Jets’ten Aaron Rodgers, komik doğum günü gönderisinde yedek Zach Wilson’la dalga geçiyor

HalaycıBaşı

New member
Zach Wilson, Perşembe gecesi 2023 sezon öncesi programını başlatmak için Cleveland Browns’a karşı Hall of Fame Maçı için futbol sahasında 24. doğum gününün tadını çıkaracak.

Aaron Rodgers, New York Jets için sahada olmayacak, taraftarlar onu eğitim kampı antrenmanında kendi savunmasından başka bir savunmaya karşı hareket ederken görmek isteyebilecekler. Ancak dört kez MVP olan oyuncu, oldukça yakın bir bağ oluşturdukları için yeni yedek oyun kurucusunu yakından izleyecek.

Aslında Rodgers, Instagram Hikayelerinde ona bir doğum günü gönderisi vererek bu ikisinin ne kadar yakın olduğunu zaten gösterdi – bu, 24 yaşındaki yeni çocuğu biraz eğlendirdi.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

New York Jets’ten oyun kurucu Aaron Rodgers, # 8 ve Zach Wilson, # 2, takımın OTA’ları sırasında 9 Haziran 2023’te Florham Park, New Jersey’deki Atlantic Health Jets Eğitim Merkezinde koşuyor. (Rich Schultz/Getty Images)

Rodgers, bir kek emojisi ve BYU’daki günlerinden kalma Kaptan Amerika kostümlü Wilson’ın komik bir fotoğrafını paylaştı.

Wilson’ın 2021 NFL Draft’ın 2 numaralı genel seçimiyle seçildiğinde takımın franchise oyun kurucusu olması beklense de, kariyerine isteyebileceği bir başlangıç yapmadı. Geçen sezon Wilson, baş antrenör Robert Saleh tarafından birçok kez yedek kulübesine alındığında, ön büro ve mülkiyetin bu yıl için oyun kurucu pozisyonlarını yeniden düşünmesiyle sonuçlandı.

JETS’DEN AARON RODGERS, ZACH WILSON’A TAVSİYE VERİYOR: ‘BUNU SIFIRLAMAK İÇİN BİR ŞANS OLARAK GÖRÜN’

Rodgers’ın Green Bay Packers ile gişe rekorları kıran takası sonuç oldu ve emektarı hücumu tamamen yenilemek ve bu sezon Jets’in beklentilerini tavana vurmak için işe aldı.

Wilson, Jets’in bu sezon eğitim kampına getirdiği herhangi bir deneyimli oyun kurucuya “cehennem” vereceğini söyledi. Ancak Rodgers ile olan ilişkisi, onlar takım arkadaşı olmadan çok önce gelişti ve Rodgers, göreve geldiğinden beri Wilson hakkında olumlu şeyler söylemekten başka bir şey yapmadı.

Aaron Rodgers ve Zach Wilson izliyor

New York Jets’ten 8 numaralı Aaron Rodgers ve 2 numaralı Zach Wilson, 22 Temmuz 2023’te New Jersey, Florham Park’taki Atlantic Health Jets Eğitim Merkezi’ndeki eğitim kampına bakıyor. (Mike Stobe/Getty Images)

ProFootballTalk’a göre Rodgers, Wilson için “Kampta gerçekten çok iyi oynadı,” dedi. “Birçok harika atış yaptı. Kendinden emin görünüyor. Temelleri gelişiyor. Topu zamanında atıyor. Tüm soyut unsurlara sahip… Bence bundan yıllar sonra geriye bakacak ve bunun için gerçekten minnettar olacak.” büyüme, yeniden başlama, nefes alma zamanı ve bu onu ligde uzun ve güzel bir kariyere hazırlayacak.”

Rodgers’ın kendisinden önce Brett Favre ile yaptığı gibi, başlangıç pozisyonu için hazırlanırken arkasına yaslandı ve öğrendi. Wilson, Jetler tarafından hızla ateşe atıldı ve Rodgers’ın Packers mevkidaşı baş antrenör Matt LaFleur’un küçük kardeşi olan eski hücum koordinatörü Mike LaFleur ile elde edilen sonuç, Jetlerin görmek istediği sonuçları vermedi.

Belki de şimdi, Rodgers’ın Wilson’a akıl hocalığı, 39 yaşındaki oyuncu sonunda kramponlarını sonsuza dek astığında, ikincisini daha güvenle başlangıç rolüne götürebilir.

Aaron Rodgers ve Zach Wilson antrenman sahasında

New York Jets’ten oyun kurucu Aaron Rodgers, # 8 ve Zach Wilson, # 2, takımın OTA’ları sırasında 9 Haziran 2023’te Florham Park, New Jersey’deki Atlantic Health Jets Eğitim Merkezinde koşuyor. (Rich Schultz/Getty Images)

HABERLER SUNULDU

O zamana kadar Wilson, zanaatını mükemmelleştirmek için çalışmaya ve Perşembe gecesi gibi sezon öncesi maçları kullanmaya devam edecek. Öte yandan Rodgers, Jets’i playofflara geri döndürmeye odaklanacak ve umarım onlar için, Super Bowl III’te Joe Namath’ın liderliğinden bu yana ilk Super Bowl’larını alacaklar.

Scott Thompson, Haberler Digital için bir spor yazarıdır.