Eski MLB yıldızının kızı Josie Canseco, ailesinin ‘kırıldığını’, ‘aile adıyla’ yaşamadığını iddia ediyor

HalaycıBaşı

New member
Victoria’s Secret modeli ve Bash Brothers’ın yarısının kızı olan Josie Canseco, Pazartesi günü sosyal medyada kendi kendini yetiştirmesi ve ailesinin parası hakkında konuştu.

Canseco, silindiğinden beri bir dizi Instagram gönderisinde ailesinin “meteliksiz” olduğunu ve paradan geldiği için hayatta ilerleme alamadığını yazdı.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Josie Canseco, 30 Ocak 2023’te Hollywood, California’da TUDUM Theatre’da Netflix’in “Pamela, a love story” galasına katılıyor. (Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

Josie Canseco, solda ve Jose Canseco, 16 Şubat 2023'te Houston'da Minute Maid Park'ta düzenlenen 2023 Cactus Jack Foundation HBCU Celebrity Softball Classic sırasında görülüyor.

Josie Canseco, solda ve Jose Canseco, 16 Şubat 2023’te Houston’da Minute Maid Park’ta düzenlenen 2023 Cactus Jack Foundation HBCU Celebrity Softball Classic sırasında görülüyor. (Bob Levey/Getty Images)

26 yaşındaki Pazartesi sabahı, “Herkes araştırmanızı ‘canseco’ yaptığım için tüm bu zengin paradan geldiğimi iddia ediyor,” diye yazdı. “‘Aile param’, ben 6/7 iflas ettiğimde uçup gitti n Sadece ‘aile adımı’ sürdürmek için değil, aynı zamanda faturalarımı da ödemek için kıçımı yırtmak zorunda kaldım çünkü kimse bunu ödemedi — hariç Ben.

“Ailem meteliksiz ve zengin bir ailenin avansını alamıyorum.”

Modellik kariyerine ilk başladığında “yıllarca” borç içinde olduğunu ve haftada yaklaşık 100 dolar kazandığını ekledi.

Josie Canseco, 16 Şubat 2023'te Houston'da Minute Maid Park'ta düzenlenen 2023 Cactus Jack Foundation HBCU Celebrity Softball Classic sırasında görülüyor.

Josie Canseco, 16 Şubat 2023’te Houston’da Minute Maid Park’ta düzenlenen 2023 Cactus Jack Foundation HBCU Celebrity Softball Classic sırasında görülüyor. (Bob Levey/Getty Images)

PAULINA GRETZKY, LIV GOLF ETKİNLİĞİNİN ANA Cazibe Merkezi OLACAK GÖRÜNÜYOR

“Çok farklıyken kategorize edilmekten yoruldum” diye ekledi. “Minnettarlığın ötesindeyim çünkü kazandıklarını kazanan bir ailede doğma ayrıcalığına kesinlikle sahip oldum, ancak saygı duymak gerekirse, beklenti göründüğü gibi değil.”

Josie, Jose ve Jessica Canseco’nun kızıdır.

Josie Canseco, 16 Şubat 2023'te Houston'da Minute Maid Park'ta Minute Maid Park'ta düzenlenen 2023 Cactus Jack Foundation HBCU Celebrity Softball Classic sırasında görülüyor.

Josie Canseco, 16 Şubat 2023’te Houston’da Minute Maid Park’ta Minute Maid Park’ta düzenlenen 2023 Cactus Jack Foundation HBCU Celebrity Softball Classic sırasında görülüyor. (Bob Levey/Getty Images)

Jose Canseco, Oakland Athletics için rol aldı, 1988’de bir MVP ödülü kazandı ve aynı zamanda 1990’ların sonu ve 2000’lerin başında ligin başına bela olan steroid skandalının kapılarını araladı. Oyunculuk kariyerinden yaklaşık 40 milyon dolar kazandığı ve 2012’de iflas başvurusunda bulunduğu bildirildi.

HABERLER SUNULDU

Jose Canseco, 16 Şubat 2023'te Houston'da Minute Maid Park'ta düzenlenen 2023 Cactus Jack Foundation HBCU Celebrity Softball Classic'e katılıyor.

Jose Canseco, 16 Şubat 2023’te Houston’da Minute Maid Park’ta düzenlenen 2023 Cactus Jack Foundation HBCU Celebrity Softball Classic’e katılıyor. (Bob Levey/Getty Images)

Jessica Canseco aynı zamanda eski bir model ve birkaç realite TV şovunda yer aldı.

Ryan Gaydos, Haberler Digital’in kıdemli editörüdür.