Lions'ın çaylağı annesi hakkında konuşurken rekabet ateşinin altını çiziyor: 'Onu pisliğe sokardım'

HalaycıBaşı

New member
Bu içeriğe erişim için Haberler'e katılın

Maksimum makale sayınıza ulaştınız. Okumaya devam etmek için giriş yapın veya ÜCRETSİZ bir hesap oluşturun.

Geçerli bir e.

E-postanızı girip devam düğmesine bastığınızda, Mali Teşvik Bildirimimizi içeren Haberler'in Kullanım Koşullarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz. İçeriğe erişmek için e-postanızı kontrol edin ve verilen talimatları izleyin.

Sorun yaşıyorsanız? Buraya tıklayın.

Detroit Lions draft seçimi Terrion Arnold, Cumartesi günü çaylak mini kampının ikinci gününde annesinden bahsetti ve onun içindeki rekabet ateşini nasıl yaktığının altını çizdi.

Tamala Arnold ile kendisinin gençliğinde sürekli olarak birbirlerine karşı çekiştiklerini ve rekabetin doğasının zaman zaman yoğunlaşacağını söyledi.

FOXNEWS.COM'DA DAHA FAZLA SPOR HABERİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Detroit Lions'ın köşe oyuncusu Terrion Arnold, 10 Mayıs 2024 Cuma günü Allen Park, Michigan'da NFL çaylak futbol antrenmanının ardından röportaj yapıyor. (AP Fotoğrafı/Carlos Osorio)

AL.com aracılığıyla “Çocukken, yarışlarda annemi yendiğimde onu sürekli yenmek zorunda kalıyordum” dedi. “Küçükken kavga ederdik, onunla sadece güreşirdik ya da oyun oynardık. Mesela, bir keresinde annemin dişimi tekmelediğini asla unutmayacağım çünkü çok zorluyorduk.”

“Annem şu anda burada olsaydı ve alıcı olarak karşımda sıraya girseydi, onu pisliğin içine sokardım. Benim zihniyetim bu. Annem de bunu biliyor. Sadece futbol açısından basit bir açıdan bahsediyorum , ben de böyle düşünüyorum ve böyle yetiştirildim.”

Terrion Arnold tatbikatta

Detroit Lions'ın köşe oyuncusu Terrion Arnold, 10 Mayıs 2024 Cuma günü Allen Park, Michigan'da NFL çaylak futbol antrenmanı sırasında performans sergiliyor. (AP Fotoğrafı/Carlos Osorio)

KANSAS ŞEHİRİ 3-PEAT'E YAKLAŞIRKEN CHIEFS, KUZGUNLAR 2024 NFL SEZONUNU BAŞLAYACAK

Arnold daha sonra çaylak sezonuna başlarken bile kendisiyle “oynanmayacak biri” olmadığını anlatmak istediğini açıkladı.

Aslanlar onu Nisan ayındaki NFL Draftında 24. sıradan seçmeden önce, NFL Scouting Combine'da Tamala'ya saygı duruşunda bulundu.

Onu büyütmek için üstesinden geldiği tüm zorluklardan dolayı onu övdü.

Terrion Arnold, Michigan'da

Detroit Lions'ın köşe oyuncusu Terrion Arnold, 10 Mayıs 2024 Cuma günü Allen Park, Michigan'da NFL çaylak futbol antrenmanının ardından medyayla konuşuyor. (AP Fotoğrafı/Carlos Osorio)

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Arnold, 2023'te Alabama'daki son yılında All-American Birinci Takımı ve All-SEC Birinci Takımıydı. Beş müdahale ve toplam 63 top çalma yaptı.

Haberler Digital'i takip edin X'te spor yayını ve abone olun Haberler Sports Huddle bülteni.