Görünüşe göre Zach Johnson, Masters patronlarına 'f— off' diyor; Paige Spiranac ona 'bebek kakasından daha yumuşak' diyor

HalaycıBaşı

New member
Zorlu bir sürecin ardından 2007 Masters galibi Zach Johnson hayal kırıklığını dile getirdi.

Team USA Ryder Cup kaptanı, Augusta National Friday'deki 12. delikte bir kabus gördü ve par 3'te üçlü bir bogey kaydetti.

Tişört şutu saha dışına çıktı ve onu üçüncü atış için tişört sahasına geri getirdi, ancak bu atış yetersiz kaldı. Çip yaptı ve ardından üçlü için iki vuruş yaptı.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Zach Johnson ikinci atışını 12 Nisan 2024'te Augusta, GA'daki Augusta Ulusal Golf Kulübü'nde 2024 Masters'ın ikinci turunda 14. çukurda yaptı. (David Canon/Getty Images)

Sonunda dışarı çıktıktan sonra, birkaç seyircinin alaycı bir şekilde tezahürat yaptığı duyuldu.

Bu noktada Johnson onlara doğru dönüp “Ah, kahretsin” diye bağırıyormuş gibi göründü.

Daha sonra Johnson'a bu konu soruldu ancak “müşterilere küfretmesinin” “tamamen gülünç” olduğunu söyledi.

“Müşterileri duyamıyorum, No. 1. No. 2, az önce 12. deliğe üçlü bir umacı yaptım, bu açıkça benim kesmeyi kaçırmama neden olacak, o zamanlar bunun oldukça hassas olduğunu biliyordum. Pars yapmaya devam etmem gerektiğini hissettim,” Johnson ikinci turundan sonra söyledi. Kesimi kaçırdı.

“Eğer bir şey söylediysem ki bunu inkar etmeyeceğim, özellikle de kamera karşısındaysa, birincisi özür dilerim, ikincisi ise tamamen kendime yönelikti çünkü arkamdan hiçbir şey duyamıyorum. Öyle mi? mantıklı olmak?”

Golfün en ünlü etkileyicilerinden biri olan Paige Spiranac bundan memnun değildi.

“Augusta'daki müşteriler inanılmaz derecede destekleyici ve yumuşak huylular” dedi X Cuma gecesi yazdı. “Golf oynamak için daha hoş bir ortam bulamazsınız. ZJ'nin bunu söylemesi onun bebek kakasından daha yumuşak olduğunu kanıtlıyor. Ne kadar kötü bir görünüm.”

Paige Spiranac, Temmuz 2023'te

Paige Spiranac, 12 Temmuz 2023'te Akron, Ohio'daki Firestone Country Club'da 2023 Kaulig Şirketler Şampiyonası Pro-Am sırasında takım arkadaşlarının 6. green'de vuruşunu izliyor. (Jeff Lange/USA Today Ağı)

TIGER WOODS ŞİMDİYE KADARKİ EN KÖTÜ MASTERS PUANINI YAYINLADI VE İTİRAZIN DIŞINA ÇIKTI

Aslında galeride bir an yaşadıysa bile bu onun bu yılki ilk anı değil. Atık Yönetimi Açık'ta hayranlarla konuşurken güvenlik tarafından durdurulmak zorunda kaldı.

Johnson'ı konuşmaya neyin teşvik ettiği bilinmiyor ancak bunun Ryder Cup kaptanlığı hakkında olumsuz bir yorum olduğu yönünde söylentiler dolaşıyordu. ABD Takımı, geçen yılın sonlarında Roma'da Avrupa Takımı tarafından mağlup edildi.

Johnson bazı hayranlarına “Bana efendim deme. Birisi bunu söyledi. Bundan bıktım” dedi. “Kes sesini.”

Zach Johnson sığınakta

Zach Johnson, 12 Nisan 2024'te Augusta, Ga'da bulunan Augusta Ulusal Golf Kulübü'nde 2024 Masters'ın ikinci turunda ikinci çukurdaki bir sığınaktan şut atıyor. (Maddie Meyer/Getty Images)

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Johnson, 2019'dan bu yana iki dal dışında tüm dallarda ilk 50'nin dışında kaldı.

Haberler Digital'i takip edin X'te spor yayınıve abone olun Haberler Sports Huddle bülteni.