Eski NFL oyuncusu Antonio Brown, Donald Trump'ı destekliyor, hip-hop figürlerinin affını dile getiriyor

HalaycıBaşı

New member
Eski NFL oyuncusu Antonio Brown, neredeyse aklına gelen her şeyi söylemesiyle tanınıyor.

Açık sözlü Super Bowl şampiyonu yakın zamanda OutKick ile geniş kapsamlı bir röportaj için oturdu. Konuşma sonunda siyasete kaydı ve yazar Nick Adams, Brown'a eski Başkan Trump'a olan yakınlığının kökenlerini sordu.

“Onunla hiç tanışmadım. Ticari hamlelerine hayran kaldım ve babası Fred Trump'ı inceledim. Ama bence Donald Trump iyi bir iş adamı ve gelip Brown, Adams'a şöyle konuştu: “İyi bir aileden geliyordu ve iyi bir başkandı.”

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Tampa Bay Buccaneers'tan Antonio Brown, 2 Ocak 2022'de East Rutherford, New Jersey'deki MetLife Stadyumu'nda New York Jets'e karşı oynayacağı maç için ısınıyor. (Elsa/Getty Images)

Adams daha sonra Brown'a yaklaşan başkanlık seçimlerinde Trump'ı destekleyip desteklemediğini sordu.

“Trump'ı mı destekliyorsunuz?” Brown açıkladı.

ANTONIO BROWN, QB'NİN KOMPLO TEORİLERİNİ PAYLAŞMAKLA SUÇLANMASINDAN SONRA AARON RODGERS'A SAVAŞTI

Brown, Trump'ın 2021'de Oval Ofis'teki son günlerinde verdiği af ve hafifletmelere değindi.

“Lil Wayne ve Kodak ile ilgili olarak müzik endüstrisindeki kardeşlerim için harika şeyler yaptığını düşünüyorum. [Black]”

Antonio Brown 2022'de Super Bowl'da

Antonio Brown, SoFi Stadyumu'nda Los Angeles Rams ve Cincinnati Bengals arasındaki Super Bowl LVI maçına katılıyor. (Mark J. Rebilas-USA Today Sports)

2020 başkanlık seçimlerine giden günlerde, beş kez Grammy Ödülü sahibi Lil Wayne, Trump ile Florida'daki bir golf kulübünde buluştu. Karşılaşma, rapçinin politikacının yanında duran fotoğrafının Wayne'in sosyal medya hesabında paylaşılmasıyla sona erdi.

Toplantıdan sadece birkaç hafta sonra Wayne ağır silah bulundurmakla suçlandı. Suç duyurusunda bulunmaya devam etti. O dönemde müzik yıldızı on yıla kadar hapisle karşı karşıyaydı.

Ancak hip-hop sanatçısı, eski başkanın görevdeki son gününde duyurduğu 143 af ve hafifletme arasında yer aldığı için Wayne'in cezası hiçbir zaman gerçekleşmedi. Wayne, 21 Ocak 2021'de Trump'a affını sağladığı için teşekkür etti.

Lil Wayne performans sergiliyor

Lil Wayne, 29 Ekim 2022'de New Orleans'ta Şampiyonlar Meydanı'nda Lil Weezyana sırasında performans sergiliyor. (Getty Images)

Jay-Z'nin eğlence şirketi Roc Nation'ın CEO'su ve Death Row Records'un kurucusu Desiree Perez de af veya hafifletme alan kişiler listesinde yer aldı. Trump'ın aldığı kararlar dizisi, eski başkan ile hip-hop endüstrisi arasındaki uzun ama karmaşık ilişkiyi sınırlıyor gibi görünüyordu.

Brown ayrıca Trump'ı “Genç Eşkıyanın serbest bırakılmasına” yardım etmeye çağırdı. Rapçi şu anda Atlanta jürisi önünde yargılanıyor. Gerçek adı Jeffery Williams olan hip-hop yıldızı, Mayıs 2022'de Atlanta'da tutuklandı ve Ocak 2013 tarihli bir suç nedeniyle Georgia'nın Haraççılardan Etkilenen ve Yolsuzluk Yapan Örgütler (RICO) Yasasını ihlal etmek için komplo kurmak ve bu suça katıldığı şüphesiyle suçlanıyor. suç sokak çetesi faaliyeti.

Brown, “Trump, eğer bunu izliyorsan, yardım edebilirsen Young Thug'u serbest bırakman gerekir” dedi.

Yalnızca görevdeki bir ABD başkanı af ya da federal suçlamaların hafifletilmesine izin verebilir. Aflar veya hafifletmeler devlet harçları veya diğer masraflar için geçerli değildir.

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Brown, 2021'de Tampa Bay Buccaneers'la yedi maça çıktı. Gömleksiz Brown'ın, New York Jets'e karşı oynanan bir maçın üçüncü çeyreğinde stadyum tüneline doğru koşması meşhurdu.

Brown'la Tampa Bay'de iki sezon geçiren yedi kez Super Bowl galibi Tom Brady, daha sonra geniş alıcının artık takımın bir üyesi olmayacağını kabul etti.

Maç sonrası basın toplantısında Brady, “Demek istediğim, bu açıkça zor bir durum ve bence hepimiz onun bunu yapmasını istiyoruz – bence herkes bulmalı, umarım ona gerçekten ihtiyacı olan şekillerde yardım etmek için ellerinden geleni yapmalı,” dedi Brady. “Hepimiz onu seviyoruz, onu derinden önemsiyoruz, onu en iyi halinde görmek istiyoruz ve ne yazık ki bu bizim takımımızda olmayacak.”

Haberler Digital'i takip edin X'te spor yayınıve abone olun Haberler Sports Huddle bülteni.

Chantz Martin, Haberler Digital'de spor yazarıdır.