Ex-Georgia QB, babasının Florida’ya giderse Aaron Hernandez’den “uzak”, Tim Tebow’a “yakın” kalmasını söylediğini söyledi

HalaycıBaşı

New member
Aaron Murray’in babasının, oğlu askere alınırken kristal bir küresi olmalı.

Eski oyun kurucu birçok okul tarafından işe alındı ve sonunda Florida yerine Georgia’yı seçti.

Florida istiflendi ve 2006’dan 2009’a kadar olan kadrolar o kadar kötü bir üne kavuştu ki, şimdi internette ekip hakkında bir Netflix belgeseli olacağına dair söylentiler var.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Florida Gators sıkı sonu Aaron Hernandez (81), Louisiana Superdome’da 2010 Sugar Bowl’un ilk yarısında Cincinnati Bearcats’e karşı gol attıktan sonra oyun kurucu Tim Tebow (15) ile kutlama yapıyor. (Matt Stamey/USA Today Sports)

Bu kadrolar bazı çılgın karakterlerden oluşuyordu, ancak belki de en çok gündeme getirilen ikisi, zıt kutupta olamayacak iki oyuncu olan Tim Tebow ve Aaron Hernandez’dir.

Yani, Gainesville’e giderse diye, babası kalıcı bir mesajla Murray’den ayrıldı.

“Babamın bana baktığını hatırlıyorum. Bana hala ‘O çocuğun (Aaron Hernandez) gerçekte kim olduğunu bilmiyorum, ama Florida’ya gidersen bence yapmamalısın’ diyerek bugünü hatırlatıyor. onunla takıl,'” diye açıkladı Murray, “SNAPS” podcast’inde.

Tim Tebow pas veriyor

Heisman galibi ve Florida oyun kurucu Tim Tebow (Getty Images aracılığıyla Daniel/Icon SMI/Corbis/Icon Sportswire)

“Antrenörler ve oyuncularla etkileşim şekli buydu ve gözlerinde tam da bu tür bir bakış vardı. Babamın kelimenin tam anlamıyla bana baktığını ve ‘Burada çok ciddiyim Aaron. Florida’ya git, bence o çocuğa yaklaşmamalısın. Tim’e yakın ol, Aaron’dan uzak dur.'”

Murray, Tebow’un halefi olabilirdi. Murray, 2009 yılında liseden mezun olurken Tebow, 2010 yılında son yılında UF’de kaldı.

EV OKULLARINA YÖNELİK HAYRANLARIN SAHALARA KOŞMASINA İZİN VEREN KESİN CEZALAR UYGULAMAK İÇİN SEC

Tebow’un NFL kariyeri, üniversite günleri kadar başarılı değildi, ancak bugün spor medyasında önemli bir fikstür olmaya devam ediyor.

Hernandez, Odin Lloyd’u öldürmekten tutuklanarak cezaevine gönderildi ve 2017’de cezaevinde intihar ederek öldü. Eski sıkı son da çifte cinayetle suçlandı ancak beraat etti.

Aaron Hernandez mahkemede

Eski New England Patriots sıkı sonu Aaron Hernandez, 24 Temmuz 2013’te Attleboro, Massachusetts’teki Attleboro Bölge Mahkemesinde göründü. (Yoon S. Byun/Getty Images aracılığıyla The Boston Globe)

HABERLER SUNULDU

Murray’in üniversite kariyeri gayet iyi gitti. 121 ile SEC’in tüm zamanların en çok gol atan lideri olmaya devam ediyor.