattığını açıkladı.

Andrews, “Orlando'daki bir istasyonda serbest çalışıyordum ve Bucs'un soyunma odasından ses istiyorlardı. Belirli bir oyuncu bana çok kötü davrandı” diye hatırladı Andrews. “Bu kargaşanın ortasında fiziksel olarak bana arkasını döndü. Ayrıca bana geri dönmemi, sorumun provasını yapmamı ve hazır olduğumda geri dönmemi söyledi. Utanmıştım.

Erin Andrews kırmızı halıda gülümsüyor

Erin Andrews, 16 Mayıs 2022'de New York'ta düzenlenen 2022 Fox Upfront etkinliğine katıldı. (Jason Mendez/WireImage)

BART STARR'IN DUL KARISI CHERRY 89 YAŞINDA ÖLDÜ

“19, 20 yaşlarındaydım. Çalışmıştım. Biraz kaydım, tökezledim. O bunu biliyordu. Genç olduğumu biliyordu. Anında yüzümden yaşlar akmaya başladı.”

Ancak o takımdaki diğer iki oyuncu onu rahatlatmak için oradaydı.

“Özellikle iki oyuncu, Derrick Brooks ve John Lynch bunu gördüler, beni kenara çektiler ve 'Neye ihtiyacın var?' dediler. … Kraliyet!”

Erin Andrews Caesars Superdome'da sahada

Fox Sports kenar muhabiri Erin Andrews, New Orleans'taki Caesars Superdome'da Tampa Bay Buccaneers-New Orleans Saints maçı sırasında. (Erick W. Rasco/Sports Illustrated, Getty Images aracılığıyla)

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Andrews kendisini üzen oyuncunun adını açıklamadı ve Thompson bile şok oldu.

Thompson “Bu inanılmaz” dedi. “Bu hikayeyi anlattığını hiç duymamıştım. Vay be.”

İyi ki Andrews korkmadı. 2004 yılında ESPN'e katıldı ve 2012 yılında FOX Sports'a transfer oldu ve burada kaldı.

Haberler Digital'i takip edin X'te spor yayını ve abone olun Haberler Sports Huddle bülteni.