Jets’ten Aaron Rodgers, takastan sonra New York’ta ‘bir patlama yaşıyor’: ‘Birçok gün kendimi çimdikliyorum’

HalaycıBaşı

New member
Aaron Rodgers uzun süredir New York’ta değil, ama dört kez MVP yeni şehrinden büyük keyif alıyor.

Rodgers Salı günü “The Pat McAfee Show”a katıldı ve ilk haftasını tartıştı. New York City.

New York Jets’in oyun kurucusu Aaron Rodgers, 26 Nisan 2023 Çarşamba günü NFL futbol takımının Florham Park, New Jersey’deki antrenman tesisinde düzenlediği basın toplantısının ardından formayla poz veriyor. (AP Fotoğrafı/Seth Wenig)

Rodgers, “Eğlenceliyim. Mutlak bir patlama yaşıyorum. Çok eğlenceliydi,” dedi.

JAGUARS DRAFT PICK ERICK HALLETT EKİBİN TELEFON GÖRÜŞMELERİNİ SESLİ POSTAYA GÖNDERDİ

Rodgers, 18 yıl sonra ilk kez yeni bir takıma katılması hakkında “Her şey yeni. Her gün okulun ilk günü gibi,” dedi. “Tanışılacak yeni insanlar var. Rutininizi ve çamaşır döngülerinin, postaların, kramponların ve ağırlık odası ayakkabılarının nereye gittiğini çözmeliyim. Her şey yeni, heyecan verici ve eğlenceli. Sadece kendimi bir sürü gün çimdikliyorum. Bazen gerçek olduğuna inanamıyorum. Yani, burada olmak kesinlikle bir rüyaydı.”

Rodgers, New York Rangers’a giderken birçok kez toplum içinde görülmüş ve New York Knicks’i şehirdeki playoff maçları.

Salı gecesi Rodgers, Jets korner Sos Gardner Knicks, NBA Playofflarının ikinci turunda Miami Heat ile karşı karşıya geldi.

Aaron Rodgers bir Knicks maçına gidiyor

New York Jets oyun kurucusu Aaron Rodgers ve korner Sauce Gardner, 2 Mayıs 2023’te New York City’de New York Knicks ile Miami Heat arasında Madison Square Garden’da oynanan Doğu Konferansı Yarı Finallerinin ikinci maçına katılacaklar. New York Knicks, Miami Heat’i 111-105 mağlup etti. (Elsa/Getty Images)

Rodgers’ın New York’a gelişi, organizasyon 12 yıllık bir playoff kuraklığını sona erdirmeye çalışırken, 2023’te Jets için beklentileri anında yükseltti.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Jetlerin rekabet etmesi bekleniyor Kansas Şehri ŞefleriBuffalo Bills, Cincinnati Bengals ve Miami Dolphins, AFC’de en yüksek faturalandırma için.

Bunu Rodgers için bol miktarda silahla yapacaklar, geniş alıcı Garrett Wilson ve Breece Hall çaylak sezonlarından övgüye değer.

Wilson seçildi Yılın Hücum ÇaylağıHall, sezon sonu ACL sakatlığı yaşamadan önce sadece yedi maçta 463 yarda ve dört gol atarken.

HABERLER SUNULDU

Aaron Rodgers gazetecilerle konuşuyor

New York Jets oyun kurucusu Aaron Rodgers, 26 Nisan 2023’te New Jersey, Florham Park’ta Atlantic Health Jets Eğitim Merkezinde bir tanıtım basın toplantısına katılıyor. (Elsa/Getty Images)

Rodgers, Salı günü Wilson’ı eski takım arkadaşı Davante Adams ile karşılaştırarak övdü.

Rodgers, “O yetenekli bir adam. Bugün ona bir pas verdim ve biraz döndüm ve ‘Vay canına’ gibiydi,” dedi. “Bir nevi frenlerinden çıkma yeteneği. Uzun süre birlikte oynadığım ve bunu herkesten daha iyi yapan başka bir 17 numara var, ancak burada 17 numaraya kadar olan molalara giriş ve çıkışlar oldukça benzer. “

Salı günü Jets’in, Rodgers’ın iyi arkadaşlarından biri ve kariyeri boyunca en sevdiği hedeflerden biri olan deneyimli geniş alıcı Randall Cobb’u eklediği bildirildi.

Joe Morgan, Haberler için bir Spor Muhabiridir.