Eski Texas oyun kurucusu Maalik Murphy Duke’a transfer oluyor: rapor

HalaycıBaşı

New member
Dük Mavi Şeytanlar yeni oyun kurucularını buldukları bildirildi.

ESPN’in haberine göre, 2023’te Teksas’ta Quinn Ewers’ın yedek oyun kurucusu olan Maalik Murphy, Duke’a transfer olmayı taahhüt etti.

Texas Longhorns’un 6 numaralı oyuncusu Maalik Murphy, 4 Kasım 2023’te Austin, Texas’taki Darrell K Royal-Texas Memorial Stadyumu’nda Kansas State Wildcats’e karşı dördüncü çeyrekte pas atıyor. (Tim Warner/Getty Images)

Kırmızı gömlekli birinci sınıf öğrencisi Murphy’nin üç yıllık uygunluk süresi kalacak ve hemen birinci sınıf baş antrenörü Manny Diaz’ın yanında oynayabilecek.

MACK BROWN, NC STATE BAŞ ANTRENÖRÜNÜN REKABET OYUNUNDAN SONRA “SINIFSIZ” OYUN SONRASI YORUMLARINI SESLİYOR

Diaz, Mike Elko’nun görevi almak üzere ayrılmasının ardından Duke’un bir sonraki baş antrenörü seçildi. Teksas A&M Jimbo Fisher’ın sezon ortasında kovulmasının ardından.

Oyun kurucu pozisyonu, son iki sezon Duke’un pivotu olarak başlayan Riley Leonard’ın, uygunluğunun son yılı için Notre Dame’a transfer olacağını duyurmasıyla açıldı.

Murphy bu sezon Texas adına iki maça başladı ve BYU karşısında sakatlanan Ewers’ın yerini aldı. Kansas Eyaleti. Longhorns adına yedi maçta yer alırken 477 yarda, üç gol ve üç müdahale attı.

FOXNEWS.COM’DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Maalik Murphy ısınıyor

Texas Longhorns’un 6 numaralı oyuncusu Maalik Murphy, 24 Kasım 2023’te Austin, Texas’taki Darrell K Royal-Texas Memorial Stadyumu’nda Texas Tech’e karşı oynayacağı maç öncesinde ısınıyor. (Tim Warner/Getty Images)

Geçen hafta “geleceğim için en iyisini yapmak” amacıyla transfer portalına gireceğini açıklamıştı.

Murphy, ESPN’e okulda ne aradığı sorulduğunda “Oyun oynayabileceğim bir yer” dedi. “Daha iyi olmaya devam edin ve harika insanların ve harika oyuncuların yanında olmaya devam edin. Benim ve kariyerim için en iyi olanı yapın.”

Murphy, yılbaşında Washington’la karşılaştıklarında Teksas’la birlikte olmayacak. Kolej Futbolu Playoff’u.

Murphy, ESPN’e “Bundan nefret ediyorum, bundan nefret ediyorum” dedi. “Bu takıma çok yatırım yaptım. Yol boyunca yaptığımız her şeyden ve birlikte ortaya koyduğumuz tüm çalışmalardan vazgeçmek zor, özellikle de sezonun bu noktasında.”

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Arch Manning kalabalığı susturmak için harekete geçti

Texas Longhorns’un 16 numaralı oyuncusu Arch Manning, 24 Kasım 2023’te Austin, Texas’taki Darrell K Royal-Texas Memorial Stadyumu’nda Texas Tech Red Raiders’a karşı dördüncü çeyrekte kalabalığı susturmak için harekete geçti. (Tim Warner/Getty Images)

Murphy’nin transferi birinci sınıf öğrencisinin müjdelediği anlamına geliyor Kemer Manning Ewers’ı CFP’de yedekleyecek.

Manning, merakla beklenen ilk maçına Longhorns’un normal sezondaki son maçında çıktı. Teksas Teknolojisidördüncü çeyreğin tamamını Teksas için oynuyor.

ESPN’e göre Teksas başantrenörü Steve Sarkisian, “Hiçbir oyun kurucunun yedek olarak oyuna girdiğini görmedim… Arch girdiğinde, yani kalabalık coşuyordu” dedi. “Kalabalıkları susturmaya çalışmalıydık.”

Joe Morgan, Haberler’un Spor Muhabiridir.