Kayıp eski NFL oyuncusunun kardeşi ona ‘lütfen eve dön’ diye yalvarıyor

HalaycıBaşı

New member
Annesi Illinois’deki evinin yakınındaki bir derede ölü bulunan, kayıp eski bir NFL oyuncusunun erkek kardeşi, yürek parçalayan bir Instagram gönderisinde kadını hatırladı ve eski savunmacıya eve dönmesi için yalvardı.

Nick Brown, Pazar günü annesi Myrtle Brown’un fotoğrafını sosyal medya hesabında yayınlayarak kendisine ulaşan ve destek verenlere teşekkür etti.

Brown, annesinin fotoğrafının başlığına “Üzücü ama umut verici bir dönem ve bunu hep birlikte aşacağız” diye yazdı. “Annem bana her zaman ‘zor zamanlar uzun sürmez’ derdi ve zor zamanların geçici olduğu konusundaki son konuşmamız benim umut ışığım oldu.”

FOXNEWS.COM’DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Jacksonville Jaguars güvenlik görevlisi Sergio Brown, 15 Temmuz 2015’te Londra’da çocuklara yönelik bir NFL etkinliğinde konuşuyor. (AP Fotoğrafı/Matt Dunham/Dosya)

“Anne, güçlü, ilgili, çalışkan, gösterişli, komik olduğun ve sanatımı kurtardığın için teşekkür ederim. Seni hayal kırıklığına uğratmayacağım.”

Nick Brown’ın kardeşi Sergio Brown’a da bir mesajı vardı. Eski NFL oyuncusunun, Maywood’daki polisin annesinin ölümüyle ilgili bir cinayet soruşturması başlatmasıyla kayıp olduğu bildirildi.

Nick Brown, “Kardeşim Sergio hâlâ kayıp. Nerede olduğunu bilen biri varsa, seni sevdiğimi bilmesini ve lütfen eve dönmesini istiyorum” diye yazdı.

“Millet, lütfen mülke yaklaşmayın, bu Maywood Polis Departmanı tarafından yürütülen bir soruşturmadır. Sergio’nun nerede olduğuna dair herhangi bir bilginiz varsa lütfen onları Maywood Polis Departmanına gönderin.”

Myrtle Brown’ın kız kardeşi Sheila Simmons, WGN-TV’ye kendisiyle en son 14 Eylül’de konuştuğunu ve kadının 73. yaş gününü kutladığını söyledi. Simmons, yerel saatle sabaha karşı 3 civarında kız kardeşi ve yeğeninin kaybolduğuna dair bir telefon aldığını söyledi.

Sergio Brown kutluyor

Indianapolis Colts’tan Sergio Brown, 19 Ekim 2014’te Indianapolis’teki Lucas Oil Stadyumu’nda Cincinnati Bengals’a karşı oynanan maç sırasında pası bozdu. (Kirk Irwin/Getty Images)

PATRIOTS’ BILL BELICHICK, MEYDAN OKUMA BAYRAĞINI YERE ÇARPIRKEN HAYRANLARINI MEMNUN EDİYOR

Simmons, “Ne olduğunu öğreneceğiz çünkü kız kardeşimin telefonuna cevap vermemesi, mesajlara cevap vermemesi normal değil. Cuma gününden beri insanlar ona ulaşıyor. Kimse ona ulaşamadı.” istasyona söyledi. “Bu sabah onun kaybolduğunu söyleyen bir telefon aldım, hemen buraya geldim ve kız kardeşimin öldüğünü öğrendim.”

FOX 59’a göre Simmons, Maywood’daki evine döndüğünde bazı şeylerin yolunda gitmediğini fark ettiğini ekledi.

Aile üyeleri WGN-TV’ye Sergio Brown’dan haber alamadıklarını söyledi.

Eski bir Notre Dame futbol yıldızı ve Maywood yerlisi olan Sergio Brown, 2010 yılında New England Patriots ile draft edilmemiş bir serbest oyuncu olarak sözleşme imzaladı.

Sergio Brown vs Bengals

Sergio Brown (Getty Images/Dosya aracılığıyla TMB/Corbis/Icon Sportswire)

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

NFL’de Patriots, Indianapolis Colts, Jacksonville Jaguars ve Buffalo Bills ile yedi sezon oynadı. En son 2016 yılında ligde forma giymişti.

Ryan Gaydos, Haberler Digital’in kıdemli editörüdür.