Kylie Kelce kocasının duygusal emeklilik konuşmasına tepki gösterdi: 'Çok çok tatlı'

HalaycıBaşı

New member
Bu içeriğe erişim için Haberler'e katılın

Ayrıca hesabınızla belirli makalelere ve diğer premium içeriklere özel erişim – ücretsiz.

Geçerli bir e.

E-postanızı girip devam düğmesine bastığınızda, Mali Teşvik Bildirimimizi içeren Haberler'in Kullanım Koşullarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz. İçeriğe erişmek için e-postanızı kontrol edin ve verilen talimatları izleyin.

Sorun yaşıyorsanız? Buraya tıklayın.

Kylie Kelce, Pazartesi günü kocasının emeklilik haber konferansına katılanlar arasındaydı ve Philadelphia Eagles pivotu bunu bir kariyer olarak nitelendirirken ağlayanlar arasındaydı.

Jason Kelce, 13 sezonun, bir Super Bowl şampiyonluğunun, yedi Pro Bowl seçiminin ve altı All-Pro adaylığının ardından NFL'den emekli oldu. Konuşmasında kariyerinden ve eşi dahil kendisi için en çok anlam ifade eden kişilerden bahsetti. Kylie bunu “mükemmel bir özet” olarak nitelendirdi.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Philadelphia Eagles'ın Jason Kelce'nin eşi Kylie McDevitt Kelce, 4 Mart 2024 Pazartesi günü Philadelphia'da emekliliğini duyuran NFL futbol basın toplantısında onun konuşmasını dinliyor. (AP Fotoğrafı/Matt Rourke)

NBC Philadelphia'ya “Sanırım o konuşmaya başlamadan önce konuşmayı duyan tek kişi bendim” dedi. “Bence bu 13 yılın mükemmel bir özetiydi. Her zaman derim ki, o buralı değil ama anlıyor. NFL'de bir oyuncu olarak inanılmaz bir performans sergiledi.”

Jason Kelce, kariyerinin en iyi dönemlerinin yaklaşık 10 yıl önce eşiyle tanışmasıyla aynı zamana denk geldiğini söyledi.

“Kapıdan içeri girdiği anı hala hatırlıyorum” dedi. “İlk an retinamda yandı. Sanki açıklıktan süzüldü, etrafında bir aura oluştu ve sonra konuşmaya başladı ve ben de 'Aşk böyle bir şey mi?' diye düşündüm dostum. Güzeldi, akıllıydı, ciddiydi ama bir o kadar da eğlenceliydi.”

Jason Kelce ve Kylie Kelce kırmızı halıda yürüyor

Kylie ve Jason Kelce beş yıldır evliler ve üç kızları var. (Lisa Gölü/Getty Images)

TRAVIS KELCE, JASON KELCE'NİN DUYGUSAL EMEKLİLİK KONUŞMASI SIRASINDA GÖZYAŞLARINA KARŞI SAVAŞTI

Eğer bu su işlerini başlatmasaydı, o zaman hiçbir şey başlamazdı.

“Elbette beni duygulandırdı. O geceden hatırladıkları hakkında konuşmaya çalışması beni üzüyor çünkü daha önce de söylediğim gibi… sarhoştu” dedi. “Çok çok tatlıydı. Çok nazikti. Çok fazla itibar kazandı.”

Kylie, son dört yılda emeklilik konuşmasının “birden fazla versiyonunu” duyduğunu ekledi. Yıllardır emekli olmayı düşündüğünü açıkladığında ciddi olduğunu söyledi.

Jason Kelce'nin emeklilik konuşması

Philadelphia Eagles'tan Jason Kelce, 4 Mart 2024 Pazartesi günü Philadelphia'da emekliliğini duyuran NFL futbol basın toplantısında konuşuyor. (AP Fotoğrafı/Matt Rourke)

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Kylie, kocasının nasıl bir insan olduğunu bildiği için beklediği halde sevgi ve desteğin “hala şok edici” olduğunu söyledi.

Haberler Digital'i takip edin X'te spor yayını ve abone olun Haberler Sports Huddle bülteni.