LIV Golf’ten Pat Perez, yürek burkan Instagram gönderisinde erkek kardeşinin yasını tutuyor

HalaycıBaşı

New member
LIV golf oyuncusu Pat Perez, Pazartesi günü küçük kardeşi Mike Perez’in yasını tuttu.

2022 yılında LIV Golf’e katılan Perez, 43 yaşındaki kardeşi için Instagram’da yürek burkan bir paylaşım yaptı.

Perez, kardeşinin nasıl öldüğünü açıklamadı.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

4Aces GC’den Pat Perez, 23 Nisan 2023’te Adelaide, Avustralya’da The Grange Golf Sahasında Liv Golf Adelaide’nin üçüncü gününde. (Asanka Ratnayake/Getty Images)

Perez, “Bu hayatımın en üzücü günü. Küçük kardeşim Mikey öldü” diye yazdı. “Bugünlerin hiç gelmeyeceğini düşündüğüm için ne diyeceğimi bilemiyorum. Birlikte büyürken çok eğlendik ve o hep benim köşemdeydi. Her şeyi birlikte yaptık. Benim mutluluğumdan başka bir şey istemiyordu ve benimle çok gurur duyuyordu. Partinin canıydı.

“Onu tanıyan herkes onu severdi ve her zaman mutlu ve iyimserdi. Onu bir daha arayamayacağıma ve birbirimizle vakit geçiremeyeceğimize inanmak zor. O benim hayatımın çok büyük bir parçasıydı ve onu kaybetmek yıkıcı olmanın da ötesinde. Gerçekten söyleyecek söz bulamıyorum.”

DAĞ ASLANI GÜNEY DAKOTA GOLF SAHA YAKININDA GÖRÜLDÜ

Mike Perez, Korn Feribot Turunda yarışan bir golf profesyoneli ve öğretmeniydi. 2010’da Children’s Miracle Network Classic sırasında tek bir PGA görünümü yaptı.

“O olmadan uzun bir hayat olacak. Seni seviyorum küçük kardeşim. Umarım bir gün tekrar görüşürüz ve umarım huzurunu bulursun.”

Pat Perez salıncak kulübü

Aces GC’den Pat Perez, 12 Mayıs 2023’te Broken Arrow, Oklahoma’da Cedar Ridge Country Club’da LIV Golf Invitational – Tulsa’nın Birinci Günü sırasında ikinci delikte bir tee vuruşu yapıyor. (Ian Maule/Getty Images)

Golf camiasındaki pek çok kişi, Perez’in gönderisinin altına yorum yaparak bu zor zamanda akranlarından birine destek gösterdi.

“Bu duyulacak en kötü haber olduğu için çok üzgünüm!” John Daly yorumladı. “Kardeşinizi sevin ve hepimizin onu özleyeceğini bilin! Hepinizi düşünüyorum.

Perez’in LIV Golf’teki 4Aces takım arkadaşı Peter Uihlein da “Düşünceler ve dualar size ve PP ailenize” yorumunu yaptı.

Pat Perez sert bakış

Aces GC’den Pat Perez, 28 Mayıs 2023’te Sterling, Virginia’daki Trump National Golf Club’da düzenlenen LIV Golf Invitational – DC’nin üçüncü gününde 18. green’de bir vuruş yapıyor. (Rob Carr/Getty Images)

HABERLER SUNULDU

Perez ilk PGA Tour galibiyetini 2009’da Bob Hope Classic’te aldı. 2016’da Mayakoba’daki OHL Classic’te ve 2017’de CIMB Classic’te galibiyetler elde edecekti.

Scott Thompson, Haberler Digital için bir spor yazarıdır.