LeBron James, oğlu Bronny'nin USC'de oynamasını izlemenin ona “endişe” verdiğini söyledi

HalaycıBaşı

New member
Bu içeriğe erişim için Haberler'e katılın

Ayrıca hesabınızla belirli makalelere ve diğer premium içeriklere özel erişim – ücretsiz.

Geçerli bir e.

E-postanızı girip devam düğmesine bastığınızda, Mali Teşvik Bildirimimizi içeren Haberler'in Kullanım Koşullarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz. İçeriğe erişmek için e-postanızı kontrol edin ve verilen talimatları izleyin.

Sorun yaşıyorsanız? Buraya tıklayın.

LeBron James, üniversite basketbolu ve özellikle de USC'de oynayan oğlu Bronny James hakkındaki düşüncelerini saklamadı.

Sunucu JJ Redick'le birlikte “Mind the Game” podcast'inin son bölümünde James, oğlunun bu sezon Truva atlarıyla birinci sınıfta oynadığı maçı izlerken endişe duyduğunu açıkladı.

Los Angeles Lakers süperstarı, “NBA dünyanın en iyi ligi” dedi. “Bu yüzden oğlumun kolej basketbolu oynamasını izlemek zor. … 40 dakikalık bir kolej basketbol maçını izlemek zor. Zor. Üniversite basketbolunu izlerken daha fazla kaygılanıyorum ve daha fazla terliyorum, özellikle de oğlumu şimdi, her zamankinden daha fazla terliyorum. hayatımda hiç yapmadım.”

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

USC Truva Atlarından 6 numaralı Bronny James, 06 Ocak 2024'te Los Angeles, California'da Galen Center'da Stanford Cardinal'e karşı oynayacağı maç öncesinde Los Angeles Lakers'tan LeBron James'i selamlıyor. (Meg Oliphant/Getty Images)

James hiç kolej basketbolu oynamadı ve St. Vincent-St.'den atlamayı başardı. Akron, Ohio'daki Mary Lisesi, Cleveland Cavaliers tarafından 2003 NBA Draftı'nda 1 numaralı genel seçim olarak NBA'e girdi.

Kolej maçı kesinlikle NBA'den farklı ancak James, alt seviyedeki oyuncularla da sıkıntılarını paylaşıyor ve oldukça derinlemesineler.

LAKERS-WARRIORS OYUNU SAAT ARIZALARI VE TEKRAR OYNATMA YORUMLARINDAN SONRA 'TUHAF' BİR SONLANDIRILDI

“Bir antrenörün, topun direğe atılmasıyla hiçbir işi olmadığı halde, topu neden büyük bir şekilde direğe attığını hiç anlamadım” dedi. “Topun büyükle direğe gitmesi gereken tek zaman, otomatik olarak, onu yakaladığı anda savunmayı düzleştirmesi ve yokuş yukarı DHO'ya (top sürme eli bırakma) geri dönmesi, yuvarlanması – eğer cepten pas atan bir oyuncu değil, onu aşağıya atamazsınız, potaya atamazsınız – ya da onun görevi sadece savunmayı daraltmaktır çünkü rolü çok dinamiktir.

“Üniversite maçlarını izliyorum ve erkeklerin topu direğe attıklarını görüyorum ve onlar da arkalarını dönüp şut atıyor veya sol elle koşan bir atlama kancası atıyorlar.”

Lebron James, Bronny James'e tepki gösterdi

Los Angeles Lakers'tan Lebron James ve eşi Savannah James, 07 Şubat 2024'te Berkeley, Kaliforniya'daki Haas Pavilion'da USC Truva Atlarından oğulları Bronny James #6'nın ilk yarıda Kaliforniya Altın Ayıları'na karşı oynamasını izliyor. (Ezra Shaw/Getty Images)

Bronny, sezon başlamadan önce kalp krizi geçirdi ve bu, James ailesi için korkutucu bir an oldu. İyileşmeyi başardı ve bu sezon Truva atları takımıyla mücadele eden 25 maçta forma giymeyi başardı. İlk sekiz maçı kaçırdı.

USC formasıyla maç başına 19,4 dakikada 4,8 sayı, 2,8 ribaund ve 2,1 asist ortalamaları yakaladı.

Şu anda Bronny için en büyük soru, Truva atlarının sezonu bittikten sonra 2024 NBA Draft'ına katılıp katılmayacağı.

LeBron, NBA All-Star Hafta Sonu sırasında “Bu ona bağlı” dedi. “Bu çocuğa bağlı. Açıkçası tüm süreci biz yürüteceğiz. Şu anda hâlâ sezonda, Pac-12 turnuvası yaklaşıyor…. Seçeneklerimizi tartacağız ve kararı çocuğun vermesine izin vereceğiz.”

LeBron James sahada Bronny James'e bağırıyor

Los Angeles Lakers'tan LeBron James #23, Bronny'nin 07 Şubat 2024'te Berkeley, California'da Haas Pavilion'da California Altın Ayılar'a karşı oynadığı maç sırasında oğlu USC Truva Atlarından Bronny James #6'ya bağırıyor. (Ezra Shaw/Getty Images)

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Yaşlı James, oğluyla ligde oynamak istediğini belirtti ve Lakers, LeBron'u Los Angeles'ta tutmak için Bronny'yi seçme potansiyeline ilgi gösterdi.

Haberler Digital'i takip edin X'te spor yayınıve abone olun Haberler Sports Huddle bülteni.