Jared Goff, maç öncesi yorumları üzerine Ryan Fitzpatrick’e karşılık verdi: ‘Fakir bir adama göre bir şey olduğumu bilmiyordum’

HalaycıBaşı

New member
Jared Goff, Detroit Lions’ı 34-20’lik üstün bir galibiyete taşıdı. Yeşil Defne paketleyicileri Perşembe gecesi, bazı oyun öncesi yorumlara alkışlamadan önce.

Maçtan önce analist ve eski NFL oyun kurucusu Ryan Fitzpatrick, Goff’tan “fakir bir adamın adamı” olarak söz ediyordu. Matt Ryan,” New York Post’a göre.

Ryan Fitzpatrick, 28 Eylül 2023’te Green Bay, Wisconsin’deki Lambeau Field’da Amazon Prime Perşembe Gecesi Futbol devre arası gösterisi setinde. (Cooper Neill/Getty Images)

Zaferin ardından Goff, Amazon’un oyun sonrası programına katıldı ve Fitzpatrick’e yorumu duyduğunu bildirdi.

PACKERS’TAN MATT LEFLEUR, MUHABİRİN AĞIR KAYIPTAN SONRAKİ ‘BS’ SORUSU ÜZERİNDEN ÇOK SINIRLIYOR: ‘TEKMEYİ ALDIK’

Goff, “Maçın geri kalanında daha iyi oynadığımı düşündüm” dedi. “Umarım sizin standartlarınıza uygundur.”

Prime ekibindeki NFL gülerken Goff, “Fakir bir adam olduğumu bilmiyordum, ama sorun değil” diye devam etti. “Duymuştum.”

Goff, Ryan’ı övmeye devam etti ve yorumunun tamamen eğlenceli olduğunu ekledi.

Goff, “Matt Ryan harika bir oyuncu” dedi. “Sana zor anlar yaşatıyorum. Bunu takdir ediyorum dostum.”

Fitzpatrick, dokuz takımla geçirdiği 17 sezonun ardından Haziran 2022’de NFL’den emekli olduğunu duyurdu.

Jared Goff, Lions'ı yendikten sonra konuşuyor

Detroit Lions’ın 16 numaralı Jared Goff’u, 28 Eylül 2023’te Green Bay, Wisconsin’deki Lambeau Field’da düzenlenen Amazon Prime Perşembe Gecesi Futbol post şovunun setini ziyaret ediyor. (Cooper Neill/Getty Images)

Goff ve Aslanlar atladı Packers’ın her yerinde, ilk yarıya 27-3 önde girdik.

FOXNEWS.COM’DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Geri koşan David Montgomery, geceyi 121 yarda ve 31 atışta üç gol atarak tamamladı ve Packers’a karşı ilk galibiyetini aldı. beş yıllık NFL kariyeri.

Montgomery, “Birlikte olduğum adamlarla birlikte buraya gelmek gerçekten farklı hissettirdi” dedi. “Bu adamlarla buraya gelip ‘dub’u aldığım için çok şanslıyım.” Bu benim için büyük bir olay. Oğluma Packers’ı yendiğimi söyleyebilirim, bu yüzden bunu söylemekten ve bu takımın bir parçası olmaktan heyecan duyuyorum.”

Goff geceyi 210 yarda ile tamamladı, bir gol attı ve bir müdahale yaptı.

Jared Goff Packers'a karşı kutlama yapıyor

Detroit Lions’ın 16 numaralı oyuncusu Jared Goff, 28 Eylül 2023’te Green Bay, Wisconsin’deki Lambeau Field’da oynanan NFL futbol maçında kutlama yapıyor. (Cooper Neill/Getty Images)

Bu galibiyet Lions’ı sezonda 3-1’e taşırken, Green Bay mağlubiyetle 2-2’ye geriledi.

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Packers’ın oyun kurucusu Ürdün Aşkı geceyi 246 pas, bir gol ve iki müdahale ile tamamladı.

Love, “Bir bütün olarak hücum açısından daha hızlı başlamamız gerektiğini düşünüyorum” dedi. “Hızlı başlamıyoruz, biraz geride kalıyoruz ve topu çalıştırmak zor oluyor. Topu atmak zorunda olduğumuz durumlara düşüyoruz. Bu yüzden daha hızlı başlamamız gerektiğini düşünüyorum.

Associated Press bu rapora katkıda bulunmuştur.

Joe Morgan, Haberler’un Spor Muhabiridir.