Eski Patriots yıldızı Devin McCourty, 'The Dynasty' belgesel dizisinden duyduğu hoşnutsuzluğu dile getirdi

HalaycıBaşı

New member
Bu içeriğe erişim için Haberler'e katılın

Ayrıca hesabınızla belirli makalelere ve diğer premium içeriklere özel erişim – ücretsiz.

Geçerli bir e.

E-postanızı girip devam düğmesine basarak, Mali Teşvik Bildirimimizi içeren Haberler'in Kullanım Koşullarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz. İçeriğe erişmek için e-postanızı kontrol edin ve verilen talimatları izleyin.

Sorun yaşıyorsanız? Buraya tıklayın.

Yirmi yıl boyunca New England Patriots altın standart olarak kabul edildi. Bu dönemde franchise altı Super Bowl şampiyonluğu kazandı. Kuruluşun benzeri görülmemiş başarısı, Apple TV'nin “The Dynasty: New England Patriots” adlı belgesel dizisinde belgelendi.

Dizinin son bölümü geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca her bölüm bir dizi tepkiyle karşılaştı. Bazıları, altı şampiyonanın tamamında dümende olan Bill Belichick'in canlandırılmasını eleştirdi. Diğerleri ise diziyi Patriots hanedanına yaklaşımı nedeniyle övdü.

Eski Patriots yıldızı savunma oyuncusu Devin McCourty, on bölümlük diziye itiraz eden kişiler listesine adını ekledi.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

New England Patriots'tan 32 numaralı Devin McCourty, 01 Ocak 2023'te Foxborough, Massachusetts'te Gillette Stadyumu'nda sezonun son maçında Miami Dolphins'i mağlup ettikten sonra sahayı terk ediyor. (Winslow Townson/Getty Images)

McCourty'nin bakış açısına göre bazı diziler olumsuz yönlere çok fazla eğildi.

ESKİ NFL YÖNETİCİSİ, BILL BELICHICK'İN 'BAŞ ANTÖRLÜK KARİYERİNİN BİTEBİLECEĞİNİ' SÖYLEDİ

McCourty, eski Patriots oyuncusu Rodney Harrison'a “Biraz kandırıldığımı hissettim” dedi. “Ben şöyle düşündüm: 'Dostum, bu harika olacak. Hikaye anlatımı gibi, bunun hakkında konuşuyoruz ve bunun hakkında konuşuyoruz.' Hepimizin kapsadığı 20 yıla verdiğimiz her şey, yalnızca olumsuz olan her şeye çarptı.”

Devin McCourty MetLife Stadyumu'nda sahada

New England Patriots'tan Devin McCourty #32, 30 Ekim 2022'de East Rutherford, New Jersey'deki MetLife Stadyumu'nda New York Jets'e karşı mücadele ederken. Patriots, Jets'i 22-17 mağlup etti. (Jim McIsaac/Getty Images)

Harrison, eski koçunun “hatalardan” payına düşeni yaptığını kabul ederken, Belichick'i de savundu ve onu “en saf adam” olarak nitelendirdi.

Bill Belichick hazırlanıyor

New England Patriots baş antrenörü Bill Belichick'in NRG Stadyumu'ndaki Atlanta Falcons maçından önceki görünümü. (Simon Bruty / Getty Images aracılığıyla Sports Illustrated)

Harrison, “Son üç ya da dört yıldır Patriots'un Bill'in koçluk yapamaması konusunda sıkıntı yaşaması yüzündenmiş gibi davranıyorlar” dedi. “Bill bazı hatalar yaptı ve her zaman en iyi ya da en saf adam değildi ama günün sonunda takımı daha iyi hale getirmek için yapması gereken her şeyi yaptı.

“Bunu bir düşünün, bana bir fırsat verdi, beşinci tur draft hakkı. Tom Brady'ye bir fırsat verdi. Kimse bunun popüler olduğunu düşünmediğinde 100 milyon dolarlık bir oyun kurucuyu oturdu ve Tom Brady'yi başlattı. … Adamlara veriyor Kimin mazlum olduğu bir fırsat. Kimse bundan bahsetmiyor.”

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Dizinin bir kısmı Belichick'in Super Bowl LII'deki karar alma sürecine odaklanmış gibi görünüyordu. Patriots sonuçta bu maçta Philadelphia Eagles'a 41-33 mağlup oldu. Belgesel dizisi, Patriots'un uzun süredir sahibi olan Robert Kraft'ın Belichick'in oyunu yönetme şekline yönelik eleştirisini gösteriyordu.

Haberler Digital'i takip edin X'te spor yayınıve abone olun Haberler Sports Huddle bülteni.