Jake Paul, Tommy Fury’nin sokakta dövüşürlerse ‘öleceğini’ söylüyor: ‘Onu döverdim’

HalaycıBaşı

New member
Jake Paul’ün profesyonel boks kariyerindeki tek kaybı Şubat ayında Tommy Fury’nin eline geçmişti, ancak Paul bunun tek sebebinin eldivenleri ve bir hakemleri olması olduğunu söylüyor.

Fury, ertelemeler nedeniyle iki yıldır hazırlık aşamasında olan maçı bölünmüş bir kararla kazandı. Ancak Paul her zaman dövüşün farklı gidebileceğini ve belki de farklı gitmesi gerektiğini düşündü.

Paul, Mart ayında “şimdiye kadarki en kötü eğitim kampımı” geçirdiğini, maça kadar iki kez hastalandığını ve denizaşırı seyahatin “taleplerine ayak uyduramadığını” söyledi.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Jake Paul, solda ve Tommy Fury, 23 Şubat 2023’te Suudi Arabistan’ın Riyad kentinde düzenlenen Jake Paul ile Tommy Fury arasındaki basın toplantısında çatışıyor. (François Nel/Getty Images)

Basitçe söylemek gerekirse, Mart ayında Haberler Digital’e “evren benim tarafımda değildi” dedi.

Kaybetmesine rağmen, boks kariyerinin henüz dört yaşında bile olmadığını düşünen Paul, dövüşte bazı ahlaki zaferler kazanır.

“6 yaşından beri boks yapan erkek kardeşi iken onu ikiye bölen, tuvalin üzerine koyan [Tyson] Paul, yakın zamanda Haberler Digital ile yaptığı bir röportajda, dünyanın en iyi pound-for-pound dövüşçülerinden biri” dedi. Bu yüzden onu bölünmüş bir karara götürmek için, bence pek çok insan bundan sonra bana çok saygı duydu.”

Tommy Fury, Jake Paul'e işaret ediyor

Jake Paul, solda, 26 Şubat 2023’te Suudi Arabistan’ın Riyad kentinde düzenlenen Diriyah Arena’daki hafif siklet şampiyonluk mücadelesinde Tommy Fury’nin onunla alay etmesini izliyor. (François Nel/Getty Images)

JAKE PAUL, AARON RODGERS İLE AYAHUASCA YAPTIĞINI SÖYLEDİ, DARKNESS RETREAT YAPMAYI PLANLIYOR

Kaybına rağmen, Paul bir vurgu ile ayrıldı. Sekizinci rauntta Paul, Fury’ye sert bir sol kancayla vurdu ve onu tuvalin üzerine koydu ve Paul’e bir tür övünme hakkı verdi.

Ancak Paul, dövüşün onaylanması nedeniyle Fury’nin şanslı olduğunu söyledi.

Paul, Haberler Digital ile Mart ayında yaptığı röportajda Fury’nin “oğlu” olduğunu ve melodisinin dört ay sonra değişmediğini söyledi.

“Erkek erkeğe olsaydı, tuvalin üzerindeyken, üstüne çıkar ve bir sokak kavgasında onu döverdim. O hala benim oğlum. Bunu söyleyen oydu.” tuvale gideceğimi, tüm bunları, ama bir ara sokakta olsaydık, şu anda ölmüş olurdu.

Fury boks kariyerinde namağlup, Paul ise 6-1.

Jake Paul ve Tommy Fury

Tommy Fury, Suudi Arabistan’ın Riyad kentinde 26 Şubat 2023’te Diriyah Arena’da kruvazör siklet şampiyonluk mücadelesinde Jake Paul ile yumruklaşıyor. (François Nel/Getty Images)

HABERLER SUNULDU

Paul, Cumartesi gecesi Dallas’ta UFC efsanesi Nate Diaz ile karşılaştığında başka bir zafer arayacak.