Heat’ten Jimmy Butler, Celtics’ten Grant Williams ile yüz yüze tartışmanın ardından görevi devraldı.

HalaycıBaşı

New member
Dördüncü çeyreğin bitimine 6:37 kala, Grant Williams Doğu Konferansı Finalleri 2. maçında Boston Celtics, Miami Heat’i 96-87 mağlup etti.

Üçü devirdikten sonra, Williams’ın birkaç sözü vardı. Miami’nin yıldızı Jimmy Butler.

Miami Heat’in 22 numaralı Jimmy Butler’ı, 19 Mayıs 2023’te Boston, Massachusetts’te TD Garden’da düzenlenen Doğu Konferansı Finallerinin İkinci Maçında dördüncü çeyrekte Boston Celtics’e karşı tepki gösteriyor. (Adam Glanzman/Getty Images)

Altı kez All-Star olan oyuncu, bir sonraki pozisyonda yere düştü ve Williams tarafından faul yapılırken kendi şutunu vurdu.

8 ÇEKİRDEKLİ ISI ALMA OYUNU 2, FAVORİ CELTICS’E KARŞI KOMUTAN ECF LİDERLİĞİNİ ALMAK İÇİN YOLDA

İki oyuncu karşılıklı konuştu ve gitti. yüz yüze ayrılmadan önce.

Ve Butler bunu kişisel olarak aldı.

Williams’ın şutunu ve ardından gelen saçma sapan konuşmayı takiben, Butler dokuz sayı atarak dördüncü çeyreği kapattı ve Celtics birinci oldu. Miami seride 2-0 öne geçti Cuma gecesi 111-105 galibiyetle.

ESPN’e göre, borsanın onu zor durumda bırakıp bırakmadığı sorulduğunda Butler, “Evet, öyle oldu,” dedi. “Ama bu sadece en iyi haliyle rekabet. Önemli bir vuruş yaptı, benimle konuşmaya başladı. Bunu sevdim. Ben buna hazırım. Bu beni çok daha fazla devreye sokuyor. Kazanmam gereken iradeyi zorluyor.” çok daha fazlası Beni gülümsetiyor.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Jimmy Butler şutunu vurduktan sonra

Miami Heat’in 22. oyuncusu Jimmy Butler, 19 Mayıs 2023’te Boston, Massachusetts’teki TD Garden’da Boston Celtics’e karşı Doğu Konferansı Finallerinin İkinci Maçında kutlama yapıyor. (Getty Images aracılığıyla Nathaniel S. Butler/NBAE)

“İnsanlar benimle konuştuğunda, ‘Tamam, iyi bir oyuncu olduğumu biliyorum, eğer benimle konuşabileceğin herkes dışında konuşmak istiyorsan’ derim. Ama bu sadece bir rekabet. Yine de ona saygı duyuyorum. Yapmaya çalıştıkları şeyin büyük bir parçası. Yer değiştiriyor. Topa şut atabiliyor. Konuşulacak en iyi kişinin ben olup olmadığımı bilmiyorum.”

yapan Williams Boston’ın son üç saha golü denemesidizi Miami’ye giderken Butler ile karşılaşmadan kaçmayacağını söyledi.

Williams maçtan sonra “Ben bir rakibim. Savaşacağım. Bu gece beni yendi. Günün sonunda, bu saygısızlık,” dedi. “Çünkü ondan kaçmayacağım. Annem bana her zaman öğretti ve babam da, a– tekmelendin, tekrar savaşa gelene kadar eve gelmiyorsun. Ya gelirsin ölmeden önce geri dönün ya da geri gelip bir galibiyet alın ve ben bu finallerde ölmeye istekli değilim.

Jimmy Butler ve Grant Williams karşılıklı konuşuyor

Miami Heat’in 22 numaralı Jimmy Butler’ı, 19 Mayıs 2023’te Boston, Massachusetts’te TD Garden’da düzenlenen Doğu Konferansı Finallerinin ikinci maçının dördüncü çeyreğinde Boston Celtics’in 12 numaralı oyuncusu Grant Williams ile konuşuyor. (Adam Glanzman/Getty Images)

HABERLER SUNULDU

“Kazanmaya hazırım. Geri dönüp Üçüncü Oyuna daha iyi bir zihniyetle girmeye hazırım ve bu takımın da öyle olduğunu biliyorum. Yani, gün, bu gece bu gece. Odaklanmalı ve bunun canını yakmasına izin vermeliyiz, ama günün sonunda, yarın gelip gerçekten bir sonraki adıma odaklanmalıyız.”

Celtics şu anda evinde 4-5. 2023 NBA Playoffları yedi maçlık seri, 3. Maç için Pazar günü Miami’ye taşınırken.

Joe Morgan, Haberler için bir Spor Muhabiridir.