Ex-76ers yıldızı Ben Simmons, eski takımın 7. maçta havaya uçmasını izlerken şarap kadehinin fotoğrafını paylaştı

HalaycıBaşı

New member
Ben Simmons ve Philadelphia 76ers arasında sevgi kaybı olmadığı çok açık.

Simmons, Sixers tarafından 2016 NBA Draftında ilk sıradan seçilmişti ve onlarla birlikte üç kez All-Star oldu. Ancak, yaralanmalar arttığında ve Simmons akıl sağlığıyla ilgilenmek için ara verdiğinde, ilişki hızla bozuldu.

Simmons, iki yıl önce gişe rekorları kıran James Harden takasında Brooklyn Nets’e takas edildi ve Simmons o zamandan beri Philly’ye her döndüğünde yuhalama yağmuruna tutuldu.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Brooklyn Nets’ten Ben Simmons, 29 Ekim 2022’de Brooklyn, New York City’deki Barclays Center’da Indiana Pacers’a karşı oynanan maç sırasında top sürüyor. (Getty Images aracılığıyla Nathaniel S. Butler/NBAE)

Boston’ın 112-88’lik skorla evine götürdüğü Celtics-76ers 7. Maçın her dakikasını sevdiğini hayal edebilirsiniz – ve görünüşe göre öyleydi.

Simmons, dördüncü çeyreğin sonlarında oturma odasında bir şarap kadehi ile maçın bir görüntüsünü Instagram’da yayınladı.

Simmons fotoğrafı çektiğinde 3:24 kala Celtics 107-78 önde gitti.

Ben Simmons, Paul Reed'i kullanıyor

Brooklyn Nets guardı Ben Simmons (10), 11 Şubat 2023’te Brooklyn, New York City’deki Barclays Center’da dördüncü çeyrekte Philadelphia 76ers forveti Paul Reed’e karşı topu kontrol ediyor. (Brad Penner-USA TODAY Sports)

ANGRY KNICKS HAYRANLARI PLAYOFF ÇIKIŞINDAN SONRA ALL-STAR JULIUS RANDLE’IN AFİŞİNİ YIRTIK, ÜZERİNE ÇIKARDI

Jayson Tatum galibiyette 51 sayı ile NBA tarihindeki bir 7. maçtaki en yüksek sayıyı kaydetti.

Boston şimdi NBA Finalleri’ne gitmek için sekizinci sıradaki Miami Heat ile karşı karşıya geliyor – Boston geçen yıl Doğu’yu kazandı ve Miami 2020’de Finalleri yaptı.

Brooklyn Nets’ten Ben Simmons, 22 Kasım 2022’de Philadelphia’da Wells Fargo Center’da ikinci çeyrekte Philadelphia 76ers’a karşı oynanan maç sırasında tepki gösteriyor. (Mitchell Leff/Getty Images)

HABERLER SUNULDU

Konferans finalleri, 2020 Orlando Bubble’da bunu başaran aynı dört takımdır.