Koloradolu Deion Sanders bacaklardaki kan pıhtısı nedeniyle ameliyat oluyor

HalaycıBaşı

New member
Colorado Üniversitesi baş futbol antrenörü Deion Sanders, cuma günü ameliyat olacak. iki kan pıhtısı bacaklarında, “Coach Prime”ın söylediği bir prosedür ayak parmaklarına kan akışına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Haber ilk olarak Perşembe günü “The Pat McAfee Show”da yayınlandı. eski NFL yıldızı Adam “Pacman” Jones ameliyatı açıkladı.

Jackson State baş antrenörü Deion Sanders, 3 Aralık 2022’de Jackson, Mississippi’de Southern University’ye karşı Güneybatı Atletizm Konferansı şampiyonluk maçından önceki ısınmalar sırasında oyuncularını inceliyor. (AP Fotoğrafı/Rogelio V. Solis)

“O zamandan beri bununla uğraşıyor. Jackson EyaletiJones Perşembe günü, “Bacağında bir kan pıhtısı vardı, ayağında da aynı şey vardı. Ayağı kesmeyi düşündü ve kesmedi. [He] berbat bir operasyon geçirdi. Kardeşim, ben oradaydım, onun bunları yaşadığını ve bulunduğu yere geri döndüğünü görmek akıllara durgunluk verici, yırtıcıydı. Ben sadece onun sağlıklı bir adam olmasını istiyorum.”

COLORADO’DAN DEION SANDERS, OYUNCULARDAN BU TEK ŞEYİ YAPMAYA SON VERMELERİNİ İSTİYOR

Sanders daha sonra ameliyatla ilgili daha fazla ayrıntı sağlamak için Instagram’a girdi ve Cuma gününün ayak parmağı sorunlarına yardımcı olmayı amaçladığını söyledi.

Sanders, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Geçen gün kontrol için doktora gittim ve bacağımda iki pıhtı var” dedi. “Biri sağ bacağımda, biri sol bacağımda, yani baldırlarım. prosedür yarın o pıhtıları almaya çalışmak, böylece artık ayak parmaklarını düzeltebilmeleri için bacaktan doğru kan akışını sağlayabilirim.

“Olan bu. İşte bu. Benden duydun. Olan bu. Seni takdir ediyorum. Jestlerini takdir ediyorum. Dualarını takdir ediyorum.”

Bahar maçında Deion Sanders

Colorado Üniversitesi futbol baş antrenörü Deion Sanders, 22 Nisan 2023’teki Black and Gold Day kapsamında bahar maçında kulaklığını kovboy şapkasının altına alıyor. (Getty Images aracılığıyla Washington Post için Michael Ciaglo)

Sanders, Jackson State’teyken, görev süresi boyunca onu kenarda bir scooter’a bindirmeye zorlayan ayak sorunları yaşadı. Sol ayağında kan pıhtılaşması nedeniyle kesilmiş iki parmağı vardı.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Geçen hafta Sanders, sorunlarının ortadan kalkmadığını açıkladı.

Colorado’nun futbol sezonunu belgeleyen “The Pregame”in bir klibi, Sanders’ın ortopedi cerrahı Dr. Kenneth Hunt ve damar cerrahları Dr. Donald Jacobs ve Colorado Üniversitesi’nden Dr. Max Wohlauder ile görüşmesini gösterdi.

Sanders, “Ayağımın altını hiç hissetmiyorum” dedi. “Sadece ne yapabileceğimizi bilmek istiyorum çünkü bunu bu yaz yapmak istiyorum. Yola çıktığımızda bunu yapacak zamanım olmayacak.”

Jacobs, videoda Sanders’a daha ileri işlemlerle ayağını kaybedebileceğini söyledi.

HABERLER SUNULDU

Deion Sanders bir basın toplantısında

Deion Sanders, 4 Aralık 2022’de Colorado, Boulder’da düzenlenen bir basın toplantısında Colorado’nun yeni baş futbol koçu olarak tanıtıldıktan sonra konuşuyor. (AP Fotoğrafı/David Zalubowski)

“Ayağını kaybedebilir” dedi. “Bu bir risk.”

Perşembe günü Sanders, amputasyondan “hiç söz edilmediğini” ancak doktorunun ona “daha da kötüye giderse” bunun bir seçenek olduğunu söylediğini söyledi.

Sanders, takımın baş antrenörü olarak ilk yılına hazırlanıyor. Colorado Mandaları Jackson State’te üç sezon geçirdikten sonra.

Haberler’den Ryan Gaydos ve Ryan Canfield bu habere katkıda bulundu.

Joe Morgan, Haberler için bir Spor Muhabiridir.