Eski NBA oyuncusu JJ Redick, gençlik basketbol maçından atıldığını açıkladı

HalaycıBaşı

New member
Eski NBA keskin nişancısı JJ Redick geçen hafta podcast’inin “The Old Man & The Three” adlı son bölümünde ilk kez bir gençlik basketbol maçından atıldığını açıkladı.

Redick, eski NBA guardı Jamal Crawford’a daha önce bir gençlik basketbol maçından atılıp atılmadığını sorarak hikayeyi kurguladı. Crawford olmadığını söyledi ve Redick, 16 Nisan’da New Jersey’de meydana geldiğini söylediği hikayesinin durumunu açıkladı.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Dallas Mavericks guardı JJ Redick (17), 16 Nisan 2021’de Dallas’ta American Airlines Center’da New York Knicks’e karşı ikinci çeyrekte guard Luka Doncic ile konuşuyor. (Kevin Jairaj-USA TODAY Sports)

Eski Dallas Mavericks oyuncusu, takımının bir puan geride olduğunu ve diğer takımdaki bir oyuncunun açıkça seyahat ettiğini ancak bunun için çağrılmadığını düşündüğünü söyledi. Takımından bir oyuncunun sınırda olmasına rağmen seyahat için çağrıldığını söyledi.

“Hakem’e, ‘Az önce çocuklarımdan birine seyahat çağrısı yaptığınızda cidden seyahat demeyecek misiniz?’ dedim. Ve bunun için beni kızdırdı,” dedi Redick. “Bütün söylediğim buydu. Ve uzaklaşırken ona, bilirsin, alaycı bir şekilde ‘Sen ciddi misin?’ Ve bunun için beni attı.”

Redick, atıldıktan sonra hakemi yakmamaya karar verdikten sonra “kendime hakim olmama şaşırdığını” söyledi.

JJ Redick yayınları

JJ Redick, Los Angeles Lakers ile Denver Nuggets arasındaki maçı 26 Ekim 2022’de Denver, Colorado’daki Ball Arena’da duyuruyor. (Jamie Schwaberow/Getty Images)

NBA, LEBRON JAMES’E KEMER ALTINDAKİ DARBEDEN SONRA GRİZZLİES’TAN DILLON BROOKS’U ASKIYA ALMAYACAK: RAPOR

Redick, “Bu boğalar —,” diye ekledi. “Gidip çocukların elini, hocanın elini sıkarım, hakeme giderim. ‘Beni neden attınız? Size sesimi yükseltmedim, adım atmadım’ diyorum. Sen.’ Ve hani o da söylemesi gerekeni söyledi saygı duyarım.Her neyse, her şey yolunda.Sonra karşı takım gelip benimle fotoğraf çekmeye başlıyor.İşte bu noktada kim olduğumu anlıyor.Ve sonra o gün daha sonra koçumu görüyor ve ‘Hey, JJ’e üzgün olduğumu söyler misin? Bunu yapmamalıydım’ diyor.”

Redick, Duke’ta muhteşem bir kolej kariyerinin ardından 2006’dan 2021’e kadar NBA’de oynadı.

HABERLER SUNULDU

JJ Redick ısınıyor

Dallas Mavericks guardı JJ Redick, 12 Nisan 2021’de Dallas’ta American Airlines Center’da Philadelphia 76ers’a karşı oynanan maçtan önce ısınıyor. (Jerome Miron-USA TODAY Sports)

2020-2021 sezonunda New Orleans Pelicans ve Mavericks için forma giydi. 44 maçta maç başına ortalama 7.4 sayı aldı.

Ryan Gaydos, Haberler Digital’in kıdemli editörüdür.